Перейти на мобільну версію сайту


16.10.2015

БАР’ЄР У 5%. ПО 10 ПРЕТЕНДЕНТІВ НА КРІСЛО

За два тижні вибори. Переглядаючи прізвища кандидатів по округах, уже сьогодні можна зробити певні прогнози по майбутнім результатам. І перший з них - на суттєве оновлення не варто сподіватися. Якщо в місті за результат змагається багато нових обличь, то в районі ситуація діаметрально протилежна: перефразовуючи відоме прислів’я зауважу: «Поганий той депутат, який знову не хоче бути депутатом».

У Кам’янці-Подільському за депутатські мандати позмагаються кандидати від 14 партії, у районі - від 12.
У виборчому бюлетені вони розташуються в наступному порядку:

МІСТО


1. Політична Партія "Опозиційний блок".
2. Партія "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ".
3. Політична партія ВО "Батьківщина".
4. Народна партія.
5. Політична партія ВО "Свобода".
6. Політична партія "Рідне місто".
7. Політична партія "Українське об’єднання патріотів – УКРОП".
8. Політична партія "Наш край".
9. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль".
10. Радикальна партія Олега Ляшка.
11. Партія "Відродження".
12. Політична партія "Нова держава".
13. Політична партія "За конкретні справи".
14.  Аграрна партія України.


РАЙОН


1. Партія "Відродження".
2. Політична партія "За конкретні справи".
3. Політична партія ВО "Батьківщина".
4. Політична партія ВО "Свобода".    
5. Політична партія "Опозиційний блок".
6. Партія "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ".
7. Політична партія "Українське об’єднання патріотів – УКРОП".
8. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль".
9. Політична партія "Наш край".    
10. Аграрна партія України.
11. Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
12. Радикальна партія Олега Ляшка.

Усього у виборчих перегонах до Кам’янець-Подільської міскої ради візьмуть участь 376 кандидатів, до Кам’янець-Подільської районної ради - 342 кандидати. Конкурс неабиякий, адже за одне депутатське крісло змагатиметься майже 10 претендентів.

Якщо партія пройде 5% бар’єр, то гарантовано в міську раду потраплять перші кандидати від партій, а це - Юрій Аносов (Аграрна партія), Борис Цвігун (Народна партія), Василь Кобильник ("Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Валерій Слободян ("Відродження"), Олег Ткач (ВО "Батьківщина"), Михайло Посітко (ВО "Свобода"), Хусейн Дукаєв ("Громадський рух "Народний контроль"), Андрій Конюшенко ("За конкретні справи"), Данило Коваль ("Наш край"), Петро Приступа ("Нова держава"), Олег Гільовський ("Опозиційний блок"), Василь Гаврилюк ("Рідне місто"), Андрій Дюднєв ("Українське об’єднання патріотів – УКРОП"), Анатолій Гурома (Радикальна партія Олега Ляшка).
У районну раду в такому випадку потраплять такі перші кандидати - Ігор Гай (Аграрна партія), Василь Сукач ("Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Борис Бец ("Відродження"), Микола Жоган (ВО "Батьківщина"), Іван Громик (ВО "Свобода"), Андрій Крупельницький ("Громадський рух "Народний контроль"), Ніна Скавренюк ("За конкретні справи"), Тарас Рарицький ("Наш край"), Віталій Завадський ("Об’єднання "САМОПОМІЧ"), Віра Коваль ("Опозиційний блок"), Володимир Шлапай ("Українське об’єднання патріотів – УКРОП"), Ігор Антимис (Радикальна партія Олега Ляшка).

Решта претендентів на депутатські крісла зможуть працювати у раді лише у випадку перемоги на власному виборчому окрузі. Хоча з іншого боку, перемога на окрузі не гарантуватиме кандидату вільний доступ до мандату, якщо його партія не подолає відсотковий бар’єр. Отож, у цьогорічних виборах до міських рад перше правило - це працювати всією командою на спільний прохідний результат, ну, а друге - хто сильніший та має більший авторитет і важелі впливу, кому виборці довірять більше голосів, той і переміг.

Якщо ж взятися до конкретики, то пропонуємо вам список із претендентів в депутати до міської та районної рад відповідно по територіальних виборчих округах.

МІСТО



ТВО №1: Ганушкевич Інна (2), Сідоров Роман (3), Старенька Оксана (5), Бєлий  Олег (6), Авінов Василь (7), Щербань Андрій (10), Ободовський Євген (11), Волков Руслан (13).

ТВО №2: Юр’єв Володимир (2), Біла Олеся (3), Кривенко Олександр (5), Паур Олексій (6), Зозуля Іван (7), Савчук Василь (9), Білик Валерій (10), Даніщук Степан (11), Хепін Сергій (13).

ТВО №3: Добровольський Віталій (2), Нефедова Ганна (3), Яремов Костянтин (5), Ковальчук Валерій (6), Ковальова Віта (7), Гріневич Дмитро (8), Михайлик Артур (9), Межлум’ян Аракел (10), Шуханов Микола (11), Стельмах Валентина (13).

ТВО №4: Кондрушенко Володимир (2), Жильчук Олександр (3), Лачин Ігор (5), Лень Ігор (6), Беспала Леся (7), Дибаєв Олег (10), Сухарєва Людмила(11), Лєвіна Антоніна (12), Рощук Олександр (13).

ТВО №5: Масикаш Андрій (2), Паламарчук Людмила (3), Верцімаха Інна (4), Микуляк Іван (5), Дідківський Віктор (6), Пиріг Олег (7), Процюк Максим (9), Любінецька Ірина (10), Перевознюк Валерій (11), Ткачук Дмитро (13), Чорнобиль Ольга (14).

ТВО №6: Юрков Сергій (2), Фурман Валентина (3), Тесляк Андрій (4), Постовий Володимир (5), Гамалій Андрій (6), Жигульова Евеліна (7), Макодзьоб Олександр (9), Домбровська Ірина (10), Богуцький Валерій (11), Клюс Віктор (13).

ТВО №7: Бабчинський Олександр (2), Гончар Наталя (4), Сокол-Прусський Ян (5), Сікора Олексій (6), Свирида Сніжана (7), Мушинська Аліна (8), Левчук Діана (10), Гаршт Яків (11), Костинюк Володимир (13).

ТВО №8: Литвак Наталія (1), Шевага Ігор (2), Ткачук Олександр (3), Крилов Володимир (4), Калуцький Сергій (5), Данчук Віктор (6), Шуханов Андрій (7), Коломий Андрій (8), Литвинюк Валентина (9), Ліщук Лариса (10), Турун Марія (11), Самсонова Ірина (13).

ТВО №9: Дюднєв Артем (2), Гордійчук Олександр (5), Осатюк Тетяна (6), Остапюк Тетяна (8), Волошановський Віталій (9), Войчишина Ірина (10), Войцеховський Володимир (11), Приходько Володимир (13).

ТВО №10: Гаджук Валерій (2), Травінський Віктор (4), Дрозд Віталій (5), Петруньков Микола (6), Марченко Валерій (7), Комарніцький Володимир (9), Бурбан Віталій (10), Середюк Сергій (11), Маланчук Аліна (13).

ТВО №11: Антонюк Василь (1), Титов Ігор (2), Конвісарева Галина (3), Бобровська Тетяна (4), Яриновський Юрій (5), Кононенко Денис (6), Свідерський Олег (7), Канарський Андрій (9), Заболотна Елла (10), Міцкевич Едуард (11), Довгань Олег (13).

ТВО №12: Герук Сергій (1), Явеляк Тарас (2), Бродовський Олександр (3), Притуляк Віктор (5), Мякотін Микола (6), Верба Андрій (7), Шидловський Руслан (8), Боярська Людмила (9), Коломий Олексій (10), Сопільник Броніслава (11), Лісовський Віктор (13).

ТВО №13: Бондар Юлія (2), Кшемінський Станіслав (3), Мазур Емілія (4), Бойко Вадим (5), Григоренко Ігор (6), Бурий Віталій, (7), Кшемінський Денис (13), Гуменюк Оксана (9), Антонюк Ігор (10), Кирик Ірина (11), Суховерко Віталій (13), Бузинський Сергій (14).

ТВО №14: Ткачук Микола (1), Збаравська Леся (2), Трояк Артем (3), Клизуб Ярослав (5), Чубайко Олена (6), Рафієв Хафіз (7), Мельничук Оксана (9), Гурома Степан (10), Кирилюк Роман (11), Чинчик Олександр (13).

ТВО №15: Позинюк Людмила (2), Циганок Валерій (3), Віннічук Андрій (4), Шелепницька Ірина (5), Дуригін Михайло (6), Панасюк Оксана (7), Горобець Алла (9), Дубик Олександр (10), Недошитко Михайло (11), Мазур Денис (13), Овчарук Олег (14).

ТВО №16: Жиров Ігор (1), Блажкова Інна (2), Чистяков Анатолій (3), Подорожна Анжела (4), Оржеховський Станіслав (5), Замойський Степан (6), Дінділевич Тетяна (7), Савчук Інна (9), Продан Людмила (10), Слонецький Дмитро (11), Никуляк Віталій (12), Очеретенко Тетяна (13).

ТВО №17: Цвяк Сергій (2), Бугерчук Василь (3), Савицький Артур (4), Мельничук Віктор (5), Гордійчук Валерій (6), Алексеєв Ігор (7), Потапчук Роман (10), Ніколайчук В’ячеслав (11), Кирильчук Юрій (13).

ТВО №18: Політова Любов (2), Кащук Тетяна (3), Білюк Валентина (4), Діновська Лариса (5), Безпалько Наталія (6), Возний Володимир (7), Карпенко Тетяна (9), Кузьміна Наталія (10), Кульчицька Ірина (11), Ободовський Анатолій (13).

ТВО №19: Островський Максим (2), Білик Олександр (3), Коляда Ніла (4), Берладіна Ірина (5), Боднар Сергій (6), Раєвський Олександр (7), Лисюк Тетяна (9), Михайліченко Анна (10), Мельниченко Тетяна (11), Сирота Борис (13), Кузняк Павло (14).

ТВО №20: Попель Віталій (1), Сільченко Надія (2), Антонецький Сергій (3), Пливанюк Юрій (4), Скрипник Анатолій (5), Семенова Вікторія (6), Побережний Руслан (7), Волощук Вадим (10), Паровий Олександр (11), Степанова Тетяна (13).

ТВО №21: Родіков Володимир (2), Совєцька Наталя (4), Пташник Володимир (5), Чуйко Віктор (6), Грушка Микола (7), Пилипчук Леся (9), Гінзеровська Марина (10), Дубовий Анатолій (11), Сотніков Сергій (13), Баранов Віктор (14).

ТВО №22: Бабчинський Юрій (2), Ковальчук Людмила (3), Семерня Оксана (4), Мазій Дмитро (5), Єленчак Денис (6), Новіков Дмитро (7), Волощук Вадим (9), Савчук Наталія (10), Драгомерецький Валентин (11), Ганасюк Надія (13).

ТВО №23: Шевчук Борис (1), Войтенко Ігор (2), Борецький-Волошинський Олександр (5), Боднар Олександр (6), Полатайко Олександр (7), Локай Руслан (8), Атаманюк Павло (9), Паур Михайло (10), Сосновська Тамара (11), Саварчук Юрій (13).

ТВО №24: Рудик Дмитро (1), Клим Віктор (2), Розбам Микола (3), Спігер Любов (5), Пермякова Лілія (6), Косінов Максим (7), Демчук Роман (8), Слободян Сергій (9), Підлипняк Сергій (10), Кирик Микола (11), Гребеля Вікторія (13), Зарицький Олександр (14).

ТВО №25: Березніцька Ніна (2), Гаврилюк Петро (4), Басиста Ніна (5), Ломака Ігор (6), Лозінська Наталія (7), Славіна Наталія (9), Іванова Олена (10), Конфітовська Світлана (11), Ладиняк Андрій (13), Дмитришин Микола (14).

ТВО №26: Чернявський Сергій (2), Данчук Юлія (3), Мазур Олена (4), Пономаренко Тарас (5), Єленчак Ульяна (7), Мироненко Володимир (9), Банарюк Олеся (10), Моштак Микола (11), Ліщук Василь (13), Суровцев Анатолій (14).

ТВО №27: Савчук Вадим (2), Матійков Віталій (3), Ковальська Альона (4), Мазій Олена (5), Ілаш Вадим (6), Наглюк Юлія (7), Надворний Микола (10), Токар Оксана (11), Самсонюк Олена (13), Долінська Оксана (14).

ТВО №28: Невенчан Геннадій (2), Гжегожевський Віталій (3), Колесник Олександр (5), Білецька Тетяна (6), Бевз Сергій (7), Гейдаров Олександр (8), Харламов Сергій (10), Басалига Оксана (11), Мельник Тетяна (13).

ТВО №29: Заікін Андрій (2), Бабій Сергій (4), Костюкович Дмитро (5), Гуль Павло (6), Жмурко Оксана (7), Кукурузов Сергій (9), Карвацька Любов (10), Слюсарчук Володимир (11), Адаменко Вадим (13), Серов Дмитро (14).

ТВО №30: Гурська Майя (2), Андрухович Валерій (3), Рощупкін Олег (4), Мельничук Катерина (5), Новіцький Віктор (6), Мужило Вадим (7), Коваль Олег (9), Левицький Андрій (10), Рогожа Ігор (11), Воронецький Вадим (13), Собко Олег (14).

ТВО №31: Старченко Світлана (2), Маліновський Володимир (3), Кузьменко Ганна (5), Буга Петро (6), Скарбік Андрій (7), Войцеховська Алла (10), Слободян Тетяна (11), Залісний Віктор (13).

ТВО №32: Логін Володимир (2), Ткач Микола (3), Чорний Борис (4), Бенкендорф Геннадій (5), Березніцький Роман (6), Дериторська Світлана (7), Полюляк Микола (10), Мельник Микола (11), Кравченко Олександр (13).

ТВО №33: Худзінська Інна (1), Чернець Олександр (2), Федорчук Володимир (3), Тімченко Віктор (4), Магілат Валентина (5), Найчук Антон (6), Біллер Микола (7), Кучер Анатолій (10), Вощинський Олег (11), Шустов Олег (13).

ТВО №34: Балан Ірината (1), Васильянов Дмитро (2), Павленко Станіслав (3), Доротюк Сергій (6), Зозуля Геннадій (7), Блажко Лариса (9), Поліщук Михайло (10), Черній Оксана (11), Локай Галина (13).

ТВО №35: Головко Сергій (2), Бойко Андрій (3), Єфремова Ілона (5), Тріпак Мар’ян (6), Корчинський Андрій (7), Брюхно Сергій (9), Заболотна Ольга (10), Коваль Микола (11), Гораш Олена (13), Лящук Микола (14).

ТВО №36: Качуровський Анатолій (2), Ковтун Галина (3), Шакшуєва Тетяна (4), Кондрук Володимир (5), Стасюк Віталій (6), Гузак Володимир (7), Скачко Олександр (9), Браеску-Семенишин Роман (10), Мальченко Сергій (11), Лонтковський Юрій (13), Бокуліч Володимир (14).

РАЙОН


1. Староушицький ТВО: Бец Алла (1), Чорпіта Олександр (2), Маковецький Валерій (3), Юрчак Володимир (4), Півець Анатолій (6), Слободовський Олександр (7), Заболотний Роман (8), Сапожнік Володимир (9), Горбняк Марія (10), Гельдіашвілі Людмила (11), Зелінський Богдан (12).

2. Врубловецький ТВО: Латошкін Віктор (1), Обух Артем (2), Маліновський Володимир (3), Петрик Казимір (5), Маканік Михайло (6), Томулець Вадим (7), Мосендз Петро (10), Ткачук Костянтин (12).

3. Гринчуцький ТВО: Довбиш Олександр (1), Дубицький Віталій (2), Сафронюк Галина (3), Войцехівська Любов (5), Мунчак Валерій (6), Мищишин Олександр (7), Григоришен Віктор (10), Горохолінська Віта (11), Коломий Олексій (12).

4. Грушківський ТВО: Горбняк Віталій (1), Занюк Анатолій (2), Гончарук Євгена (3), Джурляк Олександр (4), Осатюк Лариса (5), Тимчук Сергій (6), Соловей Віталій (7), Пиж Микола (8), Гай Сергій (10), Яцемірська Наталія (11), Багрійчук Вячеслав (12).

5. Гуменецький перший ТВО: Довгопол Павло (1), Фабіянська Ніна (2), Макогон Володимир (3), Кирилюк Олександр (4), Антонюк Віктор (6), Калинюк Григорій (8), Мартинович Андрій (9), Бурковський Максим (10), Рогатинчук Михайло (11), Дитко Анатолій (12).

6. Гуменецький другий ТВО: Тимофієв Юрій (1), Нів’євський Юрій (2), Барановський Володимир (4), Березовський Микола (5), Федик Олександр (6), Костовський Руслан (7), Бойко Руслан (9), Долінська Оксана (10), Іванова Олена (12).

7. Гуменецький третій ТВО: Дорож Віктор (1), Берник Тетяна (2), Пшетаковський Анатолій (3), Вдовиченко Михайло (4), Яремчук Дмитро (5), Ткач Микола (6), Гуменюк Олександр (7), Косткевич Сергій (8), Неручок Олексій (10), Колодчук Олександр (12).

8. Гуменецький четвертий ТВО: Купчанко Дмитро (1), Когут Василь (2), Коваль Іван (4), Надольський Станіслав (6), Мартинюк Олексій (7), Якубаш Руслан (8), Кваснюк Роман (9), Мосійчук Олександр (10), Прокопова Валентина (11), Дібаєва Ярослава (12).

9. Довжоцький ТВО: Правник Дмитро (1), Польовий Юрій (2), Альчинський Михайло (3), Мадич Жанна (4), Данчук Тетяна (5), Желізник Людмила (6), Одайник Сергій (7), Левицький Олександр (8), Корж Наталія (9), Стрельбіцька Світлана (10), Боднар Сергій (11), Шулик Сергій (12).

10. Жванецький ТВО: Дубина Микола (1), Шкуренков Валерій (2), Співак Анна (3), Кукрицька Оксана (4), Заікін Сергій (5), Шевчук Віталій (6), Матковська Альона (7), Молодоженя Володимир (9), Гончар Денис (10), Мар’янчук Ярослав (12).

11. Завальський ТВО: Правник Іван (1), Балла Володимир (2), Атаман Валентина (3), Зелінська Наталія (5), Боршуляк Олександр (6), Лиса Лариса (7), Бурдига Віталій (10), Мар’янчук Людмила (12).

12. Залісько-Перший ТВО: Євстафієв Віктор (1), Романчук Іван (2), Харламова Надія (3), Чабарук Олександр (4), Романишен Віктор (5), Зарицький Олександр (6), Шевчук Олена (7), Черватюк Віталій (10), Бурбан Віталій (12).

13. Зіньковецький ТВО: Москалюк Віктор (1), Сінькевич Володимир (2), Данчук Валерій (3), Гнатюк Ілона (4), Луговська Еліна (5), Велігін Олександр (6), Заінчковська Олеся (7), Сузанська Надія (10), Абросімов Ігор (12).

14. Кадиєвецький ТВО: Середа Петро (1), Задорожний Сергій (2), Шевцова Валентина (3), Грубов Роман (4), Абросімов Сергій (5), Пустильний Валерій (6), Марченко Павло (10), Балан Валентина (12).

15. Кам’янський ТВО: Барановський Володимир (1), Сторожук Анатолій (2), Нікітіна Наталія (3), Білецька Ірина (4), Кондилевський Олександр (5), Кшемінський Віктор (6), Варенко Олександр (7), Загоруйко Олександр (9), Ліщук Світлана (10), Красовський Віталій (11), Стендер Світлана (12).

16. Китайгородський ТВО: Кузнець Юрій (1), Годований Володимир (2), Говоровський Валентин (3), Придеткевич Станіслав (4), Мартинюк Феодосій (5), Голованьов В’ячеслав (6), Срібняк Руслан (7), Щербань Василь (8), Яковенчук Анатолій (10), Павлюк Андрій (12).

17. Княжпільський ТВО: Равський Ігор (1), Афіцький Віталій (2), Антонецький Сергій (3), Коритнік Євгенія (4), Яковенко Василь (6), Коваль Олександр (7), Сосула Василь (8), Макарчук Діана (12).

18. Колибаївський перший ТВО: Димчук Лариса (1), Сухий Володимир (2), Штогрін Олександр (3), Сливка Микола (4), Решетняк Оксана (5), Спасюк Олександр (6), Вітановський Володимир (7), Чіпізубова Ольга (10), Антонецька Світлана (11), Равський Валерій (12).

19. Колибаївський другий ТВО: Желізник Дмитро (1), Панченко Сергій (2), Решетнік Олександр (3), Жигурт Марія (4), Савіцький Микола (5), Костинська Ірина (6), Базюк Ігор (7), Муляр Леся (8), Малайко Максим (9), Бабій Ярослава (10), Колупай Анастасія (12).

20. Крушанівський ТВО: Лавський Мирослав (1), Вольський Ігор (2), Кріль Анатолій (3), Ганюк Олег (4), Гінзеровський Олександр (6), Шершун Антоніна (7), Височанська Ганна (10), Терещенко Дмитро (12).

21. Кульчиєвецький ТВО: Ковальчук Олег (1), Волошина Віра (2), Кучменко Олександр (3), Брянгін Микола (4), Бичок Марина (5), Лайтер Світлана (6), Андрухович Петро (7), Вознюк Світлана (9), Марутін Сергій (12).

22. Ластовецький ТВО: Крикун Євген (1), Ковальчук Василь (2), Княгинецька Тетяна (3), Шевчук Іван (5), Білоус Віктор (6), Шлапай Ірина (7), Грубі Іван (10), Зверянський Борис (12).

23. Нефедівський ТВО: Кинюк Олександр (2), Гарук Олег (3), Ганюк Зоя (4), Яковенко Анатолій (5), Тимчук Сергій (6), Фурманчук Тетяна (7), Гай Руслан (10), Пастухова Віта (12).

24. Орининський ТВО: Гусятинський Віктор (1), Гайшук Валерій (2), Букіль Олена (3), Молдован Степан (4), Строяновська Валентина (6), Биков Денис (7), Рарицька Вікторія (9), Боднар Ростислав (10), Шеремета Олексій (11), Надворний Микола (12).

25. Пановецький ТВО: Чорний Григорій (2), Митко Володимир (3), Коцюбанський Михайло (4), Твердий Віктор (5), Чумак Микола (6), Гайнцев Віталій (7), Бокуліч Зоя (10), Клімов Анатолій (11), Стукан Ігор (12).

26. Підпилип’янський ТВО: Соломон Микола (1), Кубряк Олег (2), Гончар Валентин (3), Федорченко Олег (4), Грицик Петро (6), Веселовська Яна (7), Бзинко Ганна (10), Дереховська Олександра (12).

27. Подільський ТВО: Притуляк Максим (1), Чорний Віктор (2), Кривак Віктор (3), Вольський Олександр (6), Галицький Олег (7), Борисенко Дмитро (12).

28. Приворотський ТВО: Добросельська Ілона (1), Романчук В’ячеслав (2), Бугерчук Василь (3), Бурковський Анатолій (4), Яцевич Олександр (5), Богачик Сергій (6), Назарова Антоніна (7), Білюк Олександр (10), Томайчук Микола (11), Борісова Віра (12).

29. Рихтівський ТВО: Прокопова Діана (1), Гоменюк Олександр (2), Сійчук Тетяна (3), Соловей Інна (5), Решетник Олександр (6), Марценко Олександр (7), Волошин Олег (10), Балан Михайло (12).

30. Рудський ТВО: Фугело Леонід (1), Корнєєва Людмила (2), Бараковецький Олексій (3), Васільцов Олег (4), Кащук Сергій (6), Богачик Віталій (10), (12).

31. Слобідко-Кульчиєвецький ТВО: Яхнюк Сергій (1), Сєров Дмитро (2), Фурман Ігор (3), Ільчун Віктор (4), Мартинюк Руслан (5), Дяконова Валентина (6), Рогожа Ігор (7), Похолюк Володимир (8), Бец Владислав (9), Стульський Руслан (10), Зелениця Анатолій (11), Острейко Олег (12).

32. Слобідко-Рихтівський ТВО: Боршуляк Андрій (1), Прокопов Сергій (2), Яремчук Віктор (3), Богонос Іван (4), Ільчишин Іван (5), Павлюк Олег (6), Волошин Микола (10), Білик Валерій (12).

33. Сокільський ТВО: Заклевський Віталій (1), Гораш Руслан (2), Кротік Сергій (3), Козак Сергій (6), Чілійчук Олександр (10), Нарольська Дана (12).

34. Устянський ТВО: Мельник Сергій (1), Ломніцький Анатолій (2), Ярова Марія (3), Стебницький Олег (4), Ткачук Валерій (5), Ілаш Олександр (6), Михайловський Сергій (7), Соловей Олена (8), Гай Віталій (10), Гуменюк Віктор (12).

35. Чабанівський ТВО: Площук Валентина (1), Самсонюк Сергій (2), Андрухович Валерій (3), Чорпіта Ганна (4), Нестеровський Юрій (6), Сензюк Руслан (10), Дибаєв Олег (12).

36. Шустовецький ТВО: Єрменчук Віктор (2), Мартинюк Надія (3), Єрменчук-Смолінська Ольга (4), Григор’єв Василь (6), Макарук Дмитро (7), Топоровський Юрій (10), Яцюк Тетяна (12).

Теги: вибори-2015

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.