Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ІНГА МАКОВЕЦЬКА: «В ПАРЛАМЕНТІ Я БУДУ ЗУБАМИ ВИГРИЗАТИ ВСІ ПРАВА БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ВАЖКИМИ ХВОРОБАМИ»

радикалиКандидат у народні депутати Інга Маковецька від Радикальної партії відвідала родину з села Ставчани, в якій виховують дітей-інвалідів.

Представники Радикальної партії побували в Новоушицькому районі, де у приміщенні селищного Будинку культури та мистецтв зустрілися з мешканцями району і обговорили з ними найболючіші питання. Краяни скаржилися на високу плату за комуналку, несправедливі пенсії, недоступну медицину, низьку закупівельну ціну на молоко, непомірні ціни на продукти. Під час візиту відвідали с.Ставчани.

До родини Александрових з цього села завітали представники Радикальної партії Олега Ляшка, народний депутат, заступник голови бюджетного комітету Василь Амельченко разом з кандидатами у народні депутати від РПЛ по партійному списку Інгою Маковецькою та Інною Савчук в одномандатному виборчому окрузі №193.

Вони поспілкувалися з сім'єю про наболілі проблеми, а їх у них вистачає.

«У кожній сім’ї начебто все однаково, але є певні нюанси, коли на щось більше просять звернути увагу. В понеділок ми побували у прекрасному Подільському краї – на Новоушиччині, в селі Ставчани у родині Олега Васильовича та Тетяни Володимирівни Александрових. Ми побачили умови, в яких живуть діти, котрі потребують особливої турботи і уваги», – говорить Інга Маковецька.

Родина виховує 2 дітей-інвалідів, має власне господарство. Однак, подружжя зауважує: серед переваг життя в селі є і чимало недоліків і проблем, особливо для сім’ї, яка виховує таких дітей.

– Лікування хворих на ДЦП – справа важка і довготривала. Та найбільша наша проблема – відсутність води, – каже Тетяна Олександрівна. – Водопроводу у нас немає, витрати на копання криниці чималі, ми їх не потягнемо. Словом, без води нам дуже важко. А для дітей, які практично лежачі, самі знаєте, скільки її треба. Це ж і прання, і готування їжі... Тому приємно, що в наш складний час є такі небайдужі люди, які допомагають хворим, – з радістю в голосі розповідає Тетяна.

Інга Маковецька, четвертий номер у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка, недарма відвідала саме цю родину, адже не зі слів знає проблеми сімей, які виховують дітей-інвалідів. 15 років тому вона врятувала свого сина від смерті. Протягом цих років, зробивши йому безліч важких операцій, саме вона поставила його на ноги.

«Я пишаюся тим, що поставила на ноги свого сина. В парламенті буду зубами вигризати всі права батьків дітей з важкими хворобами і всіх людей з інвалідністю. Обіцяю не дати чиновникам забути про проблеми людей з інвалідністю. Адже сама виховую дитину з обмеженими можливостями», – розповіла Інга Маковецька, пояснюючи, навіщо іде до парламенту.

Нещодавно лідер Радикальної партії Олег Ляшко наголосив на тому, що його соратниця змусить владу витрачати кошти на людей з інвалідністю, а не на свої забаганки.

«Інга Маковецька, у якої дитина хвора на ДЦП, йде до парламенту, щоб не дати владі витрачати гроші на переїзди до нового офісу. Вона змусить їх витратити на дітей з особливими потребами, яких в Україні 2 мільйони. Президент на офіси тратить по 300 мільйонів, а на допомогу людям, які доглядають за інвалідами, у них немає 100 грн дати. Розповідають, що в бюджеті не мають грошей. Так от, Маковецька не дасть їм забути про людей з інвалідністю і буде їх захищати у парламенті», – говорить Олег Ляшко.

Інна Савчук розпочинає свою політичну кар'єру як кандидатка у народні депутати по 193 виборчому округу від Радикальної партії Олега Ляшка. Уродженка міста Кам'янець-Подільський зізнається, що довго думала, чи йти в політику, але невтішні реалії сьогодення таки переконали жінку, що подібний шанс змінити ситуацію на краще потрібно використовувати. До того ж, після кожної зустрічі з людьми ще більше розуміє, що становище людей, особливо таких дітей, у маленьких містах та селах – критичне.

«Разом ми – сила. Розумію, що зібрані кошти – лише маленький крок, але для батьків хворих діток – це велика допомога», – ділиться пані Інна.

«Людина – найвища соціальна цінність. Ми зробимо все для того, аби держава дбала про незахищені верстви населення, особливо малозабезпечених, хворих та немічних. У новообраному парламенті не дамо чиновникам забути про людей з інвалідністю», – запевнив народний депутат України Василь Амельченко.

Політика Радикальної партії направлена на те, аби за рахунок державних програм підтримки вирішувати проблеми соціально незахищених сімей, допомагати та опікуватися долею знедолених і хворих.

Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка.


Теги: вибори-2019, Радикальна партія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.