Перейти на мобільну версію сайту


18.11.2016

НАСТУПАЛИ НА ГОРЛО ВИКОНКОМУ

Ще з порогу в білій хаті відчувалася напруга: приміщення заполонили представники Сувенірного містечка, яке знаходиться між «Поліцместером» і «Нікою». Вони були досить войовничо налаштовані. Виявилося, що дозвіл на погодження паспорту прив’язки на тимчасові споруди закінчився і тепер слід його продовжити, але було заперечення архітектора, бо раніше там погодили овочевий ринок. Крім того, чомусь не вивчили до засідання виконкому питання, чи планується в тому місці відбудова історичної спадщини.

виконкомПідприємець Світлана Білінська стверджувала, що вона витратила на обладнання цього ринку багато грошей і ще 200 тисяч узяла кредиту. Вона створила людям робочі місця, які годують свої сім’ї. І ще, з її слів, вона дала помічнику Мельниченка за цей дозвіл 6 тисяч доларів. Що цікаво, на засідання виконкому увірвалися не лише представники Сувенірного ринку, але й ті, хто жодного відношення до нього не має. Зухвала поведінка переходила межі, крикуни вдавалися до образ присутніх. Врешті, після того, як питання відправили на довивчення і з’ясували, що там найближчим часом не буде проводитися відбудова втраченої історичної забудови, вирішили погодити паспорт прив’язки ще на 3 роки (тимчасово). 

Зрозумілим, що цим процесом хтось ляльководив. Не встигли вгамувати дорослих, як на засідання увійшли представники Молодіжної ради міста, також із обуренням. Молодь вимагала, щоб вибори голови ради прийняв виконком за їхнім сценарієм, тобто більшістю голосів присутніх на кворумі. Зрозуміло, що і тут хтось намагається протягнути свою кандидатуру.

Аби припинити розвиток інциденту та словесні баталії, члени виконкому проголосували за пропозицію, з якою прийшла молодь. Під час сварки лунали погрози черговим майданом. Також хтось поскаржився, що вже йде тиск на представників молоді, яка прийшла на зустріч через погрози мамам бути звільненими зі школи, бо їхні сини пішли відстоювати свої права. Тому на засідання вимагали покликати начальника управління освіти Світлану Старченко для пояснень.

Молодіжна рада нормально працювала майже три роки, доки не втрутилися політики-депутати, які розуміють, що не за горами вибори й цей електорат їм знадобиться. 

У нервовій атмосфері виконком продовжувався. Було схвалено рішення щодо виплати компенсації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Їх у місті 45, і їм буде перераховано на картки по 550 грн, а також про закупівлю цій же категорії дітей та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників АТО та переселенців новорічних подарунків. Цього року їхня вартість складає 78 грн. Таких дітей у місті 2503, на подарунки буде витрачено 197737 грн.

Члени виконкому погодилися щодо облаштування пішохідного переходу й зебри біля будинку на вул.Жукова, 15, та обмеження проїзду в дворі будинків на Нігинському шосе, 32 і 32 «а». Було погоджено програму «Санітарна очистка міста» і «Утримання кладовищ» на 2017 рік. На утримання кладовищ раніше виділялося 705 тис. грн, але це наразі дуже мала сумма, адже для цієї потреби необхідно 1 млн 213 тис. грн, без зарплати працівникам.  

Також було затверджено висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав Ткачишина та Овсяннікову. Батько взагалі не бере участі в піклуванні про двох дітей 7-ми та 4-ох років, а мама пиячить. Така ж доля спіткала й батька Бабича, який добровільно відмовився від своєї кровиночки, а мати дитини померла. Два звернення було щодо надання дозволу на проведення психіатричного огляду малолітніх дітей без згоди батька.

Не підтримали питання щодо втановлення біля «Плейбою» тимчасової споруди з продажу кави, незважаючи навіть на те, що деякі депутати спеціально прийшли, щоб це питання протягнути. 


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.