Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2020

ПІДТРИМУЙТЕ І ДОЛУЧАЙТЕСЬ

Мені, як жителю нашого міста, дуже шкода, що вкотре від вірусної хвороби постраждала велика кількість медиків та пацієнтів. Зараз вони перебувають у складному емоційному стані. І їм потрібна наша підтримка. Вкотре наголошую, що ми маємо гуртуватись і допомагати один одному. 

Таке поняття як обсервація, для нас є досить незвичним, а комусь взагалі невідомим. Але в нинішніх умовах пандемії – воно невимушено стало частиною життя. І, сподіваюся, що згодом це стане лише неприємним спогадом. Але до цього наше місто не було готове. Маємо медиків, які зараз перебувають на обсервації через підозру на COVID-19. Близькі і рідні не мають можливості з ними контактувати, а відповідно й забезпечувати продуктами харчування. Лікарня, на жаль, не може теж сповна забезпечити їм повноцінний, необхідний для них раціон. Я взяв на себе відповідальність забезпечити їм 3-х разове харчування. Також на обсервації на сьогодні знаходяться не тільки вони, тому ми будемо забезпечувати гарячими обідами й тих людей, які перебувають на ізоляції вдома.

Прохання до тих, хто має можливість і бажання допомогти у цій благородній справі контактуйте з моїми помічниками: Ірина – 067 287 96 48. Долучайтеся, хто може. По можливості залишайтеся вдома! Бережіть себе і своїх рідних!

Голова ГО «Ми кам’янчани», 
народний депутат України VII-VIII скликань 
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.