Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ОСВІТИ

Мельнич-1Галузь освіти є однією із ключових у розвитку громадянського суспільства, починаючи з дошкілля та закінчуючи вищими навчальними закладами. Реформуючи цю галузь, влада намагається максимально покращити надання освітніх послуг, запроваджуючи нові навчальні технології. 

На думку багатьох фахівців, навчальна система, за якою працювала галузь освіти, дещо застаріла, враховуючи шалені темпи модернізації суспільства. Напевне тому депутатами Верховної Ради було підтримано Закон «Про освіту», в якому передбачається кардинально новий підхід до навчання учнів початкової ланки. Тепер він нам відомий як НУШ – нова українська школа. Вона передбачає виховання інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини. Та будь-яке реформування передбачає цілу низку витрат, на які не завжди вистачає достатньої кількості коштів. Народний депутат Володимир Мельниченко, розуміючи фінансову ситуацію на місці, не знаходиться осторонь та намагається добиватися виділення коштів з бюджетів всіх рівнів для розвитку освіти в своєму окрузі.

На сьогодні за його сприяння наКам’янець-Подільський виділено субвенцію з держбюджету на НУШ. Це 1 млн 356 тис. грн, з них 1 млн 315 тис. грн – на придбання меблів та дидактичних матеріалів. Також надійшли додаткові кошти на підвищення якості освіти. На придбання комп’ютерної техніки буде спрямовано 1 млн 452 тис. грн. За словами Володимира Володимировича, необхідність спрямування коштів саме на НУШ дасть можливість отримувати дітям необхідні якісні знання. У свою чергу він підтримує існування приватних закладів освіти. Тому за його ініціативи в місто надійшла ще одна освітня субвенція – 425,8 тис. грн. Вона буде направлена на фінансування саме цих закладів.

Працюймо і багато гарних справ зробимо разом!

Прес-служба народного депутата Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, підтримка освіти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.