Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ПЕРШІ ОСОБИ ЗРОСЛИ В ЦІНІ
За рахунок чого зросли фінанси в Сімашкевича, Желізника та Сенюка?
Упродовж цього тижня чиновники різних рівнів оприлюднювали свої доходи за минулий рік. Чомусь так склалося, що початок масового ознайомлення громадськості із своїми статками припадає на 1 квітня. Невже дату вибрано не випадково?..
Потрібно зазначити, що навіть такий благородний жест з боку чиновників – це не їхнє власне бажання. Цей захід покликаний боротися із корупцією. Адже щорічно до 1 квітня посадовці зобов'язані декларувати не тільки доходи, а й витрати (купівля нерухомості, землі, автомобілів).
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

У МІСЬКІЙ ФРАКЦІЇ «БАТЬКІВЩИНА» НОВЕ КЕРІВНИЦТВО
Слідом за зміною керівника міської організації ВО «Батьківщина» відбулася заміна керівництва однойменної фракції в міській раді. Минулої середи відбулося засідання депутатів фракції ВО «Батьківщина» за участю керівника обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Кравчука та в.о. голови міської організації ВО «Батьківщина» Миколи Жогана. Присутні на засіданні депутати обрали нове керівництво фракції у міському парламенті. Відтепер координувати роботу депутатів від «Батьківщини» в міській раді буде Сергій Цугель. Заступником голови фракції став Геннадій Яворський, секретарем – Олександр Жильчук.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

НЕСТЕРУКА ХОЧУТЬ, А СІМАШКЕВИЧ МАЄ ШАНС
Минулотижневе опитування в часописі «КлюЧ» стосувалося вибору міських голів та їхньої діяльності. За період незалежності України Кам’янець мав п’ять керманичів - Михайла Аносова, Анатолія Кучера, Олександра Мазурчака (двічі), Анатолія Нестерука та Михайла Сімашкевича. Кожен з них так чи інакше своєю діяльністю чи навпаки зилишив в історії міста якийсь слід.
У когось він був сильним, чітким відбитком, а у когось залишився ледве помітним обрисом. Зрештою, що би хто не робив, як би красномовно не балакав, люди згадують тебе за вчинками, а не словами.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЛАНЕТИ-КАНДИДАТИ, ЯКІ КРУТЯТЬСЯ НАВКОЛО СОНЦЯ-МЕРА
Коли сьогодні говорять про майбутні вибори, то для більшості з нас, насамперед, спадають на думку президентські перегони. І чомусь ми забуваємо, що до цього часу має відбутися волевиявлення, яке найближче до наших квартир та будинків, - вибори депутатів місцевих рад та міського голови. Інше питання, коли вони відбудуться: наступного, 2014 року, чи 2015?! Хоча, коли б вони не відбулися, за нашими оцінками, своєрідний старт передвиборчих баталій уже розпочався...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

КАСПРОВА ПЕРЕОБРАЛИ
Голову Хмельницької обласної організації ВМГО «Батьківщина молода» Валерія Каспрова вдруге обрано очільником молодіжного крила найпотужнішої опозиційної сили регіону.
Також на черговій звітно-виборчій конференції було підбито підсумки роботи за минулий рік, обрано керівні органи організації та визначено план роботи «молодіжки» на найближчий період.
- «Батьківщина молода» повністю поділяє і підтримує програму дій Об’єднаної Опозиції «Батьківщина», – наголосив Валерій Каспров.

МОСКАЛЬ ВИБАЧИВСЯ ПЕРЕД МЕЛЬНИЧЕНКОМ
Минулотижневі події знову змусили нас повернутися до парламентських виборів 2012 року. Цього разу мова йшла про конфлікт, який виник навколо статті, що розповсюджував колишній кандидата в народні депутати Ростислав Ярема за підписом депутата Верховної Ради Геннадія Москаля.
У статті Геннадій Геннадійович розповідав про нібито причетність іншого, на той час також кандидата в народні депутати Володимира Мельниченка до потужного організованого злочинного угруповання на Хмельниччині. За такі звинувачення Володимир Володимирович подав на пана Москаля до суду. І ось минулого тижня на офіційному інтернет сайті Геннадія Геннадійовича з’явилося повідомлення під заголовком «Спростування»:

БАТАЛІЇ НАВКОЛО МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ
5 березня відбулася чергова 40 сесія міської ради. На ній було розглянуто 22 обов’язкових, 13 додаткових та 58 земельних питань. До значимих варто віднести виконання бюджету за минулий рік, перейменування «Житлово-експлуатаційної контори №2» на «Добробут» та питання сплати орендної плати за землю власником будинку по вул.Пушкінська, 53а.
Та найбільш гаряча дискусія в сесійній залі розгорнулася навколо ще не встановленої меморіальної дошки в пам’ять про Володимира Максимчука, який 16 років тому загинув при виконанні миротворчої місії в Югославії.

ОПОЗИЦІЯ ПРАЦЮЄ В МІСЬКІЙ РАДІ
Статтю в минулому номері газети «КлюЧ» під назвою «Опозиція «захоплює» владу в міській раді?», у якій розповідалося про ймовірні плани опозиційних сил переобрати керівника міськради, секретар міської ради Василь Сенюк сприйняв як грім серед ясного неба. Здається, не тільки для нього такий «політичний розклад» став несподіванкою, а й для більшості представників місцевого політикуму.
Попри численні відмови будь-як коментувати публікацію в нашій газеті, все ж таки Василь Іванович погодився на зустріч і ось як він прокоментував статтю «Опозиція «захоплює» владу в міській раді?»:
«Питання про зняття секретаря міської ради може бути піднято.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

МЕЛЬНИЧЕНКО ДЕБЮТУВАВ У ПОЛІТИЧНОМУ ШОУ
Минулий понеділок можна зарахувати до дебютних для депутата-мажоритарника Володимира Мельниченка у телевізійних політичних шоу на загальнодержавному телебаченні.
 4 березня на «5 каналі» відбулася трансляція програми «Час. Підсумки дня». У ній обговорювалося питання позбавлення депутатського мандата опозиціонера Сергія Власенка. Позицію провладної політичної сили Партії регіонів представляв наш земляк Володимир Мельниченко.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

РЕВОЛЮЦІЯ У «БАТЬКІВЩИНІ» ЗАКРІПЛЕНА МОКРОЮ ПЕЧАТКОЮ
Учора чутки навколо революційних подій в міському осередку ВО «Батьківщина» (про них ми писали в минулому числі газети) підтвердилися офіційно.
28 лютого до нашого міста завітав лідер обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат Василь Кравчук, який і представив нового очільника міських «білосердешних» Миколу Жогана. Щоправда, поки що із приставкою «в.о.», сподіваючись на те, що незабаром міський осередок підтримає таке рішення обласного бюро партії і затвердить Миколу В’ячеславовича остаточно.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ОПОЗИЦІЯ «ЗАХОПЛЮЄ» ВЛАДУ В МІСЬКІЙ РАДІ?
Фантазія чи сон? А може це цілком реальна перспектива? Якби ще кілька тижнів тому хтось сказав, що опозиція може розпочати боротьбу за владу в міській раді, цю людину можна було б зарахувати до божевільних або ж цілком відірваних від реального життя. Та нині це припущення виглядає не таким уже й безглуздим.
Розмови, що крісло під головою міського парламенту (секретерам міськради) Василем Сенюком стоїть не так вже й міцно, поширюються в кулуарах «білого дому» доволі давно. Примітно, але найбільше невдоволення роботою секретаря міської ради йде від табору однопартійців - Партії регіонів. Незадоволення однопартійців Василем Сенюком виражалося в тому, що він нібито веде самостійну гру, яка інколи йде врозріз із лінією партії.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Протягом минулого тижня кам’янчани мали змогу висловити власну думку в опитування, ініційованому газетою «КлюЧ», за новий Трудовий кодекс.
Окрім відповіді на запропоновані питання, чимало було й коментарів щодо законопроекту. Так, звучали закиди на кшталт, і 8 годин важко відпрацювати, а пропонують 12. Були бажаючі пікетувати Верховну Раду з сокирую чи ще якоюсь зброєю.

СТАРЧЕНКО, ВОЛОШИНА, СЕНЮК «Взули» 47 депутатів...
У попередньому номері «КлюЧа» ми започаткували нову рубрику «Опитування». Старт виявився досить вдалим, хоча поки невідомо, чи це від того, що запрацювала нова рубрика, чи від питання, яке прозвучало.
Нагадаємо, впродовж тижня кам’янчани мали змогу проголосувати за найбільш, на їхню думку, активного депутата. Впродовж тижня нас у прямому сенсі цього слова атакували телефонними дзвінками. Майже аналогічною була ситуація і з сайтом (klyuch.com.ua), кількість відвідувачів якого різко поповзла вгору.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗМІНИ У «БАТЬКІВЩИНІ» - НЕНАЧЕ ВИБУХ МЕТЕОРИТУ
Події, які відбуваються навколо міської організації (МО) ВО «Батьківщина», можна прирівняти до зриву метеориту над Челябінськом. Так, неочікувано та дуже гучно. Мало хто міг спрогнозувати, що ситуація у найбільш опозиційній силі міста вирішиться саме таким чином...
Де два українці, там три гетьмани. Це українське прислів’я справді чи не дзеркальне відображення стану справ у міській організації ВО «Батьківщина». Ні для кого не є таємницею, та й ми неодноразово зазначали у своїх публікаціях, що міські «білосередешні» мають дуже багато груп впливу. А отже багато «гетьманів».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПЕРСОНАЛЬНЕ ГОЛОСУВАННЯ. ЧИ Є ПОТРЕБА БЛОКУВАТИ МІСЬКУ РАДУ?
Упродовж останніх днів, навіть уже тижнів, політичне життя країни прикуте до Верховної Ради, де відбувається блокування роботи найвищого законодавчого органу держави партією «УДАР». Головна вимога опозиційної політичної сили - застосування персонального голосування. Та якщо парламентські події від нас трохи далеко, то це не заважає нам дізнатися, які справи із персональним голосуванням у наших місцевих радах – районній та міській.
Проблем із персональним голосуванням у районі не існує. Адже голосування під час сесії райради відбувається старим, перевіреним методом – підняттям руки. Тому опозиційним силам тут немає за що боротися в рамках «голосуй лише за себе».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 586 — 600 з 650
Початок | Поперед. | 38 39 40 41 42 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.