Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2012

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?

Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул ярема1.jpgрекету, бандитизму. Тоді я працював першим заступником начальника управління - начальником кримінальної міліції УВС у Чернівецькій області. Окремі епізоди, які ми розслідували, вели і до вашого славного міста. Думаю, що на цю тему я незабаром неодмінно поспілкуюся із жителями Кам’янеччини.
Зараз я б хотів сказати про інше.
Нині наша держава стоїть перед вибором, як жити далі. Що чекає наших дітей, онуків, Україну? Чи ми повернемося у 90-ті роки, а за час правління Януковича ми однією ногою вже там, чи ми станемо міцною, демократичною державою, де на варті закону поставлені права та свободи простого громадянина. Якщо Ви обираєте справедливість та демократію, тоді Ваш вибір - Ростислав Ярема.
Ростислава Тарасовича знаю дуже давно. Знаю його як чесну, порядну та принципову людину. Це правильний вибір не тільки для об’єднаної опозиції, яка висунула його кандидатом у народні депутати,  це правильний вибір і для громад Кам’янеччини та Новоушицького району. Вірю, що це буде правильний вибір і для всієї України.

Москаль Геннадій Геннадійович, народний депутат України, перший
заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби
з організованою злочинністю і корупцією.Політична реклама

Теги: Геннадій Москаль, Ростислав Ярема, політика, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.