Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

Чому ми за Мельниченка, або Яку воду п’ють кам’янчани?

Про те, що Кам’янець-Подільський є одним з лідерів серед міст України щодо активного впровадження програми «Питна вода», яка розрахована на 2006-2020 роки писали чи не усі газети.
г__мназист.jpgТак – це державна програма, і в першу чергу вона була розрахована на ті регіони України, які мають суттєві проблеми з водопостачанням. Наше місто та район, завдяки депутату обласної ради, кандидату в депутати Верховної Ради України Володимиру Мельниченко увійшли в цю програму одними з перших.
Пройшовши під гаслом «Ми – кам’янчани» до обласної ради Володимир Володимирович не зробив так, як це робила переважна більшість депутатів, які отримавши мандат забули про свої обіцянки. Володимир Мельниченко уже два роки працює на благо кам’янчан. Однією із перших запроваджених в місті за його допомогою програм і стала «Питна вода». Усе розпочалось із одного бювету поблизу міської лікарні. На сьогоднішній день в кожному класі шкіл міста та в кожній групі дитсадків стоять бутлі із чистою водою. Не залишили по за увагою і навчальні заклади району.
«Будучи батьком двох дітей, я чудово розумію, що таке здоров’я рідної дитини. Світові досягнення цивілізації поряд із життєвими благами призводять до забруднення навколишнього середовища. А тому ми поступово забуваємо, навіть на генетичному рівні такі поняття, як чиста вода та корисна їжа. У всякому випадку саме так кажуть науковці. Запроваджуючи в нашому місті програму «Питна вода» я в першу чергу пам’ятав таку відому з давніх-давен істину «Діти – наше майбутнє!». І, якщо ми вже нанесли удар по власному здоров’ю, то можемо не допустити подібного із нашими дітьми. Адже вже не одним науковцем було доведено, що якість води, яку ми п’ємо впливає на наше здоров’я. Я хочу щоб усі кам’янчани, від великого до малого, були здоровими, красивими. Маючи змогу допомогти – я допоміг. Діти задоволені, вчителі також, а це найголовніше.» - говорить Володимир Мельниченко.
Про особливості реалізації «Питної води» говорить заступник директора гімназії ПАЗІЙ Ольга Василівна.Пазій Ольга Василівна
-    Скажіть, будь ласка, коли у Вашому навчальному закладі почала діяти програма «Питна вода»?
-    До початку 2012 – 2013 навчального року наша гімназія була обладнана усім необхідним. Завдяки депутату обласної ради Володимиру Мельниченко в кожному класі гімназії встановлено бутлі із чистою водою. Діти та вчителі мають змогу втамувати спрагу у будь-яку хвилину. Та й із заміною пустих бутлів також проблеми немає. За це відповідають класні керівники, щоб в класах завжди була водичка. Окрім того хочу наголосити, що заміна відбувається безкоштовно.
-    Як відреагували на таке нововведення учні?
-    Їм подобається. Це дуже зручно, особливо коли учні приходять із занять фізкультури: не потрібно нікуди бігати – усе під розембурзька __ шейн.jpgруками.
Подобається реалізація програми «Питна вода» і самим учням. Своїми враженнями діляться гімназисти 5-А класу РОЗЕМБУРЗЬКА Анастасія та ШЕЙН Еліна: «Нам подобається, що можна попити води в будь-який момент, при чому не потрібно купляти воду за межами гімназії. Вода завжди свіжа, хороша і смачна».
Позитивно віднеслись до нововведення у гімназії учні 7-Г класу МОРОЗ Карина та РОЗДОБУТЬКО Наталія: «Ми підтримуємо рішення адміністрації школи щодо впровадження програми «Питна вода». Нам набагато зручніше попити води у класній кімнаті, ніж купувати воду в магазинах.  До того ж воду регулярно замінюють, і якість води  хороша».
Підтримують позицію адміністрації гімназії і вчителі, які позитивно відносяться до такого нововведення і вважають, що впровадження програми «Питна вода» є доцільним і сприятиме покращенню стану здоров’я учнів.
Ось такий нам і потрібен депутат у Верховній раді – людина, що здатна про піклування про мешканців нашого міста. А найголовніше – про маленьких кам’янчан, які ще не можуть віддати йому свій голос на виборах. Це зайвий раз доводить – Володимир Мельниченко наш кандидат!

Політична реклама

Теги: Володимир Мельниченко, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.