Перейти на мобільну версію сайту


06.11.2015

МАЄМО ЧОТИРЬОХ В ОБЛАСТІ

Депутати сімох партій сформували склад Хмельницької обласної ради. Із них 19 - з партії «За конкретні справи», 17 - «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 11 - Аграрна партія, 11 - ВО «Батьківщина», 10 - ВО «Свобода», 8 - Радикальна партія Олега Ляшка, 8 - «Об’єднання «Самопоміч».

Наразі маємо наступні прізвища депутатів обласної ради:

Партія «За конкретні справи».
1. Олександр Герега, народний депутат України (м.Городок).
2. Неоніла Андрійчук, помічник-консультант народного депутата (м.Городок).
3. Уляна Ткаченко, асистент голови ТОВ «Епіцентр К» (с.Долинське).
4. Людмила Коваль, в.о. ректора Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (м.Хмельницький).
5. Андрій Шутяк, т.в.о. голови Ярмолинецької РДА (смт Ярмолинці).
6. Іван Кирилюк, директор ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» (с.Вишнівчик).
7. Володимир Поворозник, міський голова Городоцької міської ради (м.Городок).
8. Олександр Савчук, командир відділення в/ч В4252 (смт Чемерівці).
9. Сергій Боднар, голова ФГ «Подільська марка» (м.Дунаївці).
10. Ольга Михальська, начальник Дунаєвецького районного управління юстиції (м.Дунаївці).
11. Микола Харкавий, викладач Тернопільського національного економічного університету (м.Львів).
12. Наталія Вишнівська, тимчасово не працює (м.Красилів).
13. Світлана Павлишина, тимчасово не працює (смт Чемерівці).
14. Віталій Олуйко, голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету (с.Лісові Гринівці).
15. Руслан Пшибельський, директор ТОВ «Віньковецький сирзавод» (смт Віньківці).
16. Валентин Побіянський, начальник    Вінькоковецької дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» (смт Віньківці).
17. Віктор Лебединський, голова Теофіпольської районної ради (смт Теофіполь).
18. Галина Терлецька, голова правління сільськогосподарського кооперативу «Промінь» (с.Малі Зозлинці). 19. Олександр Завроцький, начальник Хмельницького військового госпіталю в/чА2339    (м.Хмельницький).

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
1. Михайло Загородний, голова Хмельницької ОДА (смт Чемерівці).
2. Артур Фрідман, генеральний директор ЗАТ «Прогрес» (м.Славута).
3. Врам Мовсісян, директор ПП «МВМ-13» (с.Судилків).
4. Олександр Миклуш, підприємець (м.Славута).
5. Віктор Чубар, головний лікар    Волочиської ЦРЛ (м.Волочиськ).
6. Анатолій Саланський, заступник начальника - начальник Волочиського відділення Хмельницької ОДПІ (м.Волочиськ).
7. Ніла Островська, голова Красилівської РДА (м.Красилів).
8. Василь Строяновський, проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності ПДАТУ (с.Оринин).
9. Яків Цуглевич, директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА (с.Жовтневе).
10. Микола Дячук, радник директора ТОВ «Лотівка Еліт» (м.Шепетівка).
11. Микола Гнатюк, завідувач хірургічним відділенням Старокостянтинівської ЦРЛ (м.Старокостянтинів).
12.    Борис Яцков, голова    Ізяславської РДА (м.Ізяслав).
13. Іван Гладуняк, голова наглядової ради Хмельницького обласного фонду «Благовіст»    (м.Київ).
14. Василь Процюк, перший заступник голови Хмельницької ОДА (с.Довжок).
15. Валентина Гладій, головний лікар Новоушицької ЦРЛ (смт Нова Ушиця).
16. Руслан Скримський, голова ФГ «Колос» (м.Полонне).
17. Любов Боднар, начальник    управління соцзахисту населення Старокостянтинівської РДА (м.Старокостянтинів).

Аграрна партія України.
1. Сергій Іващук, генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» (с.Квітневе).
2. Андрій Гордійчук, голова правління корпорації «Сварог Вест Груп»    (м.Шепетівка).
3. Тетяна Василик, директор департаменту корпорації «Сварог Вест Груп» (м.Шепетівка).
4. Петро Іващук, голова наглядової ради    ТОВ НВА «Перлина Поділля» (с.Квітневе).
5. Володимир Прокопчук, директор ТОВ ІВК «Рідний край» (смт Теофіполь).
6. Сергій Зозуля, перший заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро» (м.Волочиськ).
7. Анатолій Олійник, директор ТОВ «Сварог-Дністер» (с.Браїлівка).
8. Олег Білявець, директор ТОВ «Агрокрай» (м.Красилів).
9. Руслан Петльований, заступник директора ТОВ «Подільський бройлер» (м.Дунаївці).
10. Микола Олицький, голова правління СВК «Лабунський» (с.Новолабунь).
11. Василь Мастій, директор    ТОВ «Святець» (с.Святець).

ВО «Батьківщина».
1. Валерій Лесков, військовослужбовець ЗСУ (м.Хмельницький).
2. Микола Дралюк, головний лікар Городоцької ЦРЛ (м.Городок).
3. Оксана Берегова, голова Деражнянської районної ради (м.Деражня).
4. Наталія Кухарук, головний лікар Летичівської ПМСД (смт Летичів).
5. Анатолій Атаманчук, директор    ПП «АВС-Агро» (с.Кугаївці).
6. Леонід Степанюк, начальник управління Славутського УВКГ (м.Славута).
7. Олександр Лоб, головний інженер ПАТ «Хмельницькгаз» (м.Хмельницький).
8. Сергій Микульський, перший заступник міського голови    Славутської міськради (м.Славута).
9. Анатолій Перейма, приватний підприємець (с.Загінці).
10. Володимир Федорчук, директор ТОВ «ДП Укренергозбут»    (м.Кам’янець-Подільський).
11. Михайло Бойко, голова Віньковецької районної ради (смт Віньківці).

ВО «Свобода».
1. Іван Гончар, голова Хмельницької обласної ради (м.Хмельницький).
2. Юрій Смаль, пенсіонер (м.Хмельницький).
3. Дмитро Лучков, тимчасово не працює (м.Хмельницький).
4. Віктор Бурлик, тимчасово не працює (с.Моломолинці).
5. Артем Ромасюков, директор дитячої музичної школи №1 ім.Мозгового    (м.Хмельницький).
6. Надія Новосельська, підприємець (м.Хмельницький).
7. Анатолій Панчук, тимчасово не працює (с.Копистин).
8. Борис Ткач, лікар-нейрохірург Хмельницької обласної лікарні (м.Хмельницький).
9. Володимир Мишко, пенсіонер (м.Хмельницький).
10. Ігор Нікулішин, тимчасово не працює (м.Хмельницький).

Радикальна партія Олега Ляшка.
1. Тетяна Зеленко, підприємець (м.Хмельницький).
2. Олег Скринчук, директор ПП «Україна-Агро–2С»    (с.Юрківці).
3. Микола Жвалюк, старший фельдшер Полонської підстанції Шепетівської станції ЕМД та МК    (с.Мала-Шкарівка).
4. Олександр Дехтярук, голова правління    КП «Буртинський завод вогнетривів» (м.Полонне).
5. Юрій Завальнюк, головний спеціаліст - головний агроном управління АПР Чемеровецької РДА (с.Чагарівка).
6. Володимир Присяжний, директор ПП «Україна Агро-2С» (с.Демківці).
7. Олексій Левицький, підприємець (смт Віньківці).
8. Олександр Слободян, тимчасово не працює (м.Хмельницький).

«Об’єднання «Самопоміч».
1. Олександр Драган, генеральний директор Хмельницької обласної філармонії (м.Хмельницький).
2. Олександр Палій, заступник начальника управління з персоналу    ПАТ «Хмельницькгаз»    (м.Хмельницький).
3. Наталія Коваль, декретна відпустка (м.Нетішин).
4. В’ячеслав Антонюк, директор ЗАЦ «Карат» (м.Хмельницький).
5. Інна Ящук, декан факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (м.Хмельницький).
6. Микола Янчук, лікар Хмельницької обласної лікарні (м.Хмельницький).
7. Лілія Брухнова, головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру (м.Хмельницький).
8. Микола Моцний, підприємець (м.Хмельницький).

Отож Кам’янеччину в цьому списку представлятимуть всього четверо депутатів - Василь Строяновський, Яків Цуглевич, Василь Процюк та Володимир Федорчук.

Теги: обласна рада, депутати, вибори-2015

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.