Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2020

НА ВСІ ЗВЕРНЕННЯ РЕАГУЄМО

01Поки громадська приймальня ГО «Ми – кам’янчани» під час карантину працює дистанційно, на їхні звернення зустрічаємося, надаємо консультації з людьми за місцем їх проживання. Цього тижня провів зустріч із мешканцями будинку по вул.Данила Галицького, 9. 

Зовсім нещодавно жителі цього двору звернулись із проханням захистити їх права та не допустити виділення сесією міської ради земельної ділянки біля їх будинку у приватну власність. Дана ділянка є їх прибудинковою територією, тому будь-які дії, пов’язані з цією землею, мають погоджуватись із мешканцями. Це має стати звичною нормою у діяльності міської ради. Пообіцяв зробити усе можливе, щоб недопустити подальшоі приватизації цієї території. Переконаний, що в майбутньому, за наявності коштів, у цьому дворі необхідно облаштувати гарний, сучасний дитячий майданчик. Ремонту потребує й дворовий проїзд.

Впевнений, що, об’єднавшись разом, ми не допустимо порушення прав громади міста й зможемо створити належні, комфортні умови проживання в нашому місті.
З повагою, Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, 
народний депутат VII-VIII скликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.