Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ДЕРЖБЮДЖЕТ ПРИЙНЯТО!
У ніч на 21 грудня після виснажливої роботи та тривалих дискусій Верховна Рада України прийняла Державний бюджет на 2017 рік. Проект закону підтримало 274 народних обранці.
Незважаючи на те, що чи не вперше урядовці вчасно подали проект Держбюджету й кожен представник парламенту міг вивчити документ та висловити власні пропозиції, під кінець обговорення було багато популізму.

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. В.МЕЛЬНИЧЕНКО-7
Цього тижня Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам освіти, безпеки та інфраструктури.
Народний депутат України провів перемовини з Прем'єр-міністром України, в ході якої Володимир Гройсман пообіцяв у наступному році виділити з Державного бюджету на розвиток Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського і Новоушицького районів більше коштів, аніж у 2016.

НА ЗЕКОНОМЛЕНІ – ЛІЖКА, ПОДУШКИ...
13 грудня відбулася 22 позачергова сесія міської ради. Як завжди, за традицією депутати вшанували загиблих героїв на сході хвилиною мовчання, а їхнім сім’ям було висловлено подяки, вручено квіти та видано книгу на честь героїв «Життя мов спалах». Книгу-спогад про свого брата, який героїчно загинув у зоні АТО, презентувала ученицю ЗОШ №17 Аліна Григоришина.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗВІТУЮТЬ ГОЛОВИ КОМІСІЙ
Депутати районної ради продовжують звітувати за рік. Сьогодні пропонуємо ознайомитися з наступними депутатськими звітами.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОЛОВНЕ - МАКСИМАЛЬНО ПРОРАХУВАТИ
7 грудня за ініціативи голови районної ради Бориса Беца, голови РДА Василя Сукача, начальника управління фінансів РДА Олександра Федика відбулася виробнича нарада з питання формування бюджету на 2017 рік.
Олександр Григорович звернув увагу керівників територіальних громад і бухгалтерів, що бюджет 2017 року має бути раціонально і правильно прорахований. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

ВІДПОВІДАЛЬНІ У РОБОТІ
Депутати районної ради продовжують звітувати за рік. Сьогодні пропонуємо ознайомитися зі звітами депутатів-чиновників та народного обранця-початківця.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. В.МЕЛЬНИЧЕНКО-6
Цього тижня народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам освіти, медицини та соціального захисту.
Разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем та начальником управління освіти Світланою Старченко завітали до дитячих садочків міста. У відповідь на звернення батьків та педагогічних колективів вдалося передати пральні машини для ДНЗ №№2, 23 і 30.

НЕ ЛИШЕ ЗВІТУВАЛИ, А Й ОЦІНКИ ЗАРОБЛЯЛИ
 п’ятницю, 2 грудня, відбулося засідання сесії сільської ради Китайгородської об’єднаної громади під час якого місцеві депутати заслухали звіт п’ятьох старост громади та оцінили їхню діяльність за 5-бальною шкалою.
Найбільше схвальних відгуків отримала Галина Гой, староста сіл Демшин та Патринці, отож з її звіту ми і розпочнемо.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОДНІ - ЗВІТУЮТЬ, ІНШІ - САЧКУЮТЬ
Відповідно до закону, депутат місцевої ради зобов’язаний щороку звітувати перед людьми, які привели його до влади. Чи звітують народні обранці перед електоратом, чи тільки з’являються серед народу тоді, коли треба роздати чергові обіцянки та зібрати необхідні голоси для перемоги?  
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ТИТАНІЧНА ПРАЦЯ, ЯКА НЕ КОЖНОМУ ПІД СИЛУ
Життя після децентралізації буде кращим чи гіршим? На якій стадії закінчиться чи зупиниться реформа? Ці та багато подібних питань хвилюють радше своєю невизначеністю, аніж перспективністю.
Урядовці натякають, що 2017 рік буде останнім, коли громади зможуть добровільно об’єднатися. Уже в 2018-му тих, хто так і не визначиться, до розумних вони чи гарних, приєднають до найближчих сусідів, але вже в примусовому порядку, звичайно, орієнтуючись на перспективний план розвитку.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МЕНШЕ ЧВАР, БІЛЬШЕ КОНСТРУКТИВУ
23 листопада відбулося засідання 14 сесії Гуменецької сільської ради, у роботі якої взяли участь 22 депутати.
Представники від народу розглянули питання внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік, затвердили технічні документації на капітальні ремонти вулиць у селах громади, надали дозволи на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок у власність громадян та дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою з метою передачі у власність громадянам.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕПКЛУБ КЛУБ І БЮДЖЕТ
Днями на засіданні депутатського клубу обговорили найважливіше для міста і його жителів питання - наповнення міського бюджету. Оскільки розпочато процес формування Держбюджету на 2017 рік, маємо вже сьогодні подумати над тим, яким чином наповнювати казну міста і при цьому не забути про людей.

НАСТУПАЛИ НА ГОРЛО ВИКОНКОМУ
Ще з порогу в білій хаті відчувалася напруга: приміщення заполонили представники Сувенірного містечка, яке знаходиться між «Поліцместером» і «Нікою». Вони були досить войовничо налаштовані. Виявилося, що дозвіл на погодження паспорту прив’язки на тимчасові споруди закінчився і тепер слід його продовжити, але було заперечення архітектора, бо раніше там погодили овочевий ринок. Крім того, чомусь не вивчили до засідання виконкому питання, чи планується в тому місці відбудова історичної спадщини. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СПОКІЙНА СЕСІЯ, НЕЗРОЗУМІЛІ РІШЕННЯ
Сесійне засідання від 15 листопада пройшло досить спокійно. За традицією на початку було вручено почесні відзнаки. За зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО Михайло Сімашкевич вручив відзнаку міськради «Честь і шана» Віктору Коршку та Вадиму Кожушину, а за «Заслуги перед міською громадою» - Богдану Бурковському, Сергію Волошину, Максиму Голубу, Володимиру Гусці, Валентину Данішевському, Олександру Крайніку, Роману Максюті, Ростиславу Остафійчуку, Олександру Топольському та Андрію Фомові.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. В.МЕЛЬНИЧЕНКО-5
Цього тижня народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу проблемам інфраструктури, безпеки, медицини та культури.
Народний обранець разом із представниками влади Кам’янець-Подільського району завітав у село Колибаївка та зустрівся з головою об’єднаної територіальної громади Михайлом Желізником. У Державному бюджеті вдалося віднайти кошти на реконструкцію ФАПу під амбулаторію сімейної медицини і капітальний ремонт дороги на вул.Островського.


Статті 61 — 75 з 497
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ
П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ Питання освіти завжди викликало навколо себе безліч думок. Не змінилася ситуація й досі. Новий час вносить нові моменти в обговорення та вибір освіти, проте актуальність цієї теми не згасає. Думки різні, але з тим, що освіченим має бути кожен, погоджуюся всі. Питання в іншому: «Яка саме?».
Ми звикли до того, що освіта створює відмінності між людьми, адже має різний рівень та профіль. А це, у свою чергу, породило масове явище навішування «ярликів» про освічену людину і неосвічену. Проте твердження,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.