Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

БИТВА НЕ ЗА ГОЛОСИ, А ЗА КЕРІВНИЦТВО В ОВК

З кожним днем ситуація навколо роботи нашої окружної виборчої комісії нагадує поле бойових дій.
Нещодавно з незрозумілих причин було прийнято рішення про заміну голови окружної виборчої комісії Надії Мазурик на Ольгу Ліпман (суб’єкт подання - фракція «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»). Разом з тим, у керівництві передвиборчого штабу ВО «Батьківщина» й досі не знають, хто зробив це подання. Нині тут зайняті пошуком зрадника. Схожа ситуація склалася і навколо члена ОВК від «Нашої України». В опозиції заявляють, що саме такими підступними діями влада хоче повністю взяти під контроль окружну комісію, а з нею й підрахунок голосів.
Зрештою, 10 жовтня здавалося, що із цієї ситуації опозиції вдалося «вирулити». Головою окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 став Володимир Тюрін. Також за квотою фракції блоку «Наша Україна – Народна самооборона» членом ОВК став Валерій Андрухович. На офіційному інтернет-сайті ЦВК з’явилася відповідна інформація про ці зміни.
Та такий новий склад ОВК «протримався» менше доби. 11 жовтня на офіційному сайті ЦВК з’являється нове повідомлення, що головою ОВК є Ольга Ліпман, а членом ОВК за квотою «Нашої України» - Людмила Хитрюк.
За нашої інформацією, таке повернення до «першоджерел» продиктоване тим, що як Володимир Тюрін, так і Валерій Андрухович до цього часу рахуються офіційними спостерігачами, а поєднувати посаду члена комісії з роботою спостерігача заборонено згідно із законодавством. Зрештою, як Тюрін, так і Андрухович подали свої заяви до ОВК, аби вийти зі складу спостерігачів. Водночас ОВК їхні заяви чомусь не розглянула. Причиною таких дій називають відсутність кворуму для проведення чергового засідання ОВК, на якому були б задоволені ці прохання.
Залишається відповісти на запитання: «Чому сьогодні відбувається така запекла боротьба за голову та одного із членів ОВК, а не за виборця?»

Теги: вибори-2012, ОВК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.