Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2012

БИТВА НЕ ЗА ЕЛЕКТОРАТ, А ЗА ПІДРАХУНОК?

Так можна оцінити ситуацію, яка розгорнулася навколо посади голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу (ОВК) №193.
Нагадаємо, згідно з жеребом, головою ОВК є представник від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» Павло Білоус. Та, схоже, таке розташування сил не дуже до вподоби владі. Чому!?
На це є декілька причин. Головна з них криється в тому, що навіть, якщо голова ОВК у меншості, він все одно має велике значення у роботі комісії, у прийнятті рішень та контролі за результатом. А отже, «опозиційний» керівник ОВК не дуже на руку «чесному» підрахунку волевиявлення виборців Кам’янеччини та Новоушицького району.
Принаймні, з боку опозиції лунають підозри, що сьогодні усе робиться для того, аби усунути бютівця з посади голови ОВК та відкрити дорогу до процесу підрахунку голосів на зразок минулих мерських перегонів. Та цим планам не так вже й просто здійснитися. Навіть, якщо Павла Білоуса буде знято з посади голови ОВК, його висуванець - фракція «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» - повинен знайти йому заміну...
Саме же Павло Білоус у телефонній розмові заявив:
- Сьогодні (від ред. - 6 вересня) я перебуваю на судовому розгляді у Хмельницькому. Я, як голова ОВК, є відповідачем по двох справах. Узагалі проти мене було порушено чотири справи, але про інші дві мене ніхто не сповістив. Вони відбулися без мого відома. Їх результати ми оскаржуємо.
Судові позови смішні. Наприклад, розглядається справа, чому я на дошці оголошень не повісив рішення ОВК, яке ми навіть не розглядали, не те що би прийняли. І тому подібне.
Сьогоднішня робота ОВК нагадує абсурд. Усе робиться, аби її зірвати. Деякі члени комісії, як от Остафійчук та Пилипчук, постійно перебивають, шумлять, завжди чимось незадоволені.
Чи справді влада та провладні кандидати бояться присутності опозиції в ОВК а, отже, чесного підрахунку голосів - покаже час. Принаймні, сьогоднішня передвиборча ситуація дуже нагадує 2004 рік. Тоді в нашого народу вистачило мудрості та толерантності проковтнути «ківаловські результати» без крові. Чи вистачить у нас толерантності та терпіння на 2012 рік?

Теги: ОВК, Павло Білоус, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.