Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

РЕЙТИНГ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ СТРІМКО ЗРОСТАЄ
Аграрна партія має великі шанси потрапити до Верховної ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 по 7 липня. Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців, то за три тижні рейтинг Аграрної партії зріс майже втричі. Сьогодні на дострокових парламентських виборах Аграрну партію готові підтримати 3,1% виборців.

РЕМОНТ ДОРІГ ЗАВЖДИ В ПРІОРИТЕТІ
Дорога «H-03 Житомир-Чернівці» не ремонтувалась упродовж 40 років та постійно забирала життя людей. Завдяки залученню коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вдалось відремонтувати 5,5 км; розширити дорогу; встановити бар’єрне відгородження типу «Нью Джерсі». 

СЕРЦЕ БОЛИТЬ В ТОГО, В КОГО ВОНО Є!
Мене звати Поліна Мочарна. Я родом з смт Стара Ушиця, де й нині проживаю. Три роки назад лікарі в мене виявили серйозні проблеми з серцем. Приступи все далі частішали, і я не знала, куди і по яку допомогу звертатися.

ОРИНИН ТЕПЕР З ВОДОЮ

Довгий час жителів с.Оринин турбувало питання водопостачання. Село було колишнім районним центром, у якому проживає велика кількість людей. Для них система водних комунікацій завжди була гострою проблемою.

ЗРОСТАЄ ДОВІРА ДО АГРАРНОЇ ПАРТІЇ
Про це свідчать не лише числені рейтинги та соціологічні дослідження, а й вибори до громад – як минулорічні, так і цьогорічні. Люди довіряють аграріям не тільки власні земельні наділи, а й представницькі мандати, обираючи їх депутатами різних рівнів, головами ОТГ.
Вибори в ОТГ на Хмельниччині, які відбулися 30 червня, це вчергове довели.

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ МОЄЇ БАТЬКІВСЬКОЇ ЗЕМЛІ!

Андрй Шпак, 1977 року народження, підприємець, член-кореспондент Української академії наук, безпартійний, одружений, батько трьох дітей. 

Реальне покращення життя, доступна медицина і освіта, пенсія, робота і пристойна заробітна платня, відповідальність обранців перед виборцем, закони ухвалюють виборці через свого представника – народного депутата, все це буде реальністю при впроваджені Програми розвитку розробленої Андрієм Шпаком спільно з українськими вченими. 

ГОЛОСНО ПРО НОВОГО ПОЛІТИКА
Дмитро Івахнюк: «Змінюєш владу? Змінюй повністю!».
Цей молодий чоловік стрімко увірвався в тихе болото місцевої політики. Йому лише або вже 28 років. Він не вважає себе політиком, але на цих виборах хоче ним стати.
Навіщо, спитаєте ви? Відповідь у його біографії.

НАМ НЕ ВАРТО ОЧІКУВАТИ, ЩО ВЛАДА ВИРІШИТЬ НАШІ ПРОБЛЕМИ
Я постійно запитую себе, самодостатнього чоловіка, чому блудні від політики та чиновники активно тусуються біля корита, яке в цивілізованих країнах називають державним бюджетом? Чому ми, громадяни, маємо вибирати між хлібом та ліками (?), між оздоровленням дитини чи капцями для неї (?), між комуналкою і кілом гречки?

ДЯКУЮ, ЩО МАЮ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ І РАДІТИ ВСЬОМУ
Я звичайний вчитель фізики та інформатики Врубловецької ЗОШ I-III ступенів. Вів звичний спосіб життя, навчав дітей, активно брав участь у різних освітянських конкурсах. Одним із таких був конкурс «Вчитель року», де я успішно переміг на районному рівні. З нетерпінням чекав наступного етапу, вже обласного. Ретельно готувався, тому що хотів здобути перемогу для нашого району. Та не судилося мені в ньому взяти участь, як я очікував. 

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ
25 червня народний депутат Володимир Мельниченко провів робочу зустріч з директором коледжу Подільського аграрно-технічного університету Оленою Чубайко та колективом закладу. На сьогоднішній день цей коледж пропонує великий спектр робочих професій. Навчається тут 962 студенти, хоча охочих отримувати знання є набагато більше.

ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ОСВІТИ
Галузь освіти є однією із ключових у розвитку громадянського суспільства, починаючи з дошкілля та закінчуючи вищими навчальними закладами. Реформуючи цю галузь, влада намагається максимально покращити надання освітніх послуг, запроваджуючи нові навчальні технології. 

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО. ПРОБЛЕМИ ЛІФТІВ МАЮТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ
З року в рік мешканці багатоквартирних будинків потерпають від несправних ліфтів. Застаріле обладнання та зношені кабіни – це лише частина комунальної проблеми. А ліфт є небезпечною і конструктивно складною підйомно-технічною спорудою. Питання зношеності ліфтів виникло не сьогодні, а є проблемним вже котрий рік поспіль. Адже не слід забувати, що термін експлуатації ліфта становить 25 років. Потім же він потребує повного відновлення, в кращому випадку взагалі заміни. І забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтів є надзвичайно важливою соціальною проблемою. 

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ – «ЖИТТЯ»
Я звичайний житель міста, який з 2016 року особливо почав цінувати слово «життя». 13 років тому переніс важкий інфаркт після чого почалися великі проблеми із серцем. Жив на одних пігулках і кожного ранку радів, що пережив ще один день, прокидаючись зранку. Лікарі намагалися підтримувати моє життя, але нічого доброго ніхто не обіцяв. Я й сам розумів, що знаходжуся в критичній ситуації. З кожним днем почувався все гірше і гірше. Все, що могло мене врятувати – це пересадка серця.

Я ЙДУ НА ВИБОРИ!

Так склалася доля, що все життя я намагаюся підтримувати людей як у скруті, так і в радості. Працювати, допомагати, ділитися, тримати слово мене вчили мої батьки. Так я вчу і своїх дітей. Люди довіряли мені й обирали депутатом районної, міської, обласної, Верховної рад. Я завжди відповідально ставився до своєї депутатської роботи і кожен раз відчував Вашу підтримку.

З ПОДАРУНКАМИ У ЖВАНЕЦЬКУ ОТГ
11 червня народний депутат України Володимир Мельниченко разом із головою районної ради Віктором Криваком та першим заступником голови райдержадміністрації Маріанною Великохатько відвідали заклади освіти Жванецької ОТГ. Завдяки роботі Володимира Мельниченка для покращення матеріально-технічного оснащення шкіл та дитячих садків ОТГ з державного бюджету було спрямовано 1 млн 173 тис. грн. 


Статті 61 — 75 з 638
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого. А найпарадоксальніше те, що більшість людей не лише до цього звикли. Вони цього ще часто-густо з нетерпінням чекають. Тому що це дає привід зайвий раз відволіктися від головних проблем сьогодення і забити цим голову. Так простіше....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.