Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2020

ДОРОГІ МОЇ КАМ’ЯНЧАНИ! ДОРОГІ МОЇ ЗЕМЛЯКИ!

Вкотре дякую вам за згуртованість, за те, що підтримали мою ініціативу про співпрацю. Це стосується всіх благодійників нашого міста, депутатів міської ради, які небайдужі до нинішньої проблеми. Ви всі заслуговуєте великої поваги. 

Біда поруч і ми ще не один день будемо перебувати вдома. Особливо це стосується людей літнього віку, інвалідів, пенсіонерів, адже вони знаходяться в зоні ризику. Не всі вони мають підтримку і допомогу зі сторони рідних і близьких, деякі – просто одинокі. Тому, кілька тижнів тому напередодні великодніх свят наша громадська організація «Ми- кам’янчани» розпочала акцію по доставці продукти харчування та товарів першої необхідності цим людям додому. Таких продуктових наборів ми завезли понад тисячу та більше 8 тисяч пасок, аби люди відчули підтримку та турботу про них. Враховуючи велику кількість звернень, ми вирішили з 27 квітня таку акцію продовжити. На сьогодні це дуже важливо. Тому що більшість з тих людей, яким ми допомагаємо, не має можливості навіть вийти з дому.

Також нашої допомоги потребують наші медики, які кожного дня наражають себе на небезпеку. Вони не були готові до тієї ситуації, яка склалася, тому засобів, які першочергово необхідні для боротьби з пандемією, вони не мали. 

Наша громадська організація теж долучилася до допомоги. Нами було завезено близько 4 тис. захисних масок, більше 2 тис.пар нітрилових рукавичок, 350 штук халатів, майже 300 л спирту та інших деззасобів, безконтактні термометри, дихальні респіраційні мішки та захисні окуляри. Плануємо і надалі надавати допомогу нащим медичним закладам у наданні всього необхідного. Наразі очікуємо доставити в медичні заклади міста бахіли.

Вірю – місто справиться з недугою і буде надалі розвиватися. А нам потрібно мати терпіння і бути єдиними.  Дотримуватися умов карантину. І тоді ми ще багато гарних справ зробимо разом!

Голова ГО «Ми кам’янчани», 
народний депутат України VII-VII скликання
 Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.