Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

ХМЕЛЬНИЧЧИНА РУЛИТЬ

Народні депутати з Хмельниччини планують створити в парламенті міжфракційне об’єднання «Хмельниччина». Про це повідомив нардеп з фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Шинькович. За попередніми даними, у міжфракційне об’єднання увійдуть більше 15 політиків, які певним чином пов’язані з Хмельницькою областю.

- У найближчий пленарний тиждень ми направимо відповідні документи у президію про створення міжфракційного об’єднання «Хмельниччина». Також ми погодилися, що об’єднання не матиме голів, а обиратимемо раз у квартал координатора, який на цей період вестиме засідання», - повідомив Шинькович.

Варто зауважити, що народні депутати попереднього скликання свого часу також входили до об’єднання з майже ідентичною назвою «За Хмельниччину». Тоді у його складі були Сергій Лабазюк (позафракційний),  Станіслав Скубашевський (Партія регіонів), Ольга Борита (КПУ), Олександр Герега (Партія регіонів), Олег Лукашук (ВО «Батьківщина»), Василь Кравчук (ВО «Батьківщина»), Сергій Буряк (Партія регіонів), Олександр Корнійчук (УДАР»), Володимир Мельниченко (Партія регіонів), Вячеслав Богуслаєв (Партія регіонів), Віктор Чумак (УДАР), Віктор Бондар (Партія регіонів).

Сьогодні ж більшість об’єднання складатимуть депутати з фракції БПП. Народні обранці в такий спосіб планують лобіювати інтереси нашої області на державному рівні.

Теги: міжфракційне об’єднання «Хмельниччина», Верховна Рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.