Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2020

ДЕПУТАТИ ЗІБРАЛИСЯ. ГРОШІ РОЗПОДІЛИЛИ

Позачергове засідання сесії міської ради, перенесене з 22 травня на 25-те, нарешті відбулося. Розпочалося воно зі звернення депутатів від фракції ВО "Батьківщина" в міській раді, яке зачитав її голова Олег Ткач. У ньому зокрема народні обранці вимагали від міського голови на період карантину скликати сесію тільки у випадку вирішення нагальних для міста питань. Білосердешних підтримали депутати від партії "За конкретні справи" та ВО "Свобода". Після невеликої суперечки між міським головою та депутатами, врешті дійшли до висновку, що варто працювати злагоджено, без політиканства.

-Відтак було підтримано низку важливих для міста питань, у тому числі й тих, що стосуються медичної галузі. Депутати проголосували за виділення 808,4 тис. грн на доплати медикам, які знаходяться на передовій та безпосередньо контактують з хворими на коронавірус. 200 тис. грн було виділено на матеріальну допомогу лікарям, які можуть захворіти на COVID-19 під час виконання професійних обов’язків. Ще 500 тис. грн – на закупівлю для медзакладів необхідних медикаментів, обладнання і засобів захисту в рамках програми протидії коронавірусу.  
Також півмільйона гривень передбачили на закупівлю для дитячих садочків необхідних засобів захисту, зокрема масок, рукавиць, деззасобів для рук і поверхонь, паперових рушників, безконтактних термометрів. Оскільки кількість хворих на коронавірус збільшується, дитсадки відкриють в середині-кінці червня. 

Крім цього, перерозподілено кошти у межах розпорядників: управлінню освіти і науки вдалося зекономити понад 1,3 млн грн на продуктах харчування в дитсадках. За ці кошти буде придбано теплову камеру для ДНЗ №21 та замінено вікна в ЗОШ №7. 1,2 млн грн було виділено на співфінансування по субвенціях з державного бюджету на ремонт їдалень і НУШ.
Зекономлені 500 тис. грн департамент ЖКГ витратить на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ у різних мікрорайонах міста. Для цього буде придбано змінні контейнери і портальний навантажувач.

Також депутати запустили процедуру встановлення нульової ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп на період карантину. Через те, що підприємці були змушені не працювати в цей період, міський бюджет недоотримав 24 млн грн.

Загалом по всіх соціально-важливих для міста питаннях депутати проголосували. А от питання про делегування повноважень виконавчому комітету Кам’янець-Подільської міської ради так і не набрало необхідної кількості голосів. Схоже, що саме воно було однією із причин відсутності кворуму на минулій сесії міськради.

Теги: сесія міської ради, коронавірус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.