Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

МИ ЗУМІЄМО ЗАХИСТИТИ ВИБІР ГРОМАДЯН

25 вересня наше місто відвідав один із лідерів ВО «Батьківщина» народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко. Головною ціллю приїзду Миколи Володимировича на Кам’янеччину стала підтримка кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції по одномандатному виборчому округу №193 Ростислава Яреми.
Спілкуючись із журналістами, Микола Володимирович зазначив, що був один із ідеологів найтіснішого об’єднання опозиційний сил. Також саме йому належить ідея пошуку та висунення кандидатів від об’єднаної опозиції по мажоритарних округах за рамками політичних сил, які увійшли до складу об’єднаної опозиції. Адже, за словами одного із лідерів ВО «Батьківщина», головне завдання опозиції не бути представленим у тому чи іншому окрузі своїм кандидатом, а, насамперед, там перемагати.
- Кандидатура по 193-му виборчому округу обговорювалася всіма лідерами об’єднаної опозиції. І кандидатуру Ростислава томенко-ярема.jpgЯреми була одноголосно затверджено. Ключовим аргументом на користь Ростислава Тарасовича була його чітка політична позиція стосовно сьогоднішньої ситуації в державі та підтримка серед населення. Перед висуненням кандидатів ми провели соціологічне дослідження, яке продемонструвало, що Ярема реально здатний перемогти. Інші кандидати, які були включені до списку, під час проведення цього соціологічного дослідження не дотягували до позначки у три відсотки.
Ситуацію, коли деякі члени «Батьківщини» виступають проти кандидатури Яреми та апелюють до Юлії Тимошенко, Микола Володимирович назвав природнім явищем. На його думку, така поведінка продиктована слабкістю нервів та відсутністю сили волі, оскільки не кожен здатен витримати погрози, шантаж та підкуп з боку влади.
- Коли Вам зранку до ночі говорять, що якщо ви не член Партії регіонів, якщо ви не підтримаєте потрібного кандидата, то Вас звільнять з роботи, то… Не всі витримують такий тиск та напругу, - додав Микола Томенко.
Не інакше, як дивною Микола Томенко назвав ситуацію, коли влада, партійні боси змушують агітувати дітей (скоро доберуться до немовлят) за Партію регіонів, а самі чомусь ховаються, не говорять, що представляють партію влади. Йдуть шляхом самовисування.
Заступник голови Верховної Ради України, один із лідерів ВО «Батьківщина» Микола Томенко висловив упевненість у перемозі Ростислава Яреми. При цьому зазначивши, що впевненості, коли влада будь-яким чином намагатиметься виграти вибори, нині замало. Потрібно навчитися відстоювати перемогу, захищати результати виборів.
Як не дивно, на переконання Миколи Володимировича, у дечому здатен поставити заслін процесу фальсифікації голосів і закон «Про вибори народних депутатів». Зокрема, положення, яке регламентує збереження виборчих протоколів та бюлетенів упродовж п’яти років з моменту голосування.
- За таких умов члени окружної комісії, дільничних комісій повинні пам’ятати, що якщо не сьогодні, то через півроку, рік, два, три ці документи будуть затребувані. І коли буде знайдено невідповідність, фальсифікацію, то, відповідно до чинного законодавства, це коштуватиме не 500 гривень, не 1000 доларів, як це пропонують окремі кандидати за певні підписи, а від 2 до 7 років позбавлення волі. Переконаний, якби ця норма закону діяла під час виборів до органів місцевого самоврядування, то Ростислав Ярема був би мером Кам’янця-Подільського, - відзначив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.
Зважаючи на це, Микола Володимирович застерігає всіх членів комісії, аби вони подумали над своїми діями і не піддавалися спокусі заробити декілька сотень гривень, при цьому маючи перспективу зруйнували життя собі та рідним.
- Якщо хтось думає, що ця влада протримається п’ять років, і не доведеться відповідати перед законом, той дуже сильно помиляється, ми не допустимо фальсифікацій і зуміємо захистити вибір громадян.- додав народний депутат.
На переконання Миколи Томенка, перезавантаження влади відбудеться дуже швидко.

Політична реклама


Теги: Микола Томенко, Ростислав Ярема, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.