Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ...

Попри розпал літа, політичне життя не тільки не пішло у відпустку, воно навпаки активізувалося. А як може бути по-іншому, коли за декілька днів офіційно стартує передвиборча кампанія до Верховної Ради.
Попереду - змагання за крісло під головним «куполом» держави. Напевне, саме підготовкою до початку передвиборчої гонки можна пояснити деякі зміни, які відбулися в нашому місцевому політикумі. Найперше, дещо неочікувано відбулися зміни керівництва місцевого осередку партії «Удар». Згідно з інформацією, якою ми володіємо, ударівці поміняли керівника організації.
Замість директора ТОВ «Український кристал» Володимира Юр’єва партійний осередок очолив колишній заступник голови РДА, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка Василь Товкайло. Також зміни торкнулися й провладної сили – Партії регіонів. Тут також поставили нового керівника фракції у міській раді. Замість Ярослава Крочака фракцію «біло-голубих» очолив Валерій Слободян.
Стало відомо прізвище одного із ймовірних кандидатів у народні депутати від нашого №193 виборчого округу. Нещодавно згадана вище партія «Удар» оприлюднила список кандидатів по мажоритарних округах від своєї політичної сили. Відповідно до оприлюдненої інформації, партія «Удар» доручає представляти свою силу на майбутніх парламентських виборах Вірі Порчинській. Більшість із кам’янчан її знають як Віра Шпильова – власний кореспондент парламентської газети «Голос України». Що ж, Віра Филимонівна парламентську журналістику вже освоїла, слід братися за парламентську роботу.

Теги: Володимир Юр’єв, Василь Товкайло, Віра Шпильова, вибори, Кам'янець

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.