Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

У «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ?
Екс-кандидата на міського голову Валентину Волошину хочуть «попросити» з опозиції
Без перебільшення, політичне життя нашого краю прокидається від післявиборчого затишшя та зимової сплячки. На цей раз у центрі подій опинився міський осередок ВО «Батьківщина», який очолює Сергій Акимович. Місцевий естеблішмент почав говорити, що міська організація цієї опозиційної сили хоче позбавити партійного квитка депутата міської ради Валентину Волошину.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ТУК-ТУК! ВЕСНА!  ВАМ - НА ПІДВИЩЕННЯ, А ВАМ - НА ВИХІД...
Весна для району - це завжди пора великих турбот. За чутками, цьогорічна весна передрікає для районного політикуму теж не менше клопотів, аніж для аграріїв.
Подейкують, що весна-2013 може радикально змінити верхівку районної влади. Уже давно в кулуарах районного й не лише істеблішменту ширяться чутки, що під процес зміни, а, зокрема, під підвищення потрапляє голова РДА Михайло Желізник. Підгрунтям таких чуток стали минулі парламентські вибори, під час яких район, незважаючи на свою вже традиційну опозиційність, показав непогані для провладної політичної сили результати.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 ГОЛОВА МО «УДАР» Василь ТОВКАЙЛО: «В голові рядового виборця твориться каша».
Рівно три місяці тому завершилися вибори до Верховної Ради. Здавалось, мінімум на рік - максимум на два політики нас залишать у спокої. Та ні! Нині все частіше почали говорити про дострокові парламентські вибори. Чи то від цих розмов, чи то від чогось іншого, але й місцевий політикум теж заворушився.
Чи справді наші лідери політичних сил розпочали підготовку до нової передвиборчої гонки?
Про вибори минулі та можливі майбутні часопис «КлюЧ» вирішив поговорити із екс-кандидатом у народні депутати, лідером місцевого осередку партії «УДАР» Василем Товкайлом.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДВА БЮДЖЕТИ ЗА ОДИН ДЕНЬ
27 грудня пройшла позачергова сесія міської ради, на порядок денний якої виносилося 9 питань. Проте найголовнішим було прийняття бюджету міста на 2013 рік, обговорення якого дуже жваво пройшло у депутатських комісіях напередодні.
- Цьогорічний бюджет дуже складний, - зазначила депутат міськради, головний лікар дитячої поліклініки Тетяна Очеретенко. - Особливо для медицини. 15 років тому на медицину та освіту виділялося по 8 мільйонів. Натомість на 2013 рік на потреби соцзахисту виділено 117 млн., освіти – 95 млн., а медицини лише 55 млн. грн.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ / Тетяна ШУХАНОВА

ОПОЗИЦІЯ І ВЛАДА ПРО СТАТУТ МІСТА
25 грудня відбулася прес-конференція голів міських організацій ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича, ВО «Свобода» Юрія Яриновського та партії «Удар» Василя Товкайла. Троє представників опозиційних сил раніше підписалися під оприлюдненим на сесії міської ради (18 грудня) зверненням: «Звернення до депутатів Кам'янець-Подільської міської ради та громади міста про фактичне згортання місцевого самоврядування в Україні».
Як зазначається в прес-релізі, розданому під час прес-конференції, формальною підставою для написання звернення було прийняття Статуту міста, який на момент затвердження навіть його розробниками був визнаний «сирим». Уже у ході сесії було виявлено суттєву прогалину: відсутність розділу про місцеві відзнаки та нагороди. На переконання опозиціонерів, найбільш раціональною в цьому випадку була пропозиція Олександра Шкварського (фракція ВО «Батьківщина») - відкласти прийняття Статуту та допрацювати його. «На жаль, більшість депутатів її на підтримала», - йдеться в прес-релізі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОПОЗИЦІЯ І ВЛАДА ПОСВАРИЛИСЯ, ЗАТЕ В БУФЕТІ – ПОБРАТАЛИСЯ
18 грудня відбулася 36-та сесія міськради. 29 питань було винесено на розгляд депутатського корпусу. Всі питання були обговорені в депутатських комісіях, тож їх, окрім двох, швиденько розглянули на сесії. Заштопорилися обранці на Статуті територіальної громади міста та гербі. Перше питання намагалися перевести у політичну площину: керівник міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Акимович закликав не приймати цей документ. Мовляв, зараз у нашій державі фактично відбувається згортання основ самоврядування, обрано курс на централізацію влади. Як приклад, Сергій Георгійович навів закон про референдум та бюджет на наступний рік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРОГНОЗИ СПРАВДИЛИСЯ
- За тиждень до виборів у розмові з колегами-опозиціонерами я сказав, що Партія регіонів візьме в області 18-19 відсотків, - зазначив голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха. - Реально вгадав! Я задоволений результатом, адже вперше на Хмельниччині за Партію регіонів проголосувало 120 тисяч людей. Це найкращий результат серед західних областей країни.  
Також Василь Степанович наголосив, що половина мажоритарників, котрих підтримувала партія влади, проходить у парламент.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МЕЛЬНИЧЕНКО VS ЯРЕМА
Минулий і цей тиждень пройшов і проходить під егідою виборів. Щоправда, якщо минулих сім днів нас хвилювало «За кого голосувати!?», то цей тиждень ми вже хотіли знати відповідь на цілком протилежне запитання: «Як ми проголосували?».
Усі інші теми відійшли на другий план. Зважаючи на це, ми навіть вирішили майже повністю присвяти цей номер газети виборам та підведенню їх підсумків.
Найперше, що нас цікавило, – це хто представлятиме Кам’янччину у Верховній Раді.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ / Тетяна ШУХАНОВА

ШОСТИЙ. І ОСТАННІЙ?
Систематичності набула процедура заміни голови в Окружній виборчій комісії (ОВК) одномандатного виборчого округу №193.
20 жовтня ЦВК на своєму засіданні внесла зміни до складу нашої окружної комісії. Тут було вшосте змінено голову комісію. Замість Ольги Ліпман ОВК очолив Михайло Аносов, який представляє фракцію «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина».
Також змінено заступника голови ОВК та одного із членів ОВК. Зокрема ними стали Роман Фтемов (партія «Україна – Вперед!») та Олег Мазурик (фракції блоку «Наша Україна – народна самооборона») відповідно.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВЛАДА НЕ ПОЗБАВИТЬ МОЖЛИВОСТІ ВІДАТИ СВІЙ ГОЛОС ЗА ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА
Черговий виклик кандидата в народні депутат України Ростислава Яреми до Хмельницької обласної прокуратори, який відбувся за три дні до виборів, сам Ростислав Тарасович назвав не інакше як черговою провокацією з боку влади. Мовляв, таким чином влада прагне не дозволити йому завершити виборчу кампанія, яку сьогодні влада та провладний кандидат програли.
- Влада просто не знає, як інакшим чином усунути мене з виборів до Верховної Ради. Сфабрикували кримінальні справи. На превеликий жаль, заручниками цих інтригантів стали правоохоронці. Чомусь вони не помічають таких кричущих порушень законодавства, розпоряджень Президента та Кабміну, зокрема, відсутності гарячої води, опалення, крадіжку 16 км труб, незаконне використання понад 2 тисячі гектарів землі тощо, - відзначив Ростислав Ярема.

ПІСЛЯ ХОЛОДУ – ТИША
Позачергова сесія міської ради, скликання якої відбулося минулої п’ятниці через питання гарячого водопостачання та опалення в місті, стала черговим зібранням депутатів у сесійній залі і не більше того.
Не знаю, як депутати (провладні, опозиційні), але мені на цьому засіданні так і не вдалося почути відповіді на головні запитання сьогодення: «Коли в місті розпочнеться подача тепла та повноцінно відновиться гаряче водопостачання? Чи з’явився у місті достатній ліміт на використання природного газу? Нарешті, чи є кошти на опалення усіх бюджетних установ до кінця року?»
Замість цих запитань та відповідей на них депутати, журналісти та всі присутні вчергове почули про результати роботи, які провело КП «Міськтепловоденергія» за останній період. Дійсно, вони суттєві, навіть вражаючі, але...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Ростислав ЯРЕМА: «Я НІКОЛИ НЕ ПРОМІНЯЮ СІМ’Ю НА ЖОДНУ ПОСАДУ»
- Ростиславе Тарасовичу, чи були б сьогодні вибори, чи їх би не було, але Ваша постать завжди притягує увагу. Незалежно від того, чим Ви займаєтеся, навколо Вас завжди вирує життя. Попри це, дещо осторонь залишається особисте життя Яреми. Якщо дозволите, декілька запитань саме з цього приводу?
- Завжди був відкритим як для громади, так і для журналістів. Це моє кредо і коли був підприємцем, і сьогодні, коли пов’язав своє життя із політикою.
- Як би Ви охарактеризували власне сімейне життя?
- Коротке запитання, яке потребує об’ємної відповіді. Одразу все і не пригадаєш.

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА МЕЛЬНИЧЕНКА ДО ВИБОРЦІВ
Здрастуйте, мої шановні виборці!
Ось і добігає кінця виборча кампанія. Уже через кілька днів Ви на виборчій дільниці поставите відмітку за ту людину, якій Ви довіряєте працювати для всіх жителів округу. Я глибоко переконаний, що саме таке завдання стоїть перед депутатом-мажоритарником: постійно працювати і робити щось конкретне для своїх виборців.
За 2 місяці кампанії я провів близько 300 зустрічей з людьми від Кам'янця і до найвіддаленіших сіл Кам'янець-Подільського та Новоушицького районів. Спасибі тисячам людей, які знайшли час для нашого спілкування. Я зміг відзвітувати про зроблене, а люди - розповісти про ті проблеми і завдання, які потрібно буде вирішувати надалі. Найголовніше - мені не соромно дивитися в очі своїм виборцям, для яких я працював багато років - спочатку депутатом районної, потім міської і тепер - обласної рад. А ще для мене дуже важливо, що ніхто жодного разу не дорікнув мені за бездіяльність та брехню, а я йшов на зустрічі, сміливо дивлячись людям у вічі.

МИ ПІДТРИМУЄМО ВОЛОДИМИРА МЕЛЬНИЧЕНКА!
Валерій Степанков, професор, доктор історичних наук:
- Коли Володимир Мельниченко вступив до нашого вузу, я був куратором у його групі, і тепер пригадую кілька моментів, що характеризують його, як людину слова та дії, людину, що зробила себе сама. Перше – це відповідальність. Дбав про родину, мав бажання опікати. Він не демагог. Як було складно - не приховував, але й не зловживав. А ще, знаєте, була якась ознака владності: якщо складно і не міг чогось зробити, то відчував дискомфорт. Словом, не боявся брати на себе відповідальність.
Володимир С’єдін, керівник ансамблю народного танцю «Горлиця»:
- Він – наш, кам’янчанин. Обрання до Верховної Ради тільки розширить його можливості. Я досить поїздив по світу і хочу, щоб і наші люди ходили вмощеними тротуарами, діти гралися на впорядкованих майданчиках. Я впевнений - Володя зможе у цьому допомогти, справа за нами. Кого оберемо, з того й зможемо спитати. Він корінний кам’янчанин, тут його батьки та діти.

МИ ПІДТРИМУЄМО!
Обіцяне - Володимир Мельниченко виконає обов’язково.
Кланца Андрій Іванович, завідувач відділення кардіохірургії Хмельницької обласної лікарні:
- Я кам’янчанин, у цьому місті пройшли мої дитинство та юність, дуже люблю це місто, гарних та привітних людей, що проживають тут. Після закінчення Буковинської медичної академії та інтернатури у інституті Амосова, я з 2004 року працюю у обласній лікарні. Та майже щотижня я буваю у Кам’янці-Подільському, тут живе багато моїх друзів, рідня.


Статті 601 — 615 з 650
Початок | Поперед. | 39 40 41 42 43 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.