Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

МАТИМЕМО ЩЕ ОДНУ ПОЛІЦІЮ ТА САДОЧОК

сесіям28 лютого пройшла чергова сесія міської ради, яка розпочалася із нагороджень. Серед відзнак, які вручалися на початку засідання, Михайло Сімашкевич нагородив відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою» завідувача відділення адресно-грошової допомоги Кам’янець-Подільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота» Валентину Пижову.

Цього разу на порядку денному було більше 30 основних питань та понад 200 земельних, із яких 114, які стосувалися надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок за різними адресами.

Депутати затвердили звіти про виконання бюджету міста за 2016 рік, міських Програм соціального захисту дітей, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їхнього числа, Програму «Харчування дітей» на 2016 рік та інших.

Також заслухали звіт начальника міської поліції Бориса Сушицького. Він наголосив, що в місті необхідно посилити патрулювання з допомогою міської влади, обмежити режим роботи у нічний час розважальних закладів «Бастіону» та «Плейбою», встановити вуличні камери спостереження, а на виїздах з міста - камери із системою розпізнавання номерних знаків автомобілів.

Погодили перейменування КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» в КП «Муніципальна поліція».

сесіям-1Також народні обранці погодили внесення змін до програми розвитку фізичної культури та спорту в місті на 2017-2021 роки. Крім того, було підтримано звернення до Верховної Ради України та Кабміну щодо передбачення видатків на збільшення освітньої та медичної субвенції місцевим бюджетам, забезпечення безоплатного перевезення пасажирів пільгових категорій населення.

Окрім того, що міський голова домовився про передачу будівель на площі Польський ринок, 14 і 16, мова також йшла про передачу колишнього дитячого садочка на мікрорайоні Смирнова, що на Хмельницькому шосе, 28. За словами Михайла Євстафійовича, той мікрорайон гостро потребує додаткових місць у ДНЗ, а там останній час був один із факультетів К-ПНУ. Район розбудовується і тепер, напевне, можна сподіватися на місця в садочку.

Щоправда, могли би на такі місця й сподіватися діти мікрорайону Черемушки, але колишню будівлю донині займає управління освіти, хоча після переведення дитячої поліклініки туди можна було би перевести як управління охорони здоров’я, так і управління освіти.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.