Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2012

ОПОЗИЦІЯ ВІРИТЬ У ПЕРЕМОГУ РОСТИСЛАВА ЯРЕМИ

Вчора першу прес-конференцію у якості кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по мажоритарному округу №193 провів Ростислав Ярема. Своєрідне представлення опозиційного кандидата журналістам та громадськості відбулося за участі одного із лідерів ВО «Батьківщина», народного депутата України В’ячеслава Кириленка.
Спілкуючись із представниками ЗМІ, В’ячеслав Анатолійович відзначив, що Кам’янець завжди був форпостом демократичних сил. Таким, сподівається, він залишиться й надалі.
- Мені приємно, що об’єднана опозиція погодила єдиного кандидата від демократичних сил по Кам’янець-Подільському Ростислав Ярема, В’ячеслав Кириленкоокругу, і ним став знаний не лише на Кам’янеччині, а й в Україні політик, підприємець, громадський діяч Ростислав Ярема, - зазначив В’ячеслав Кириленко. – За свою чітку демократичну позицію Ростислав Тарасович неодноразово переслідувався і переслідується й сьогодні з боку влади.
Завданням №1 на наступних виборах до Верховної Ради пан В’ячеслав назвав захист кандидата від опозиції, кожного голосу, який буде віддано за нього.
- Ми не знаємо, хто переможе. Це можуть сказати лише виборці і лише вони. Але ми віримо, що на Кам’янеччині переможе наш кандидат - Ростислав Ярема. Для цього є усі підстави. Це і вагома популярність Ростислава Тарасовича та його чітка позиція щодо сьогоднішній подій у державі, - говорить один із лідерів ВО «Батьківщина».
В’ячеслав Кириленко не сумнівається, що проти опозиційного кандидата владою будуть кинуті усі засоби - підкуп, фальсифікація, залякування. Також будуть «куплятися» села, місто. Ремонтуватися дороги, вмощуватися бруківка. Будуть перешкоджати говорити правду людям про сьогоднішню владу.
- У будь-якій іншій демократичній країні ми б виграли вибори, як то кажуть, в одні ворота. Навіть не було б сумнівів, що наш кандидат переможе. За цієї ж влади результати виборів доведеться захищати, - додав народний депутат.
Проте пан В’ячеслав висловив сподівання, що в захисті результатів виборів своє слово зробить громадськість, яка втомилася від цієї влади, від її покращення життя «вже сьогодні».
Тому Кириленко закликав жителів міста та району об’єднатися навколо боротьби проти головної на сьогодні проблеми в цій державі - проти влади.
Сам же Ростислав Ярема заявив, що готовий до боротьби. І боротися він буде виключно через спілкування з людьми. Також кандидат від об’єднаної опозиції Ростислав Тарасович має намір стати ініціатором підписання меморандуму про чесні вибори між усіма суб’єктами виборчого процесу. От тільки чи погодяться на це всі кандидати, йому не відомо.
Зрештою Ростислав Ярема заявив, що готовий до будь-якого варіанту розвитку подій. Як одним із елементів такої «чесної» передвиборчої гри Ростислав Тарасович назвав порушені проти нього кримінальні справи.
- Проти мене порушено кримінальну справу за славнозвісними 365 та 366 статтями Кримінального кодексу. Саме за цими статтями засуджено на сьогодні Тимошенко, Луценка. Тому не відкидаю розвитку подій проти мене й за таким сценарієм. У нашій державі за цих умов можна очікувати всього, - констатував Ростислав Тарасович.
Однак кандидат від об’єднаної опозиції Ростислав Ярема з впевненістю заявив, що коли стан справ у державі вдасться змінити, повернути демократію, декому обов’язково доведеться пояснювати, як і чому нашвидкоруч фабрикувалися проти Яреми кримінальні справи. І не тільки проти нього.

Теги: Ростислав Ярема, вибори-2012, В’ячеслав Кириленко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.