Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

КАНДИДАТ ВІД НАРОДУ: НА ШЛЯХУ ДО ПРАВДИ
Сьогодні не варто вишукувати нових аргументів, аби довести, що в нас не все гаразд з політикою, і що вона давно стала мачухою для українців, бо зняла з себе будь-які зобов'язання щодо захисту наших прав.
Поміркуйте самі: більшість наших людей живуть за межею бідності (одне пальто — на 8 років) і не знають, на кого покласти відповідальність за своє жебрацьке існування. Адже на вибори подають безликі списки партійних функціонерів, які гуртом проходять у парламент, де в основному займаються своїм бізнесом. Громадяни не відають, до кого звертатися для захисту своїх прав та інтересів. І слава Богу, що наступні вибори пройдуть по мажоритарних округах, де територіальні громади будуть знати конкретні прізвища людей, яких вони посилають у парламент і з кого питатимуть за їх роботу на користь територій.

КАМ’ЯНЧАНИ - У МАРШІ УПА
Уже традиційним в Україні стало проведення 14 жовтня, на свято Покрови, яке так цінують українці, маршу Української Повстанської Армії. Не став винятком і цей рік, тим паче, що саме 2012 року святкується 70-річчя створення УПА.
Досить солідно був представлений на марші Кам’янець-Подільський. З нашого міста до столиці вирушило щонайменше 170 людей. Загалом, на заході були представлені всі регіони України.
Спочатку біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг, а далі колона попрямувала за маршрутом від пам’ятника до Михайлівської площі, де відбувся святковий концерт, присвячений 70-річчю створення Української Повстанської Армії.

БИТВА НЕ ЗА ГОЛОСИ, А ЗА КЕРІВНИЦТВО В ОВК
З кожним днем ситуація навколо роботи нашої окружної виборчої комісії нагадує поле бойових дій.
Нещодавно з незрозумілих причин було прийнято рішення про заміну голови окружної виборчої комісії Надії Мазурик на Ольгу Ліпман (суб’єкт подання - фракція «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»). Разом з тим, у керівництві передвиборчого штабу ВО «Батьківщина» й досі не знають, хто зробив це подання. Нині тут зайняті пошуком зрадника. Схожа ситуація склалася і навколо члена ОВК від «Нашої України». В опозиції заявляють, що саме такими підступними діями влада хоче повністю взяти під контроль окружну комісію, а з нею й підрахунок голосів.
Зрештою, 10 жовтня здавалося, що із цієї ситуації опозиції вдалося «вирулити». Головою окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 став Володимир Тюрін. Також за квотою фракції блоку «Наша Україна – Народна самооборона» членом ОВК став Валерій Андрухович. На офіційному інтернет-сайті ЦВК з’явилася відповідна інформація про ці зміни.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА «ТЕРАКТ» ВЗЯЛА НА СЕБЕ «НЕІСНУЮЧА» ОРГАНІЗАЦІЯ «НІХТО, КРІМ НАС!» І ОСОБИСТО ПАН ГІЛЬОВСЬКИЙ
6 жовтня прес-конференцію дали представники новоствореної громадської організації «Ніхто крім нас», які взяли на себе відповідальність за інцидент, який стався 4 жовтня після прес-конференції депутата Верховної Ради Геннадія Москаля поруч із штабом кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми. Нагадаємо, того дня двоє молодих людей підійшли до керівника штабу об’єднаної опозиції у Хмельницькій області Олександра Ксенжука (дуже схожого на Геннадія Москаля) та із шприців бризнули йому в обличчя невідому речовину.
На зустрічі з журналістами заступник голови ГО «Ніхто, крім нас!» Олег Гільовський (принаймні саме так Олег Володимирович презентував себе журналістам) представив двох із трьох зафіксованих камерою відео спостереження «борців за справедливість» - Сергія Вербухівського та Віталія Нагнибіду. Вони, до речі, із слів Олега Володимировича є членами цієї громадської організації.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА / Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 Олександр МАЗУРЧАК: «Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ВИБОРИ ВИГРАЄ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО»
- Олександре Володимировичу, Ви тричі були мером Кам’янця-Подільського і добре знайомі з його проблемами. Скажіть, будь ласка, наскільки для міста важливо отримати свого представника у Верховній Раді? Це може дати додатковий імпульс в його розвитку, вирішити проблеми, які не під силу місцевій владі?
- Мати представництво у Верховній Раді надзвичайно важливо, особливо у сьогоднішньому глобальному світі, коли питання лобіювання виходить на перший план. Якщо такої людини немає, вирішити питання важко. Можливості міської влади і можливості місцевого бюджету досить обмежені. Для Кам’янця-Подільського, як для туристичного центру України, це має особливо велике значення. Місто має багато інтересів, і дуже часто вони вирішуються саме в Києві.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА? Арсеній Яценюк
Сьогоднішній вибір, який мають зробити українці, доленосний.
 Від кожного, в повному розумінні цього слова, залежить подальша доля нашої держави. Якщо ми не зуміємо захистити принципи демократії, то наша держава відкотиться на десятиліття у своєму розвитку, а світ ізолюється від нас, як від зарази. Діюча влада усе робить, аби придушити будь-які паростки демократії. Ростислав Ярема - один з тих, хто здатен протистояти свавіллю влади. Його підтримує громада. На нього покладає великі надії Об’єднана опозиція «Батьківщина».

Звернення довірених осіб кандидата у депутати Володимира Мельниченка до громади.
Виборчий процес у нашому місті та районі добігає кінця. За результатами соціологічних опитувань визначився безперечний лідер – Володимир Мельниченко. Більшість його опонентів починають нервувати та використовують «чорні» технології, обливають брудом нашого кандидата.
Шановні кам’янчани, ми хочемо попередити Вас про використання «брудних» політичних технологій, попросити громаду зважливо та вдумливо ставитись до усієї тієї недостовірної інформації, яку спрямовують із ціллю падіння рейтингу Володимира Мельниченка, не сприймайте все на віру.
Закликаємо Вас не зважати на ці маніпуляційні технології, а обирати в депутати Верховної Ради України людину справи, дії, слова – Володимира Мельниченка!
Прислухайтесь до думки авторитетних людей міста та району.

Шановні земляки!
Звернення кандидата у народні депутати України Ковальчука Василя Івановича до виборців м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів округу №193.

ВІД ЧОРНОЇ МАГІЇ ДО ЧОРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
На кону поставлено все: душа, совість, порядність. Головне, будь-яким чином перемогти. Засоби виправдовують ціль.
Про неймовірні речі, які творяться в окружній виборчій комісії, говорено переговорено. Бажання більшості членів ОВК підім’яти під себе і під «того хлопця» закон виходять за всі реальні межі. Але й цього, як виявилося, замало. Адже навіть за таких обставин перемога далеко не в їхній кишені. Це вони добре усвідомлюють. Дійшло навіть до такого: щоб вивести з рівноваги членів комісії та голову ОВК, які відстоюють право громади на чесні вибори і чесний підрахунок голосів, у кабінетах комісії з’являються якісь елементи «чорної магії»: волосся та хрести із солі й землі, спалені свічки тощо.
Усе це вкотре доводить твердження, що влада боїться чесних виборів і здатна йти на будь-які маніпуляції, аби лишень отримати перемогу.

МИРОТВОРЦІ ЗА МЕЛЬНИЧЕНКА
Минулого тижня в місті перебував представник міжнародної асоціації «Солдати миру» в Східній Європі, член Громадської ради при Міністерстві оборони України Юрій Донський.
Нещодавно пан Донський завітав до нашого міста з нагоди 10-річчя ГО «Подільська організація миротворців», яку очолює Леонід Матвєєв. Кам’янець-Подільський має безпосереднє відношення до миротворчих операцій. Окрім того, що на територію нашої військової частини здійснювалася підготовка миротворців, десятки кам’ячан безпосередньо взяли участь у миротворчих місіях в колишній Югославії, Лівані, С’єра-Леоне, Іраку. Також відомі імена миротворців – Анатолій Боровський, Олег Хавронюк, Василь Злагоднюк, Сергій Мальченко, Сергій Прокопенюк, Валерій Боровський, Леонід Матвєєв та багато інших.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: «ВІД ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ»
Кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїни знань. Тому доля дарує кожному з нас першого вчителя, який стане твоїм другом і порадником, прикладом у будь-якій ситуації. Напередодні Дня вчителя саме про першу вчительку і буде розмова з депутатом обласної ради Володимиром Мельниченко.

ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ – ДО УСПІХУ КРАЇНИ
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко 3 жовтня завітав на Хмельниччину, в рамках всеукраїнського туру. В ході зустрічей Віталій Кличко охоче поспілкувався з виборцями Кам’янець-Подільського, Дунаєвець, Староконстянтинова та обласного центру, а також представив програму партії: «Від успіху людини – до успіху країни».
- Покращити життя в державі можливо лише за умови запровадження прозорих і єдиних правил для всіх, – переконаний Віталій Кличко. – Адже тотальна корупція у всіх сферах створює умови збагачення лише певної групи людей, в той час, як пересічний громадянин знаходиться на межі прірви. Вирішення цієї болючої проблеми єдине – повна люстрація влади. Для цього в нас є п’ять УДАРів: по бідності, корупції, безвідповідальності влади, нерівності та по безправ’ю місцевих громад.

ПЕРЕДВИБОРЧИЙ СКАНДАЛ №1. НЕВДАЛИЙ НАПАД НА МОСКАЛЯ
Толерантний до різних релігій та політичних вподобань Кам’янець перестає бути таким. Інцидент, який стався вчора зранку після прес-конференції в штабі кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми, вийшов далеко за межі міста та району.
Народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль 4 жовтня провів для журналістів Кам’янеччини прес-конференцію (про її деталі читайте в наступному номері газети). Разом із Геннадієм Геннадійовичем із журналістами спілкувався керівник регіонального штабу об’єднаної опозиції Олександр Ксенжук.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – ЦЕ І ПОЛІТИКА, І «ПЕНЬОНДЗИ»
Нещодавно до України з офіційним візитом завітав Президент Польщі Броніслав Коморовський. У рамках дводенного державного візиту до України відбулися зустрічі Броніслава Коморовського з представниками польської діаспори в Україні. Користуючись нагодою, ми поцікавились враженнями від зустрічі у Володимира Мідзяновського, голови Союзу підприємців поляків України, який брав участь у офіційних заходах.
Коментуючи приїзд високопосадовця іноземної держави Володимир Каролійович зазначив, що візит численної представницької польської делегації на чолі з Президентом республіки Польща є знаковим у плані розвитку міжрегіонального співробітництва. Цікавим є той факт, що ще рік тому, перебуваючи в Україні з візитом, Броніслав Комаровський прислухався до прохання польської спільноти щодо необхідності вшанування пам’яті загиблих поляків у Биківні. Власне про таку пропозицію йшлося давно, ще з перших років незалежності України. Але лише минулого року ця пропозиція стала сигналом до дії.

МИ ЗУМІЄМО ЗАХИСТИТИ ВИБІР ГРОМАДЯН
25 вересня наше місто відвідав один із лідерів ВО «Батьківщина» народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко. Головною ціллю приїзду Миколи Володимировича на Кам’янеччину стала підтримка кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції по одномандатному виборчому округу №193 Ростислава Яреми.
Спілкуючись із журналістами, Микола Володимирович зазначив, що був один із ідеологів найтіснішого об’єднання опозиційний сил. Також саме йому належить ідея пошуку та висунення кандидатів від об’єднаної опозиції по мажоритарних округах за рамками політичних сил, які увійшли до складу об’єднаної опозиції. Адже, за словами одного із лідерів ВО «Батьківщина», головне завдання опозиції не бути представленим у тому чи іншому окрузі своїм кандидатом, а, насамперед, там перемагати.


Статті 616 — 630 з 650
Початок | Поперед. | 40 41 42 43 44 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.