Перейти на мобільну версію сайту


19.10.2012

КАНДИДАТ ВІД НАРОДУ: НА ШЛЯХУ ДО ПРАВДИ

Сьогодні не варто вишукувати нових аргументів, аби довести, що в нас не все гаразд з політикою, і що вона давно стала мачухою для українців, бо зняла з себе будь-які зобов'язання щодо захисту наших прав.
Поміркуйте самі: більшість наших людей живуть за межею бідності (одне пальто — на 8 років) і не знають, на кого покласти відповідальність за своє жебрацьке існування. Адже на вибори подають безликі списки партійних функціонерів, Анатолій Ткачякі гуртом проходять у парламент, де в основному займаються своїм бізнесом. Громадяни не відають, до кого звертатися для захисту своїх прав та інтересів. І слава Богу, що наступні вибори пройдуть по мажоритарних округах, де територіальні громади будуть знати конкретні прізвища людей, яких вони посилають у парламент і з кого питатимуть за їх роботу на користь територій.
При цьому головне — не помилитися. Обіцяють усі, а зроблять окремі. Найкращим критерієм оцінки кандидатів є те, чого він досяг у своєму житті, як ставиться до людей і дбає про їхні потреби. Він повинен довести, що його активність перед виборами не є парламентською сверблячкою, а виваженою позицією — жити й служити народу.
А наш 193-й виборчий округ по виборах до Верховної Ради особливий. Це — місто Кам'янець-Подільський, духовна столиця Поділля, місто науки й величної історії, та неповторні за природними умовами й можливостями Кам'янець-Подільський і Новоушицький райони.
Боюся наврікти, але скажу, що нарешті Бог змилувався й послав нам достойну людину, нашого земляка — молодого, талановитого політика, який усім хороший: молодістю, особистими досягненнями в бізнесі, милосердям і непідробною добротою до людей. Ніякої пози, похваляння, вождизму. З великою витримкою, наполегливістю й любов’ю до рідного краю, України.
У парламент іде за своїм особистим переконанням і розумінням того, що конкретно він має зробити для виборців. І вже робить, і це - очевидно. Це допомога школам, лікарням, газифікація 26-ти сіл, дороговартісне сучасне обладнання для лікування людей. Усі бачать і те, що вже понад рік по місту їздять комфортабельні автобуси, які безкоштовно перевозять найбільш шанованих і найбільш обездолених — наших ветеранів, немічних і бідних.
І я запитую вас, де таке є: в області, в Україні чи навіть у Європі, щоб людина придбала за власні кошти дорогі автомашини, аби полегшити життя тим, хто потребує допомоги та співчуття? Тисячі громадян особисто отримали грошову й матеріальну допомоги на лікування, придбання продуктів, одягу. При звуках його імені починають прискорено тріпотіти чимало вдячних сердець.
Для більшості людей він — Володя, синок, який трепетно береже старість своїх батьків, шанує свою сім'ю, дітей, є їх захисником і опорою.
Такою опорою і захисником Володимир Мельниченко хоче стати для всіх кам'янчан, жителів сіл Новоушицького і Кам'янець-Подільського районів. Він — наш, він — свій. Не зрадить, не збреше, допоможе, захистить, зігріє власним теплом тих, хто цього потребує, й відкриє кожному своє серце. І попри наші політичні уподобання, ми не можемо не відкрити своїх душ назустріч благородному пориву щирого і великого серця Володимира Володимировича.
Саме виходячи з цього, жителі нашого регіону вбачають у кандидатурі Володимира Мельниченка історичний шанс — обрати врешті до парламенту людину, яка уособлює такі якості, як совість і розум. Бог дає нам таких людей не кожного дня, скористаймося цим.
На території міста, двох наших районів — ціла купа проблем. Села, міста, кожна сім'я потребують облаштування, поліпшення умов життя. Ми мусимо позбутися бідності, повернути людям гідність, зробити щасливими дітей. На це все підуть сотні мільйонів гривень. Скажіть, хто розкрутить грандіозний і неповоротний маховик державної машини і поверне її обличчям до насущних проблем людей? На це ніхто до сьогодні не спромігся. Жоден депутат парламенту, яких ми обирали вже шість разів підряд. Але це вже почав робити Володимир Мельниченко.
Ну, а як стане депутатом парламенту, то набереться сили, налагодить високі зв'язки. Робота закипить. Він уміє викликати прихильність людей, заводити потрібні знайомства, проявляти наполегливість, щиро переконувати державних діячів, привертаючи їх увагу до насущних питань розвитку нашого регіону.
У цьому переконані більшість виборців нашого регіону, про що свідчать результати їх опитування. Найвищим рейтинг виявився саме у Володимира Мельниченка. І в колективах, і серед партійців прийшли до однозначного висновку — підтримати незалежного кандидата Володимира Мельниченка.
Він — один. А кандидатів багато, навіть із Києва. І хай кожен з них повідає, що він зробив конкретно для людей сьогодні? Цього не скаже ніхто, крім Мельниченка. Особисто я його люблю як сина. Його опоненти наповнили ефір брудними плітками, брехнею. Але їм ніхто не вірить. Бо брехня ніколи не була достоїнством державних мужів. Він чесно дивиться людям в очі, і я впевнений, що нам не буде соромно за цю людину.
Він каже: «Можеш — допоможи. Маєш — поділись. Дав слово — зроби». Це — його девіз. Станемо поряд з ним у боротьбі за своє щастя.
Анатолій ТКАЧ, депутат районної ради, заслужений
працівник сільського господарства України.
Політична реклама

Теги: Анатолій Ткач, Володимир Мельниченко, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.