Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

Чому ми за Мельниченка, або Яку воду п’ють кам’янчани?
Про те, що Кам’янець-Подільський є одним з лідерів серед міст України щодо активного впровадження програми «Питна вода», яка розрахована на 2006-2020 роки писали чи не усі газети.
Так – це державна програма, і в першу чергу вона була розрахована на ті регіони України, які мають суттєві проблеми з водопостачанням. Наше місто та район, завдяки депутату обласної ради, кандидату в депутати Верховної Ради України Володимиру Мельниченко увійшли в цю програму одними з перших.
Пройшовши під гаслом «Ми – кам’янчани» до обласної ради Володимир Володимирович не зробив так, як це робила переважна більшість депутатів, які отримавши мандат забули про свої обіцянки. Володимир Мельниченко уже два роки працює на благо кам’янчан. Однією із перших запроваджених в місті за його допомогою програм і стала «Питна вода».

ОКРУЖНА КОМІСІЯ ВЛАШТОВУЄ СУДИЛИЩЕ «КЛЮЧУ»
10 вересня окружна виборча комісія (ОВК) одномандатного виборчого округу №193 провела чергове засідання. Звістка, що окремі члени комісії (за словами опозиції, які близькі до провладних сил) висловили своє незадоволення статтею «Битва не за електорат, а за підрахунок?» (надрукована в газеті «КлюЧ» за 7 вересня) та бажання подати нас до суду, стала відомою ще в суботу. Проте спочатку ця інформація сприймалася, як абсурд та звичайний, хоч і не квітневий, жарт. Гадалося, невже ОВК не має чим зайнятися, окрім того, щоб судитися з журналістами. Виходить, що газета «КлюЧ» для ОВК важливіша...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДОРОГА ВІД ВЛАДИ. ДОРОГА ДО ЇХНЬОГО ГАМАНЦЯ?
За словами влади, вимощення проїжджої частини доріг, перехресть бруківкою дозолить не лише зекономити, але й значно підвищити безпеку на наших автошляхах. Навколо цього «ноу-хау» зробили нечуваний піар та показали це, як небувале досягнення.
Та всі ці заяви й гучні гасла спростовують фахівці та сам час.
Від початку експерименту із встановлення бруківки на проїжджій частині замість асфальту по вул.Драгоманова пройшло менше двох місяців. А результат уже видно неозброєним оком.
Простий автолюбитель скаже, що подібне покриття в дощову погоду, не кажучи вже про ожеледицю, є дуже небезпечним. Автомобіль на такому покритті стає менш керованим: колеса не мають достатнього зчеплення із таким дорожнім покриттям.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?   Леся Оробець
Ніхто із нас не може сказати, що він вірить у завтрашній день. Що його дитина захищена, і вона стане повноправним громадянином своєї держави. Ніхто із нас не зможе гарантувати, що ті цінності, які нам передавалися з материнським молоком віками, не будуть остаточно зруйновані та викинуті, як непотріб.
Нині влада все зробила, аби сімейні та родинні цінності залишались за одвірками української домівки. Влада не розуміє, не хоче та не може усвідомлювати, що саме міцна сім’я, де є повага жінки до чоловіка і навпаки, здатна побудувати міцну могутню європейську демократичну державу.

ЧОМУ САМЕ ВІН, або ДЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ?
Міський парк завжди був місцем відпочинку для кам’янчан різних поколінь. Вдень тут гуляли мами із своїми дітками а у вечері молодь йшла на дискотеку, і він перетворювався в одне із найромантичніших місць міста.
Та згодом це місце, без належного догляду з боку влади міста, перетворилося у напівзруйнований пустир. Алейки позаростали та перетворились на схованки наркоманів, пияків тощо. Без належного освітлення увечері ним страшно було не те що прогулюватись, а й просто йти. Лише зруйновані фонтани нагадували про те, що колись це було місце відпочинку.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?
Москаль Геннадій Геннадійович, народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул рекету, бандитизму. Тоді я працював першим заступником начальника управління - начальником кримінальної міліції УВС у Чернівецькій області. Окремі епізоди, які ми розслідували, вели і до вашого славного міста. Думаю, що на цю тему я незабаром неодмінно поспілкуюся із жителями Кам’янеччини.

БИТВА НЕ ЗА ЕЛЕКТОРАТ, А ЗА ПІДРАХУНОК?
Так можна оцінити ситуацію, яка розгорнулася навколо посади голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу (ОВК) №193.
Нагадаємо, згідно з жеребом, головою ОВК є представник від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» Павло Білоус.
Та, схоже, таке розташування сил не дуже до вподоби владі. Чому!?
На це є декілька причин. Головна з них криється в тому, що навіть, якщо голова ОВК у меншості, він все одно має велике значення у роботі комісії, у прийнятті рішень та контролі за результатом. А отже, «опозиційний» керівник ОВК не дуже на руку «чесному» підрахунку волевиявлення виборців Кам’янеччини та Новоушицького району.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ПЕРШИМ ЗАСІДАННЯМ ОВК І ЦИРКОМ?
Середа, 29 серпня, до 24.00 – це останній термін, до якого мали відбутися перші засідання окружних виборчих комісії (ОВК) по Україні. Засідання ОВК по одномандатному виборчому округу №193 було заплановано провести 29 серпня, на 14.00, у сесійній залі міськвиконкому.
Зазначимо, що до цього моменту в Центральній виборчій комісії методом жеребкування відбулося визначення голів, заступників, секретарів та членів ОВК. Відповідно до жеребу, головою нашої ОВК став представник від фракції «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина» - Павло Білоус. Заступником - Людмила Казімірова, висунута партією Наталії Королевської «Україна – Вперед!», секретарем - Олександр Кузнєцов (партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина»). Загалом, склад окружної виборчої комісії налічує 18 осіб.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ОПОЗИЦІЯ ВІРИТЬ У ПЕРЕМОГУ РОСТИСЛАВА ЯРЕМИ
Вчора першу прес-конференцію у якості кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по мажоритарному округу №193 провів Ростислав Ярема. Своєрідне представлення опозиційного кандидата журналістам та громадськості відбулося за участі одного із лідерів ВО «Батьківщина», народного депутата України В’ячеслава Кириленка.
Спілкуючись із представниками ЗМІ, В’ячеслав Анатолійович відзначив, що Кам’янець завжди був форпостом демократичних сил. Таким, сподівається, він залишиться й надалі.
- Мені приємно, що об’єднана опозиція погодила єдиного кандидата від демократичних сил по Кам’янець-Подільському округу, і ним став знаний не лише на Кам’янеччині, а й в Україні політик, підприємець, громадський діяч Ростислав Ярема, - зазначив В’ячеслав Кириленко. – За свою чітку демократичну позицію Ростислав Тарасович неодноразово переслідувався і переслідується й сьогодні з боку влади.

НЕ ЖІНОЧА ЦЕ СПРАВА БУТИ МАЖОРИТАРЩИКОМ ВІД КАМ’ЯНЕЧЧИНИ
Щоб стати кандидатом, потрібно мати 51.
Цьоготижневий понеділок став останнім днем для подання документів до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних округах. За інформацією ЦВК, стати на передвиборчий шлях у мажоритарних округах держави забажало близько 3,5 тисячі наших співвітчизників. Із них дев’ять виявили бажання позмагатися за крісло під головним куполом країни по нашому №193 одномандатному виборчому округу. На офіційному сайті ЦВК про зареєстрованих кандидатів оприлюднено наступну інформацію (подаємо згідно з алфавітним покажчиком):
Барчишин Віктор Володимирович. Народився 25 жовтня 1961 р. у с.Жищинці Городоцького району. Освіта вища. Голова Новоушицької районної ради. Член Партії регіонів. Проживає в с.Браїлівка Новоушицького району. Судимість відсутня. Суб’єкт висування – Партія регіонів.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДВОМ КОЛИШНІМ БЮТІВЦЯМ НЕ СПОДОБАЛАСЯ КАНДИДАТУРА ЯРЕМИ
7 серпня відбулася прес-конференція депутатів міськради Миколи Розбама та Анатолія Качуровського з приводу їхнього виходу з лав партії ВО «Батьківщина». Обидвох депутатів, яких можна по праву назвати старожилами міського парламенту, обурив факт висунення кандидатом від об’єднаної опозиції по нашому мажоритарному виборчому округу Ростислава Яреми.
На початку зустрічі Микола Розбам пообіцяв журналістам, що говоритиме правду і тільки правду.
- Я пишався і пишаюся тим, що був членом партії «Батьківщина». Зі мною до неї прийшли порядні та чесні люди. Стосовно мого виходу із партії, то причиною цього кроку стала ситуація, коли я із засобів масової інформації дізнаюся, що по нашому виборчому округу від опозиції висунули кандидата у депутати до Верховної Ради Ярему.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОБ’ЄДНАНУ ОПОЗИЦІЮ ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ЯРЕМА, А КЛИЧКА - ТОВКАЙЛО
Чи не головна інтрига початку передвиборчої кампанії до Верховної Ради полягала у визначенні кандидата від ВО «Батьківщина» (об’єднаної опозиції), який балотуватиметься по нашому 193-му мажоритарному виборчому округу. Про можливого претендента називатися кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції говорили дуже давно. На це місце кого лише не сватали. Називалось до десятка як відомих прізвищ-кам’янчан, так і відомих партійних функціонерів. Останнім часом коло претендентів на місце кандидата від опозиції звузилося. В соціологічних опитуваннях, звичайних опитуваннях та й серед представників місцевого політикуму обговорювалися два можливих прізвища – це керівник районного осердку «фронту змін» Віктор Худняк та депутат міської ради Ростислав Ярема.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

АНАТОЛІЯ НЕСТЕРУКА ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПОКАРАННЯ. ПРАВДА, НЕ ВІД УСЬОГО
Минулого тижня рішенням Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, по закінченню іспитового строку, звільнено від покарання у вигляді 4 роки позбавлення волі колишнього міського голову Анатолія Нестерука. Нагадаємо, що Феміда засудила Анатолія Макаровича до 4 років позбавлення волі умовно і позбавила його права 3 роки займати посади в органах місцевого самоврядування.
Отож, судимість Анатолія Нестерука щодо позбавлення волі - погашена.
Щоправда, відповідно до судового рішення, Анатолій Макарович ще 2 роки не зможе займати посади в органах місцевого самоврядування. Хоча і цей термін може завершитися для нього достроково - через 2/3 відбування покарання.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПОЛІТИКАНСТВУ НЕ МІСЦЕ В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ, або Знову про мову
20 липня відбулася 30-та позачергова сесія міськради. На розгляд депутатів було винесено три питання разом із «Різним».
Найперше, депутати розглянули пропозицію управління економіки щодо виділення коштів до статутного капіталу КП «Кам’янець-Подільський вісник» (газета міської ради). Народні обранці вирішили, що попри все, друкований рупор міської влади потрібно підтримати, виділивши на це 150 тис. грн.
Зрештою, головна позачерговість скликання такої сесії була зумовлена розглядом питання щодо внесення змін та доповнень до бюджету на цей рік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ...
Попри розпал літа, політичне життя не тільки не пішло у відпустку, воно навпаки активізувалося. А як може бути по-іншому, коли за декілька днів офіційно стартує передвиборча кампанія до Верховної Ради. Попереду - змагання за крісло під головним «куполом» держави.
Напевне, саме підготовкою до початку передвиборчої гонки можна пояснити деякі зміни, які відбулися в нашому місцевому політикумі. Найперше, дещо неочікувано відбулися зміни керівництва місцевого осередку партії «Удар». Згідно з інформацією, якою ми володіємо, ударівці поміняли керівника організації. Замість директора ТОВ «Український кристал» Володимира Юр’єва партійний осередок очолив колишній заступник голови РДА, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка Василь Товкайло.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 496 — 510 з 511
Початок | Поперед. | 31 32 33 34 35 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі ВКонтакте.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції


 

ВБИЙТЕ КІЛЬКА ЗАЙЦІВ
ВБИЙТЕ КІЛЬКА ЗАЙЦІВ Вже колись у нашому місті був бум на крадіжку номерних знаків з автівок, які були залишені в дворах. Причиною стало те, що їх потрібно було загнати на приватні стоянки, які щойно побудували. Тепер вже новий виток, мабуть, вижене з дворів автівки, які заполонили їх вщент, навіть ставлять на дитячих і спортивних майданчиках, на зеленій зоні тощо...
Днями зателефонував наш читач і поскаржився, що з його під’їзду вийти неможливо, бо вихід блоковано «крутими тачками», а вранці, коли їх заводять, то...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.