Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

ДОРОГА ВІД ВЛАДИ. ДОРОГА ДО ЇХНЬОГО ГАМАНЦЯ?

За словами влади, вимощення проїжджої частини доріг, перехресть бруківкою дозолить не лише зекономити, але й значно підвищити безпеку на наших автошляхах. Навколо цього «ноу-хау» зробили нечуваний піар та показали це, як небувале досягнення.
Та всі ці заяви й гучні гасла спростовують фахівці та сам час.
Від початку експерименту із встановлення бруківки на проїжджій частині замість асфальту по вул.Драгоманова пройшло дорога1.jpgменше двох місяців. А результат уже видно неозброєним оком.
Простий автолюбитель скаже, що подібне покриття в дощову погоду, не кажучи вже про ожеледицю, є дуже небезпечним. Автомобіль на такому покритті стає менш керованим: колеса не мають достатнього зчеплення із таким дорожнім покриттям.
Це твердження підтримують і фахівці-дорожники. Згідно із їхніми даними, гальмівний шлях на такому покритті збільшується майже в півтора рази від звичного асфальтового. Такої думки дотримуються й інспектори ДАІ, які заявляють, що ця бруківка не відповідає стандартам безпеки дорожнього покриття.
дорога2.jpgТоді про яку безпеку заявляють представники влади? Невже про безпеку власної зацікавленості.
Не може бути й мови про зручність та дешевизну цього покриття, на відміну від асфальтового. Чому влада не скаже, у скільки обійшлася міській казні бруківка на проїжджій частині по вул.Драгоманова?
А от щодо стійкості та зручності, то вже сьогодні можна посперечатися і з цим фактом. Після менш ніж двох місяців експлуатації, плитка, вимощена на ділянці дороги по вул.Драгоманова, починає розлазитися. Деякі плитки розлісувалися, інші - надщербилися. І це явище не є поодиноким. Навпаки, воно носить масовий характер. Можна просто уявити, що буде із цим покриттям, коли температурний режим буде змінюватися більш різко. Розпочнуться осінні дощі, перші заморозки… За таких обставин весняна погода просто перетворить плитку в кашу.
Цікавими виглядають заяви чиновників, що ці ділянки дороги в зимовий період не будуть посипатися спеціальною суміш, щоб вона не руйнувала покриття. Так і хочеться запитати чиновників, а шини на колесах вони теж будуть витирати, аби ті не несли за собою сіль з ділянок дороги, де посипання проїжджої дороги все ж таки буде здійснюватись? Зрештою, якщо вчасно не прибрати сніг з цих ділянок, то вони просто перетворяться на каток.
Перехрестя, які влада планує теж вимощувати плиткою і які називає «острівки безпеки», варто перейменувати в «острівки некомпетентності».
Складається враження, що комусь дуже потрібно було використати плитку, яка у когось залежалася на складі. От і прийняли рішення проексперементувати. Думаю, що заручником цієї авантюри зроблять міського голову. А от чи зуміє він від цього відхреститись? Час покаже..
З повагою, кандидат в народні депутати Ростислав Ярема

Політична реклама

Теги: Ростислав Ярема, вибори-2012, політика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.