Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

МЕЛЬНИЧЕНКО ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ

Звернення довірених осіб кандидата у депутати Володимира Мельниченка до громади.
Виборчий процес у нашому місті та районі добігає кінця. За результатами соціологічних опитувань визначився безперечний лідер – Володимир Мельниченко. Більшість його опонентів починають нервувати та використовують «чорні» технології, обливають брудом нашого кандидата.
Шановні кам’янчани, ми хочемо попередити Вас про використання «брудних» політичних технологій, попросити громаду зважливо та вдумливо ставитись до усієї тієї недостовірної інформації, яку спрямовують із ціллю падіння рейтингу Володимира Мельниченка, не сприймайте все на віру.
Закликаємо Вас не зважати на ці маніпуляційні технології, а обирати в депутати Верховної Ради України людину справи, дії, слова – Володимира Мельниченка!
Прислухайтесь до думки авторитетних людей міста та району.
Сергій Артемович Тимчук:
- Я довгий час свого життя провів на керівних посадах. Був членом парламенту І скликання, можливо, найдемократичнішого та найпрофесійнішого за всю історію України. Знаю, що таке приймати важливі рішення, які впливають на життя всієї держави. Одного разу за ніч нам вдалося прийняти рішення, яке стало доленосним для всього Сергій Тимчукнаселення нашої країни, означало нову сторінку в історії – незалежність України. За одну ніч змінилося життя всіх без винітку громадян. За рахунок нашої політичної волі українці наступного дня прокинулися вже у суверенній державі. Робота депутата Верховної Ради України тим і є важкою, що інколи доводиться приймати рішення ще тоді, коли вся країна спить і нічого не здогадується про те, що може бути завтра. Опираючись на власний досвід, вважаю, що нам необхідно обрати депутатом професійну людину, що зможе захистити та відстояти інтереси жителів округу та українців у цілому. Це повинна бути людина, яка готова працювати і вдень, і вночі, знати проблеми громадян, мати сильну політичну волю, цупку адміністративну хватку, твердий характер. Серед усіх, кого я знаю сьогодні, найкраще підходить для цього саме Володимир Володимирович Мельниченко.
Вірю цій людині, адже за час свого перебування у районній раді він докладав чимало зусиль для покращення життя жителів району. Ставши депутатом обласної ради, він всього лише за два роки роботи зумів зробити надзвичайно багато доброго та корисного. За цей час газифіковано низку сіл, зроблено ремонти доріг, встановлено бювети з питною водою, відремонтовано міст у с.Думанів, подаровано машину швидкої допомоги у с.Довжок і ще багато-багато всього. Бачу, що Володимир Володимирович вислуховує всіх, хто до нього звертається, допомагає чим може. Ми - кам’янчани, я довіряю своєму кандидату і закликаю усіх прийти та проголосувати за Володимира Мельниченка!  
Дмитро Сергійович Васильянов:
- Найбільше не люблю, коли учасники виборчого процесу вдаються до аморальних речей, поливають один одного брудом, використовуючи недостовірні факти. Це зневажливо та аморально! На одних із виборів, до яких був причетним, ці всі Дмитро Васильяновтехнології коштували здоров’я члену родини кандидата, якого мав честь представляти. Один із сьогоднішніх опонентів Володимира Володимировича був ініціатором розповсюдження листівок по під’їздах міста, громадському транспорті, де використовувалось перекручування фактів, насмішливе та глузливе ставлення до мого кандидата. Звертаюся до всіх із проханням відмовитись від брудних технологій. Зустрічайтеся із людьми, доводьте до них правдиву інформацію про своїх кандидатів, шукайте слова, які могли б переконати виборця голосувати за справами, а не за обіцянками.
Закликаю усіх виборців 28 жовтня йти на вибори голосувати, обирати ту людину, яка може працювати, вміє працювати і вже своїми діями підтвердила силу свого характеру, можливість вирішувати проблеми, які накопичилися в нашому місті та районах нашої області. Взявши бюлетень у руки із прізвищами кандидатів-мажоритарників, затримайтесь на хвилинку біля кожного прізвища. Задайте собі питання: «Що цей кандидат зробив для кам’янчан?». Ви знайдете відповідь - нічого. Дійшовши до прізвища Мельниченка, згадайте відновлену центральну частину нашого парку, Алею закоханих, Лебедине озеро, комфортні автобуси, які перевозять пільгові категорії населення, гарні лавочки по вул.Соборна із підключеним Wі-Fі, амбулаторію сімейної медицини та дитячу юнацьку спортивну школу, ремонт дитячого садка, колекторні труби, які встановлюються по центральній магістралі. Нагадайте ті добрі справи, які зробив Володимир Володимирович для дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров’я нашого міста та районів області, і Вам буде дуже просто прийняти рішення та віддати свій голос «ЗА» Мельниченка Володимира Володимировича.
І спільно з Вами ми обов’язково зробимо багато гарних справ разом протягом 5-ти років роботи депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка!

Політична реклама

Теги: Володимир Мельниченко, Сергій Тимчук, Дмитро Васильянов, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.