Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – ЦЕ І ПОЛІТИКА, І «ПЕНЬОНДЗИ»

Нещодавно до України з офіційним візитом завітав Президент Польщі Броніслав Коморовський. У рамках дводенного державного візиту до України відбулися зустрічі Броніслава Коморовського з представниками польської діаспори в Україні. Користуючись нагодою, ми поцікавились враженнями від зустрічі у Володимира Мідзяновського, голови Союзу підприємців поляків України, який брав участь у офіційних заходах.
Коментуючи приїзд високопосадовця іноземної держави Володимир Каролійович зазначив, що візит численної представницької польської делегації на чолі з Президентом республіки Польща є знаковим у плані розвитку міжрегіонального співробітництва. Цікавим є той факт, що ще рік тому, перебуваючи в Україні з візитом, Броніслав Комаровський прислухався до прохання польської спільноти щодо необхідності вшанування пам’яті загиблих поляків у мельниченко.jpegБиківні. Власне про таку пропозицію йшлося давно, ще з перших років незалежності України. Але лише минулого року ця пропозиція стала сигналом до дії.
У п’ятницю, 21 вересня, у Биківні під Києвом у рамках дводенного візиту президента Польщі Броніслава Коморовського відбулося відкриття Меморіалу полякам і представникам інших народів, які напередодні минулої війни загинули від рук НКВС. Це четвертий (після Катині, Харкова, Мєдного) офіційний цвинтар за рубежем, де покоїться прах поляків, які стали жертвами сталінських репресій.
Програма перебування Броніслава Коморовського була досить насиченою. Президент Республіки Польща зустрівся з представниками польської діаспори у Києві, а далі мав зустріч у Вінниці із поляками, котрі проживають на території Вінницького консульського округу – керівниками художніх ансамблів, вчителями польської мови, підприємцями, духовенством, представниками культури, науки і спорту. Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський у своїй промові зазначив, що надзвичайно втішений тим фактом, що польська культура в Україні інтенсивно розвивається, українці польського походження не забувають своє історичне коріння, зміцнюються національно-культурні зв’язки, активно функціонує польська діаспора. Під час спілкування із високим гостем виявилося, що йому близький Кам’янець-Подільський, адже тут проживають його родичі, й він пригадує, коли був малим, то читав листи тітки, яка дуже гарно описувала наше місто.
- Володимире Каролійовичу, а яким бачите Ви наше місто, так би мовити, свіжим оком, адже тепер проживаєте у Києві?  
- Я - кам’янчанин, звідси родом наша мама. Та й всі Мідзяновські живуть у Кам’янці-Подільському. Старший – знаний проектант, відомі багато будинків та споруд його авторства, молодший – полковник-прикордонник, нині директор будівельної компанії. Я середущий із братів і, хоч зараз у місті буваю не часто, всім серцем його люблю. Радію тому, як воно поступово змінюється, стає більше гарних місць відпочинку. Місто привабливе для туристів та комфортне для життя. Особливо змінилося за останні роки Старе місто: воно стало більш помпезним, вишуканим, поступово набуває європейських рис. Ми маємо столицю фестивалів, отож повинні дбати, щоб люди вкладали кошти у їх організацію - це інвестиції майбутнього. А такі люди – переконані патріоти не на словах, а на ділі – є. Ось, до прикладу, ми цьогоріч у травні вперше провели дні польської культури за сприяння міського голови Михайла Сімашкевича та депутата обласної ради Володимира Мельниченка. «Сонячні візерунки Поділля», що проходили спільно з «Ганіцький-фест», ми проводитимемо тепер щороку. Це у майбутньому буде дуже потужний фестиваль. Заявки на участь у ньому вже дають представники з різних міст України, Польщі, Білорусі.
- Ми розмовляємо напередодні виборів до Верховної Ради і хотіли б дізнатися, кого із кандидатів до Парламенту підтримуєте Ви?
- Із кандидатів-мажоритарників по 193-му виборчому округу не бачу у Верховній Раді нікого, окрім Володимира Мельниченка. Ми  разом працювали заступниками директора у виробничо-комерційному підприємстві. Це були часи становлення підприємництва у місті Кам’янці-Подільському. Володимир прийшов у колектив молодим і перспективним. Власне, йому ще й завдячую тим, що ми були першими «моржами» у місті. Віктор Шиманський, Михайло Гуска, Сергій Шутяк, Сергій Копилов та інші – це наша «Група здоров’я». А, повертаючись до Вашого питання, хочу зазначити, що Володя має вроджені гарні організаторські здібності. Якщо я, працюючи на керівних посадах на заводі, добре орієнтувався у плановій економіці, де було чітко зрозуміло, що і для кого ми виробляємо, то у Мельниченка було нове сучасне бачення, він керувався ринковою економікою. Наприклад, у ті часи, коли на полицях магазинів було пусто, запропонував виробляти макаронні вироби. Вважаю, що його знання дають великі переваги. Саме така людина, що знає потреби та може зорієнтуватись у перспективах, необхідна місту, щоб представляти наші інтереси у Верховній Раді.
Ще одне: Володимир завжди велику увагу приділяв спонсорству, меценатству. Для нас це було незвично, а він завжди дуже радів, гаряче вболівав та всіляко допомагав нашим кам’янчанам у спорті, музиці. Це і перші музичні, танцювальні колективи, що тоді тільки розпочинали діяльність, і окремі співаки, спортсмени. Пригадую Марину Одольську, яка тоді перемогла у «Червоній руті». А найосновніша риса характеру Володимира Мельниченка - це те, що він ніколи не зазнавався, хто б до нього і з яким питанням не звертався. Я переконаний, що він і надалі буде таким, як стане депутатом Верховної Ради, що кам’янчани завжди зможуть потрапити до нього на прийом. Маючи таке серце, він допоможе кожному.
А ще він дуже любить рідне місто. Я знаю, що його запрошували на посади у Хмельницький, Київ, та він переконаний патріот і мріє, щоб саме місто Кам'янець-Подільський було найкращим в усіх сферах життя. Ми маємо вибрати такого депутата, щоб до нього можна було прийти, звернутися, щоб він бував тут. А у Володимира родина. Добре й те, що Володимир не є людиною від влади, він представник народу, високих чинів не обіймав та державних посад не мав, на відміну від деяких нібито опозиційних, а насправді державних чиновників, що марять владою. Він самовисуванець і лише за його діями треба судити.
Упевнений, що саме з таким представником нашої громади у Верховній Раді, як Володимир Мельниченко, у Кам’янця є гарне майбутнє. З ним із задоволенням будуть працювати і поляки, і інші представники Євросоюзу. А це інвестиції у наше місто. Ми, польські підприємці, з радістю підтримуємо Володимира Мельниченка!

Політична реклама

Теги: Володимир Мельниченко, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.