Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

РОЗКОЛУ ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ. Є ПРОВОКАЦІЯ
За словами лідера міського осередку ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича, саме такий висновок напрошується після заяви тепер уже колишнього «бютівця» Станіслава Сімаковського.
Нагадаємо, минулого тижня депутат міської ради член ВО «Батьківщина» Станіслав Сімаковський скликав прес-конференцію. На ній депутат міської ради заявив, що однопартійці та виборці обурені фактом висунення кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції по №193 одномандатному виборчому округу Ростислава Ярему. Як аргумент «бютівець» навів факти, що Ростислав Тарасович не є членом жодної політичної сили, яка ввійшла до складу об’єднаної опозиції, що він нібито негативно ставився до «Батьківщини», перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, знаходиться в родинних стосунках з деякими членами уряду Азарова тощо.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

25 вересня, о 15.00, у прес-центрі Кам'янець-Подільської міської ради відбулася прес-конференція членів Окружної виборчої комісії №193. Висловити думку більшості членів комісії стосовно процесу організації виборів в нашому окрузі ОВК доручила Остафійчук Тетяні Володимирівні та Віктору Михайловичу Пилипчуку.
Представники ОВК розповіли про процеси, які відбуваються у комісії та з якими проблемами зустрічаються при організації роботи виборчих комісій. А також надали відповідь стосовно обвинувачень на їхню адресу від окремих політиків.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ У ВІДПОВІДЬ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ
Уперше в історії виборчого процесу нашого міста окружна виборча комісія (ОВК) вирішує провести прес-конференцію у відповідь на іншу прес-конференцію. Якщо й надалі ОВК йтиме за такою логікою, то...
У понеділок, 24 вересня, голова міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Акимович провів брифінг для журналістів. Головним чином, під час спілкування із журналістами йшлося про заяви окремих «бютівців» щодо кандидата в народні депутати по нашому мажоритарному округу. Наприкінці зустрічі Сергій Акимович торкнувся питання подання окремими політичними силами своїх представників до складу дільничних виборчих комісій. За словами Сергій Георгійовича, внаслідок перевірки було виявлено, що окремі політичні сили допустили низку суттєвих неточностей. На переконання пана Акимовича, є підозри, що це було зроблено свідомо. Адже мова йде про 2 тисячі помилок, а не десять, двадцять, п’ятдесят. Також усі помилки мають однакову природу – у прізвищах виявлене ненормативне подвоєння літер.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 БІЛЬШІСТЬ ЧЛЕНІВ ОВК БОЯТЬСЯ ЗАЛИШАТИ ГОЛОВУ САМ НА САМ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ
Першу прес-конференцію у якості голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 Надія Мазурик провела у минулий вівторок, 18 вересня. Щоправда, на прес-конференцію, окрім журналістів, чомусь прийшли члени ОВК та представники від політичних сил і кандидатів у нардепи. Чому вони вирішили, що спілкування голови комісії не може проходити без їх присутності, - залишається загадкою. Проте, схоже, взявши за приклад «роботу» в комісії, деякі члени ОВК почали перебивати всіх, хамити та кричати, забувши, що їх «на це свято» (прес-конференцію) ніхто не запрошував.
Зрештою, Надія Мазурик зазначила, що бере участь у виборах уже вчетверте (головою ОВК, членом), але такої «діяльності» комісії вона не пам’ятає.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Чому ми за Мельниченка, або Яку воду п’ють кам’янчани?
Про те, що Кам’янець-Подільський є одним з лідерів серед міст України щодо активного впровадження програми «Питна вода», яка розрахована на 2006-2020 роки писали чи не усі газети.
Так – це державна програма, і в першу чергу вона була розрахована на ті регіони України, які мають суттєві проблеми з водопостачанням. Наше місто та район, завдяки депутату обласної ради, кандидату в депутати Верховної Ради України Володимиру Мельниченко увійшли в цю програму одними з перших.
Пройшовши під гаслом «Ми – кам’янчани» до обласної ради Володимир Володимирович не зробив так, як це робила переважна більшість депутатів, які отримавши мандат забули про свої обіцянки. Володимир Мельниченко уже два роки працює на благо кам’янчан. Однією із перших запроваджених в місті за його допомогою програм і стала «Питна вода».

ОКРУЖНА КОМІСІЯ ВЛАШТОВУЄ СУДИЛИЩЕ «КЛЮЧУ»
10 вересня окружна виборча комісія (ОВК) одномандатного виборчого округу №193 провела чергове засідання. Звістка, що окремі члени комісії (за словами опозиції, які близькі до провладних сил) висловили своє незадоволення статтею «Битва не за електорат, а за підрахунок?» (надрукована в газеті «КлюЧ» за 7 вересня) та бажання подати нас до суду, стала відомою ще в суботу. Проте спочатку ця інформація сприймалася, як абсурд та звичайний, хоч і не квітневий, жарт. Гадалося, невже ОВК не має чим зайнятися, окрім того, щоб судитися з журналістами. Виходить, що газета «КлюЧ» для ОВК важливіша...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДОРОГА ВІД ВЛАДИ. ДОРОГА ДО ЇХНЬОГО ГАМАНЦЯ?
За словами влади, вимощення проїжджої частини доріг, перехресть бруківкою дозолить не лише зекономити, але й значно підвищити безпеку на наших автошляхах. Навколо цього «ноу-хау» зробили нечуваний піар та показали це, як небувале досягнення.
Та всі ці заяви й гучні гасла спростовують фахівці та сам час.
Від початку експерименту із встановлення бруківки на проїжджій частині замість асфальту по вул.Драгоманова пройшло менше двох місяців. А результат уже видно неозброєним оком.
Простий автолюбитель скаже, що подібне покриття в дощову погоду, не кажучи вже про ожеледицю, є дуже небезпечним. Автомобіль на такому покритті стає менш керованим: колеса не мають достатнього зчеплення із таким дорожнім покриттям.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?   Леся Оробець
Ніхто із нас не може сказати, що він вірить у завтрашній день. Що його дитина захищена, і вона стане повноправним громадянином своєї держави. Ніхто із нас не зможе гарантувати, що ті цінності, які нам передавалися з материнським молоком віками, не будуть остаточно зруйновані та викинуті, як непотріб.
Нині влада все зробила, аби сімейні та родинні цінності залишались за одвірками української домівки. Влада не розуміє, не хоче та не може усвідомлювати, що саме міцна сім’я, де є повага жінки до чоловіка і навпаки, здатна побудувати міцну могутню європейську демократичну державу.

ЧОМУ САМЕ ВІН, або ДЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ?
Міський парк завжди був місцем відпочинку для кам’янчан різних поколінь. Вдень тут гуляли мами із своїми дітками а у вечері молодь йшла на дискотеку, і він перетворювався в одне із найромантичніших місць міста.
Та згодом це місце, без належного догляду з боку влади міста, перетворилося у напівзруйнований пустир. Алейки позаростали та перетворились на схованки наркоманів, пияків тощо. Без належного освітлення увечері ним страшно було не те що прогулюватись, а й просто йти. Лише зруйновані фонтани нагадували про те, що колись це було місце відпочинку.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?
Москаль Геннадій Геннадійович, народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул рекету, бандитизму. Тоді я працював першим заступником начальника управління - начальником кримінальної міліції УВС у Чернівецькій області. Окремі епізоди, які ми розслідували, вели і до вашого славного міста. Думаю, що на цю тему я незабаром неодмінно поспілкуюся із жителями Кам’янеччини.

БИТВА НЕ ЗА ЕЛЕКТОРАТ, А ЗА ПІДРАХУНОК?
Так можна оцінити ситуацію, яка розгорнулася навколо посади голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу (ОВК) №193.
Нагадаємо, згідно з жеребом, головою ОВК є представник від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» Павло Білоус.
Та, схоже, таке розташування сил не дуже до вподоби владі. Чому!?
На це є декілька причин. Головна з них криється в тому, що навіть, якщо голова ОВК у меншості, він все одно має велике значення у роботі комісії, у прийнятті рішень та контролі за результатом. А отже, «опозиційний» керівник ОВК не дуже на руку «чесному» підрахунку волевиявлення виборців Кам’янеччини та Новоушицького району.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ПЕРШИМ ЗАСІДАННЯМ ОВК І ЦИРКОМ?
Середа, 29 серпня, до 24.00 – це останній термін, до якого мали відбутися перші засідання окружних виборчих комісії (ОВК) по Україні. Засідання ОВК по одномандатному виборчому округу №193 було заплановано провести 29 серпня, на 14.00, у сесійній залі міськвиконкому.
Зазначимо, що до цього моменту в Центральній виборчій комісії методом жеребкування відбулося визначення голів, заступників, секретарів та членів ОВК. Відповідно до жеребу, головою нашої ОВК став представник від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» - Павло Білоус. Заступником - Людмила Казімірова, висунута партією Наталії Королевської «Україна – Вперед!», секретарем - Олександр Кузнєцов (партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина»). Загалом, склад окружної виборчої комісії налічує 18 осіб.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ОПОЗИЦІЯ ВІРИТЬ У ПЕРЕМОГУ РОСТИСЛАВА ЯРЕМИ
Вчора першу прес-конференцію у якості кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по мажоритарному округу №193 провів Ростислав Ярема. Своєрідне представлення опозиційного кандидата журналістам та громадськості відбулося за участі одного із лідерів ВО «Батьківщина», народного депутата України В’ячеслава Кириленка.
Спілкуючись із представниками ЗМІ, В’ячеслав Анатолійович відзначив, що Кам’янець завжди був форпостом демократичних сил. Таким, сподівається, він залишиться й надалі.
- Мені приємно, що об’єднана опозиція погодила єдиного кандидата від демократичних сил по Кам’янець-Подільському округу, і ним став знаний не лише на Кам’янеччині, а й в Україні політик, підприємець, громадський діяч Ростислав Ярема, - зазначив В’ячеслав Кириленко. – За свою чітку демократичну позицію Ростислав Тарасович неодноразово переслідувався і переслідується й сьогодні з боку влади.

НЕ ЖІНОЧА ЦЕ СПРАВА БУТИ МАЖОРИТАРЩИКОМ ВІД КАМ’ЯНЕЧЧИНИ
Щоб стати кандидатом, потрібно мати 51.
Цьоготижневий понеділок став останнім днем для подання документів до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних округах. За інформацією ЦВК, стати на передвиборчий шлях у мажоритарних округах держави забажало близько 3,5 тисячі наших співвітчизників. Із них дев’ять виявили бажання позмагатися за крісло під головним куполом країни по нашому №193 одномандатному виборчому округу. На офіційному сайті ЦВК про зареєстрованих кандидатів оприлюднено наступну інформацію (подаємо згідно з алфавітним покажчиком):
Барчишин Віктор Володимирович. Народився 25 жовтня 1961 р. у с.Жищинці Городоцького району. Освіта вища. Голова Новоушицької районної ради. Член Партії регіонів. Проживає в с.Браїлівка Новоушицького району. Судимість відсутня. Суб’єкт висування – Партія регіонів.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДВОМ КОЛИШНІМ БЮТІВЦЯМ НЕ СПОДОБАЛАСЯ КАНДИДАТУРА ЯРЕМИ
7 серпня відбулася прес-конференція депутатів міськради Миколи Розбама та Анатолія Качуровського з приводу їхнього виходу з лав партії ВО «Батьківщина». Обидвох депутатів, яких можна по праву назвати старожилами міського парламенту, обурив факт висунення кандидатом від об’єднаної опозиції по нашому мажоритарному виборчому округу Ростислава Яреми.
На початку зустрічі Микола Розбам пообіцяв журналістам, що говоритиме правду і тільки правду.
- Я пишався і пишаюся тим, що був членом партії «Батьківщина». Зі мною до неї прийшли порядні та чесні люди. Стосовно мого виходу із партії, то причиною цього кроку стала ситуація, коли я із засобів масової інформації дізнаюся, що по нашому виборчому округу від опозиції висунули кандидата у депутати до Верховної Ради Ярему.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 631 — 645 з 650
Початок | Поперед. | 40 41 42 43 44 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.