Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2017

140 ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ДЕПУТАТСЬКІ КРІСЛА

вибориВибори 29 жовтня по Слобідсько-Кульчиєвецькому округу обіцяють бути спекотними, незважаючи на осінню погоду. Наразі маємо п’ятеро претендентів на посаду сільського голови і аж 140 кандидатів у сільські депутати. Якщо раніше охочих на посаду депутатів по певних округах доводилося шукати, то тепер конкурс чималий, у середньому по п’ятеро претендентів на одне місце. Пропонуємо ознайомитися зі списком кандидатів у депутати по 26 округах Слобідсько-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади. По 26 претендентів представили Аграрна партія та ВО «Батьківщина», 20 – БПП «Солідарність», 18 – самовисування, 17 – ВО «Свобода», 13 – «Сапомоміч», 10 – «УКРОП», та по п’ятеро від Радикальної партії і «Народного фронту». 

№1 (с.Оленівка) – Барановський Роман (1993 р.н., продавець продовольчих товарів, Аграрна партія), Дрофяк Руслан (1985 р.н., підприємець, «УКРОП»), Кіндзерський Микола (1985 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»), Пахолюк Євгенія (1962 р.н., касир, самовисування).

№2 (сс.Оленівка, Боришківці) – Бриндіков Леонід (1951 р.н., головний лікар обласного онкологічного диспансера, «УКРОП»); Теслюк Ганна (1957 р.н., пенсіонерка, Аграрна партія); Суботін Руслан (1976 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»); Шулик Сергій (1979 р.н., підприємець, Радикальна партія); Яловик Володимир (1959 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»). 

№3 (с.Боришківці) – Діжурна Оксана (1974 р.н., вчитель початкових класів, БПП «Солідарність»); Іваненко Олексій (1995 р.н., тимчасово не працює, «УКРОП»); Кушнірова Євгена (1957 р.н., завідувач складу, Аграрна партія); Рачинський Василь (1969 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»). 

№4 (с.Врублівці) – Бабій Петро (1964 р.н., лісник, ВО «Батьківщина»); Кулакова Людмила (1956 р.н., пенсіонерка, «УКРОП»); Никуляк Микола (1963 р.н., голова ОК «Дружба», ВО «Свобода»); Олішинська Галина (1971 р.н., секретар виконкому, БПП «Солідарність»); Слободян Сергій (1973 р.н., тракторист, «Самопоміч»); Шпак Артем (1986 р.н., адвокат, Аграрна партія). 

№5 (сс.Врублівці, Станіславівка) – Сеньків Олександр (1978 р.н., директор ЗОШ, Аграрна партія); Гудзік Марія (1990 р.н., дикретна відпустка, БПП «Солідарність»); Ремішевська Неоніла (1973 р.н., землевпорядник, ВО «Батьківщина»); Гончарук Анатолій (1955 р.н., тимчасово не працює, самовисування); Лабай Сергій (1968 р.н., пастор церкви, ВО «Свобода»).  

№6 (сс.Врублівці, Яруга) – Івашковський Ігор (1979 р.н., різноробочий, Аграрна партія); Тимінський Іван (1975 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»); Берчук Микола (1988 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»); Обух Артем (1991 р.н., підприємець, самовисування); Буйовська Лілія (1989 р.н., безробітна, «Самопоміч»).

№7 (с.Слобідка-Кульчиєвецька) – Андріяшко Павло (1979 р.н., підприємець, Радикальна Партія); Поворознюк Олександр (1967 р.н., начальник охорони, «Самопоміч»); Сливка Микола (1986 р.н., тимчасово не працює, ВО «Свобода»); Ромасенко Майя (1990 р.н., менеджер, «УКРОП»); Кармаш Ігор (1986 р.н., директор СБК, самовисування); Верстюк Ігор (1968 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»); Карвасарський Микола (1976 р.н., підприємець, БПП «Солідарність»); Мужило Олександр (1962 р.н., завідувач виробничою базою, Аграрна партія).  

№8 (с.Слобідка-Кульчиєвецька) – Циганюк Надія (1990 р.н., бухгалтер, Аграрна партія); Андрухович Петро (1980 р.н., підприємець, ВО «Батьківщина»); Машталер Володимир (1982 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»); Семенов Роман (1994 р.н., вчитель, самовисування); Калуцький Сергій (1984 р.н., завідувач сектору, ВО «Свобода»). 

№9 (с.Слобідка-Кульчиєвецька) – Стульський Руслан (1953 р.н., бригадир, Аграрна партія); Кшемінський Андрій (1977 р.н., підприємець, ВО «Батьківщина»); Борис Олександр (1986 р.н., менеджер, самовисування); Присакар Аліна (1979 р.н., безробітна, «Самопоміч»); Гордійчук Олександр (1984 р.н., асистент кафедри педагогіки та соціальної роботи, ВО «Свобода»); Смолінський Ярослав (1994 р.н., вчитель, Радикальна партія); Колісніченко Володимир (1967 р.н., головний спеціаліст соцзахисту населення, самовисування). 

№10 (с.Мукша-Китайгородська) – Червоняк Сергій (1973 р.н., заступник директора, «Самопоміч»); Вдовиченко Михайло (1960 р.н., електромонтер, ВО «Свобода»); Сєров Дмитро (1959 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»); Алексійчук Олександр (1957 р.н., пенсіонер, БПП «Солідарність»); Самсонюк Віталій (1987 р.н., підприємець, самовисування); Лутанюк Іван (1980 р.н., підприємець, самовисування); Сирота Борис (1990 р.н., лікар інфекціоніст, самовисування); Кульбіцький Василь (1950 р.н., пенсіонер, самовисування); Кротік Світлана (1964 р.н., директор ТзоВ «Крок ойл», Аграрна партія). 

№11 (с.Мукша-Китайгородська) – Варик Микола (1962 р.н., Аграрна партія); Бабелюк Володимир (1946 р.н., пенсіонер, БПП «Солідарність»); Рощупкін Микола (1972 р.н., начальник планово-договірного відділу, ВО «Батьківщина»); Войцехівський Андрій (1974 р.н., секретар сільської ради, самовисування); Зінова Аліна (1979 р.н., підприємець, «Самопоміч»); Дибаєв Олег (1978 р.н., тимчасово не працює, Радикальна партія); Скотинянська Ганна (1992 р.н., підприємець, «УКРОП»); Сірий Микола (1948 р.н., пенсіонер, ВО «Свобода»).  

№12 (с.Мукша-Китайгородська) – Баранов Віктор (1958 р.н., пенсіонер, Аграрна партія); Берчук Оксана (1969 р.н., фельдшер, ВО «Батьківщина»); Васильчук Руслан (1982 р.н., оперуповноважений, ВО «Свобода»); Бабенко Наталія (1971 р.н., підприємець, «Самопоміч»). 

№13 (с.Мукша-Китайгородська) – Батринюк Ірина (1969 р.н., соціальний робітник, БПП «Солідарність»); Тимошенко Лариса (1968 р.н., медсестра, ВО «Батьківщина»); Скрипник Анатолій (1969 р.н., завідуючий кафедрою, ВО «Свобода»); Яхієва Мар’яна (1980 р.н., президент ТДВ «Адамс», «Самопоміч»); Слободян Анатолій (1983 р.н., підприємець, самовисування); Корник Олександр (1962 р.н., викладач, Аграрна партія). 

№14 (с.Мукша-Китайгородська) – Барановський Володимир (1958 р.н., тимчасово не працює, ВО «Свобода»); Білега Олександр (1984 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»); Пшетаковський Олексій (1971 р.н., головний спеціаліст відділу контролю за використанням земель, БПП «Солідарність»); Шпильовий Володимир (1971 р.н., пенсіонер, Аграрна партія).

№15 (с.Мукша-Китайгородська) – Яцков Юрій (1963 р.н., пенсіонер, Аграрна партія); Ромарнюк Олег (1978 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»); Бернада Крістіна (1986 р.н., медсестра, «Самопоміч»); Ладоренко Ірина (1986 р.н., молодший науковий співробітник, ВО «Свобода»); Антонов В’ячеслав (1983 р.н., підприємець, «УКРОП»).

№16 (с.Мукша-Китайгородська) – Просандєєв Євген (1962 р.н., пенсіонер, Аграрна партія); Ярославський В’ячеслав (1971 р.н., пенсіонер, БПП «Солідарність»); Мельничук Віктор (1969 р.н., завідуючий господарством, ВО «Свобода»); Боднар Сергій (1975 р.н., заступник начальника, ВО «Батьківщина»); Іваніцький Сергій (1980 р.н., підприємець, «Самопоміч»).

№17 (с.Мукша-Китайгородська) – Боршуляк Андрій (1986 р.н., фінансовий директор, Аграрна партія); Фуркевич Богдан (1984 р.н., підприємець, «УКРОП»); Спігер Любов (1961 р.н., головний бухгалтер, ВО «Свобода»); Пасічник Ігор (1983 р.н., начальник дільниці, самовисування); Горохолінський Василь (1983 р.н., підприємець, «Самопоміч»); Васильєва Тетяна (1972 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»); Шмигляк Анатолій (1959 р.н., директор ТОВ, ВО «Батьківщина»); Надворний Микола (1961 р.н., підприємець, Радикальна партія).

№18 (с.Устя) – Лабанська Катерина (1986 р.н., завідуюча ДНЗ, БПП «Солідарність»); Бондар Сергій (1989 р.н., заступник начальника курсу, ВО «Батьківщина»); Когутовська Анжела (1968 р.н., завідувач ДНЗ, «Самопоміч»); Козік Тетяна (1983 р.н., юрист, «УКРОП»); Гай Віталій (1953 р.н., директор ТзОВ «Дари+Поділля», Аграрна партія).

№19 (сс.Устя, Цвіклівці Другі) – Кикилюк Марія (1961 р.н., пенсіонер, «Народний фронт»); Величко Оксана (1974 р.н., касир, БПП «Солідарність»); Фурманов Володимир (1972 р.н., головний старшина батальйону, ВО «Батьківщина»); Цибульська Лариса (1959 р.н., пенсіонерка, Аграрна партія).

№20 (с.Баговиця) – Федик Олександр (1962 р.н., начальник управління фінансів, БПП «Солідарність»); Гойсюк Роман (1987 р.н., вантажник, ВО «Свобода»); Старенький Володимир (1991 р.н., фармацевт, Аграрна партія); Шкурак Лідія (1987 р.н., завідуюча ФАП, ВО «Батьківщина»); Гуменюк Володимир (1955 р.н., пенсіонер, самовисування).

№21 (с.Баговиця) – Костюк Володимир (1988 р.н., вантажник, ВО «Свобода»); Свідерський Сергій (1990 р.н., тимчасово не працює, «Народний фронт»); Свідерська Валентина (1968 р.н., менеджер, Аграрна партія); Мозолюк Галина (1954 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»); Побережна Олена (1978 р.н., медреєстратор, самовисування).

№22 (с.Велика Слобідка) – Бакай Олександр (1956 р.н., пенсіонер, Аграрна партія); Кравченко Олег (1988 р.н., підприємець, ВО «Свобода»); Андрейцев Валерій (1980 р.н., інспектор з охорони, самовисування); Бенюк Майя (1973 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»).

№23 (с.Велика Слобідка) – Гаджула Олексій (1997 р.н., помічник машиніста, «Самопоміч»); Іщенко Марина (1987 р.н., акушер, БПП «Солідарність»); Ільницький Ігор (1970 р.н., вчитель, Аграрна партія); Недзельський Андрій (1985 р.н., підприємець, «Народний фронт»); Бондар Андрій (1996 р.н., державний виконавець, ВО «Батьківщина»); Фаренюк Наталія (1987 р.н., підприємець, самовисування).

№24 (с.Тарасівка) – Макогонюк Леся (1973 р.н., фахівець із соціальної роботи, БПП «Солі­дарність»); Гаджула Надія (1962 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»); Ткачук Сергій (1986 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія).

№25 (сс.Тарасівка, Мала Слобідка) – Гафіч Сергій (1981 р.н., тимчасово не працює, «Народний фронт»); Мар’яніна Неля (1980 р.н., завідуюча ДНЗ, Аграрна партія); Словінський Ярослав (1990 р.н., підприємець, БПП «Солідарність»); Мельник Олена (1984 р.н., соціальний працівник, ВО «Батьківщина»); Мартинов Михайло (пенсіонер, ВО «Свобода»).

№26 (с.Шутнівці) – Гай Олег (1981 р.н., заступник директора, Аграрна партія); Пшенишний Леонід (1954 р.н., пенсіонер, «Народний фронт»); Гуменюк Світлана (1965 р.н., бухгалтер, БПП «Солідарність»); Олексюк Тетяна (1987 р.н., мати-вихователь ДБСТ, «УКРОП»); Талащук Альбіна (1968 р.н., завідувач сільсь­ким клубом, ВО «Батьківщина»).



Теги: вибори, Слобідсько-Кульчиєвецький округ

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.