Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА? Леся Оробець

Ніхто із нас не може сказати, що він вірить у завтрашній день. Що його дитина захищена, і вона стане повноправним громадянином своєї держави. Ніхто із нас не зможе гарантувати, що ті цінності, які нам передавалися з материнським молоком віками, не будуть остаточно зруйновані та викинуті, як непотріб.
Нині влада все зробила, аби сімейні та родинні цінності залишались за одвірками української домівки. Влада не розуміє, не хоче та не може усвідомлювати, що саме міцна сім’я, де є повага жінки до чоловіка і навпаки, здатна побудувати міцну оробець1.jpgмогутню європейську демократичну державу. У нинішньої влади є інші сімейні та родинні приклади для наслідування – вседозволеність, безкарність, аморальність. Це їхнє виховання дозволяє сину депутата без усяких докорів совісті тягти за волосся дівчину по землі. Це тільки ця влада бачить жінку безвідмовну, без особистісну, місце якій або на кухні, або за гратами. Це тільки ця влада бачить своїх дітей у достатках та на високооплачуваних посадах.
Вибори – це черговий привід запитати себе та замислитись, а що чекає на твою дитину, сім’ю, родину? Що в неї заберуть наступного дня.
І тут нам потрібно стати дітьми. Ні, не в сенсі наївності, а в плані відчуття справжності та фальші. Діти ніколи не помиляться, де батьківська опіка, а де - небезпека.
Із Ростиславом Яремою познайомилась ще будучи дитиною. Він не раз бував у нас вдома. Довгий час товаришував із моїм, на жаль, уже покійним батьком. Не раз ми були і в Кам’янці. Спілкувались з його родиною. Приємно було спостерігати, як Ростислав Тарасович ставиться до своїх дітей, до сім’ї. Вихований в найкращих українських традиціях, для Ростислава Яреми сім’я та родина є найбільшим скарбом. Він гармонійно поєднав батьківську ласку та батьківське тверде слово, дитячі пустощі та дисципліну й повагу. Стосунки у їхній родині є для мене дуже знайомими та рідними. Його любов до дітей, до сім’ї - цінності близькі кожній українській родині.
Ця стійкість, ця вірність родинним цінностям у Ростислава Яреми пройшла випробування багатьма спокусами – посадами, політикою, владою. Незважаючи на все це, Ростислав Тарасович не змінився. Він і надалі продовжує цінувати сім’ю, родину, допомагати дітям-сиротам, багатодітним родинам.
Саме таким я бачу справжнього народного депутата.
Леся Оробець, народний депутат Верховної Ради України

Політична реклама

Теги: вибори-2012, політика, Ростислав Ярема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.