Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

13 – НА ГОЛОВУ, 204 – НА ДЕПУТАТА

29 листопада, в останній день подання кандидатур на посаду голови та депутатів новостворених Жванецької і Староушицької громад, сільські виборчі комісії працювали до пізньої ночі, реєструючи охочих брати участь у перших місцевих виборах об’єднаних територіальних громад, що відбудуться 24 грудня.

Як результат, на перші місцеві вибори до Староушицької селищної ради зареєструвалося семеро кандидатів на посаду голови громади та 94 претенденти на депутатське крісло. До Жванецької сільської ради зареєструвалося шестеро кандидатів на посаду сільського голови та 110 претендентів на депутатський мандат.

Отож, позмагатися за крісло сільського голови Жванецької об’єднаної територіальної громади виявили бажання: Тетяна Криворучко, нинішня очільниця Рудської сільської ради, яка йде на вибори від БПП «Солідарність»; Валерій Настин, заступник командира батальйону в/ч (самовисування); Микола Жоган, радник голови Кам’янець-Подільської районної ради (ВО «Батьківщина»); Валерій Ковальчук, менеджер ТОВ «Агродім Велес», член партії «Наш край»; Олександр Чілійчук, військовослужбовець, член Аграрної партії та самовисуванець Юрій Шубарський, колишній держслужбовець, а нині тимчасово непрацюючий.

За крісло голови Староушицької селищної ради змагатимуться: Анатолій Півець, начальник ДРП-2 (самовисування); Сергій Борчук, приватний підприємець (самовисування); Анатолій Тимчук, нинішній очільник Грушківської сільської ради, який йде на вибори від БПП «Солідарність»; Ніна Лупійчук, бухгалтер ПАТ «Подільські Товтри» (самовисування), Сергій Самсонюк, директор ТОВ «Поділля Метал» (самовисування); Сергій Кувіла, вчитель хімії Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (ВО «Батьківщина») та Алла Бец, начальник відділу культури і туризму РДА (самовисування). 

вибориКАНДИДАТИ У ДЕПУТАТИ ДО ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Округ №1 (с.Жванець) – Тетяна Базюк, 1972 р.н., секретар Жванецької сільської ради, БПП «Солідарність»; Олександр Деркач, 1969 р.н., інженер з охорони праці, «Самопоміч»; Іван Нестерович, 1983 р.н., водій, Аграрна партія; Олександр Топоровський, 1964 р.н., водій, ВО «Батьківщина»; Євген Шайда, 1996 р.н., контролер енергонагляду, Радикальна партія; Сергій Ткачук, 1985 р.н., тимчасово не працює, самовисування. 

Округ №2 (с.Жванець) – Віталій Балаць, 1974 р.н., вчитель Жванецької ЗОШ, «Самопоміч»; Анатолій Вєтка, 1970 р.н., приватний підприємець, самовисування; Любов Гетманчук, 1950 р.н., пенсіонерка, самовисування; Михайло Дудко, 1959 р.н., головний електромонтажник, ВО «Батьківщина»; Дмитро Коваль, 1991 р.н., тимчасово не працює, «Наш край»; Лілія Черкашина, 1953 р.н., пенсіонерка, Аграрна партія; Валерій Шкуренков, 1975 р.н., приватний підприємець, самовисування. 

Округ №3 (с.Жванець) – Микола Вітановський, 1972 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Валентина Кошпаренко, 1968 р.н., пенсіонерка, «Наш край»; Микола Малайдах, 1971 р.н., кабельник-спаювальник, «УКРОП»; Галина Оржеховська, 1974 р.н., лікар, ВО «Батьківщина»; Віктор Пастух, 1973 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»; Тетяна Ткачук, 1990 р.н., землевпорядник Жванецької сільради, самовисування. 

Округ №4 (с.Жванець) – Ольга Гороховська, 1966 р.н., пенсіонерка, Аграрна партія; Любов Кравецька, 1974 р.н., головний бухгалтер, БПП «Солідарність»; Валерій Урсакі, 1960 р.н., завідувач Жванецькою АЗПСМ, ВО «Батьківщина»; Людмила Поліщук, 1974 р.н., тимчасово не працює, «Самопоміч»; Валентина Стасюк, 1955 р.н., соціальний працівник, «Наш край»; Віталій Попель, 1939 р.н., пенсіонер, самовисування. 

Округ №5 (с.Жванець) – Дмитро Григораш, 1948 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Галина Зелінська, 1959 р.н., лікар, ВО «Батьківщина»; Олександр Ільєв, 1992 р.н., завклубом, Аграрна партія; Галина Кирилюк, 1959 р.н., пенсіонерка, БПП «Солідарність»; Віктор Тюпа, 1963 р.н., вчитель Довжоцького НВК, «Наш край». 

Округ №6 (с.Брага) – Микола Дубина, 1953 р.н., бригадир, ВО «Батьківщина»; Грач Дудукчян, 1964 р.н., приватний підприємець, самовисування; Леся Іванишина, 1982 р.н., завідувач Терцентру, самовисування; Сергій Кубряк, 1993 р.н., керівник БФ, самовисування; Вероніка Нестерович, 1982 р.н., поштарка, Аграрна партія; Галина Рижак, 1975 р.н., фельдшер, БПП «Солідарність»; Марія Чабан, 1959 р.н., викладач, «Самопоміч». 

Округ №7 (с.Гринчук) – Віктор Григоришин, 1952 р.н., директор ПП «Константа», Аграрна партія; Ігор Ковальчук, 1974 р.н., приватний підприємець, «Наш край»; Валерій Мунчак, 1966 р.н., фельдшер, «Самопоміч»; Галина Сафронюк, 1972 р.н., завідувач ФАП, ВО «Батьківщина»; Віталій Собченко, 1984 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність». 

Округ №8 (сс.Бабшин, Малинівці) – Любов Войцехівська, 1984 р.н., медсестра, БПП «Солідарність»; Ніна Григоришин, 1979 р.н., соціальний працівник, «Наш край»; Сергій Жевняк, 1952 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»; Ольга Мунчак, 1990 р.н., соціальний працівник, «УКРОП»; Володимир Постовий, 1957 р.н., голова правління ПАТ «Гіпсовик», ВО «Свобода»; Оксана Співак, 1977 р.н., вчитель Жванецької ЗОШ, Аграрна партія; Віктор Цаплюк, 1954 р.н., пенсіонер, самовисування; Василь Швець, 1963 р.н., тимчасово не працює, «Народний фронт». 

Округ №9 (с.Ластівці) – Світлана Антонецька, 1986 р.н., директор Асоціації «СТ Поділля», Аграрна партія; Віктор Білоус, 1957 р.н., начальник в/ч, БПП «Солідарність»; Вікторія Прус, 1995 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Ігор Тарасюк, 1970 р.н., оператор котельні, «Наш край»; Мар’яна Яхієва, 1980 р.н., президент ТДВ «Адамс», «Самопоміч»; Любов Маланчук, 1984 р.н., тимчасово не працює, «Народний фронт». 

Округ №10 (с.Ластівці) – Олександр Головін, 1972 р.н., заступник начальника, «Самопоміч»; Микола Мазурчак, 1969 р.н., вчитель, БПП «Солідарність»; Тарас Москалюк, 1969 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Валерій Ковальчук, 1969 р.н., менеджер, «Наш край». 

Округ №11 (сс.Збруч, Ісаківці) – Іван Гордійчук, 1961 р.н., професор, ВО «Батьківщина»; Іван Грубі, 1981 р.н., директор ФГ «Велес-Агро», Аграрна партія; Василь Ковальчук, 1946 р.н., пенсіонер, «Наш край»; Сергій Усатий, 1976 р.н., ФОП, БПП «Солідарність». 

Округ №12 (с.Руда) – Сергій Каравацький, 1981 р.н., військовослужбовець, ВО «Батьківщина»; Сергій Козак, 1984 р.н., майстер ПП «Химера», «УКРОП»; Олег Клапатюк, 1977 р.н., тимчасово не працює, «Наш край»; Тетяна Туховська, 1984 р.н., землевпорядник Рудської сільради, БПП «Солідарність». 

Округ №13 (с.Руда) – Тамара Григоришина, 1959 р.н., секретар Рудської сільради, БПП «Солідарність»; Максим Дюженко, 1978 р.н., ФОП, «Народний фронт»; Сергій Тиртинюк, 1978 р.н., тракторист, ВО «Батьківщина»; Ірина Чілійчук, 1983 р.н., завідувач ФП, Аграрна партія. 

Округ №14 (с.Руда) – Руслан Георгіца, 1991 р.н., соціальний працівник, БПП «Солідарність»; Павло Марченко, 1959 р.н., приватний підприємець, Аграрна партія; Вадим Саміляк, 1956 р.н., пенсіонер, «Наш край»; Ігор Радашко, 1968 р.н., водій, ВО «Батьківщина»; Руслан Черній, 1978 р.н., приватний підприємець, самовисування. 

Округ №15 (с.Гаврилівці) – Людмила Дачковська, 1957 р.н., пенсіонерка, самовисування; Людмила Корнєєва, 1963 р.н., медсестра, ВО «Батьківщина»; Анатолій Крицький, 1963 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Олександр Ломов, 1985 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Ганна Надюк, 1964 р.н., завідувач ДНЗ, БПП «Солідарність». 

Округ №16 (с.Гаврилівці) – Марина Андрушко, 1982 р.н., спеціаліст РДА, «Народний фронт»; Людмила Василевська, 1965 р.н., головний спеціаліст РДА, «Наш край»; Ярослав Оніскевич, 1983 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Наталя Терентюк, 1984 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Людмила Черсак, 1978 р.н., тимчасово не працює, «УКРОП». 

Округ №17 (с.Гаврилівці) – Ніна Васільцова, 1957 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»; Марина Гаджула, 1972 р.н., спеціаліст сільської ради, БПП «Солідарність»; Наталія Лісевич, 1978 р.н., головний спеціаліс РДА, «Народний фронт»; Сергій Разгонов, 1968 р.н., військовослужбовець, Аграрна партія; Олександр Саміляк, 1989 р.н., тимчасово не працює, «Наш край»; Мілінтіна Фугело, 1958 р.н., соціальний працівник, самовисування. 

Округ №18 (с.Цвіклівці Перші) – Анатолій Бокуліч, 1975 р.н., заступник військового комісара, «Народний фронт»; Віктор Моргун, 1969 р.н., інспектор НПП «Подільські Товтри», ВО «Батьківщина»; Лілія Ткачук, 1967 р.н., завідувач ФАП, БПП «Солідарність». 

Округ №19 (с.Цвіклівці Перші) – Лариса Леськова, 1964 р.н., соціальний працівник, БПП «Солідарність»; Марія Ярова, 1944 р.н., старший менеджер, ВО «Батьківщина»; Олександр Чілійчук, 1974 р.н., військовослужбовець, Аграрна партія.

Округ №20 (с.Сокіл) – Оксана Лалак, 1988 р.н., діловод-землевпорядник, БПП «Солідарність»; Анатолій Лісевич, 1951 р.н., директор, «Наш край»; Григорій Пилипчук, 1980 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Олег Рибчинський, 1959 р.н., провідний фахівець, ВО «Батьківщина»; Володимир Вялков, 1992 р.н., тимчасово не працює, самовисування. 

Округ №21 (с.Сокіл) – Володимир Бабій, 1968 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Олександр Березюк, 1960 р.н., начальник відділу СОК, «Наш край»; Інна Бешлей, 1973 р.н., вихователь, ВО «Батьківщина»; Сергій Кротік, 1974 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність». 

Округ №22 (сс.Каветчина, Межигір, Слобідка-Малиновецька) – Людмила Мамчур, 1949 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»; Андрій Кучмар, 1985 р.н., директор СТОВ «Мрія», БПП «Солідарність».

КАНДИДАТИ У ДЕПУТАТИ ДО СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Округ №1 (смт Стара Ушиця) – Андрій Пастух, 1988 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Ніна Блажей, 1958 р.н., машиніст по пранню білизни, самовисування; Наталія Бичок, 1976 р.н., заступник директора Староушицької СЗОШ, ВО «Батьківщина»; Олег Гуменюк, 1970 р.н., завгосп, самовисування; Олексій Мартинюк, 1982 р.н., лікар-травматолог, «Наш Край»; Людмила Борчук, 1947 р.н., пенсіонер, БПП «Солідарність»; Наталія Касапчук, 1980 р.н., інспектор поліції, Аграрна партія; Олег Дибаєв, 1978 р.н., тимчасово не працює, Радикальна партія.

Округ №2 (смт Стара Ушиця) – Тарас Грамчук, 1991 р.н., монтажник, ВО «Батьківщина»; Богдан Зелінський, 1988 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Руслан Савчук, 1957 р.н., пенсіонер, БПП «Солідарність»; Валентина Гнатюк, 1971 р.н., молодша медична сестра, самовисування; Наталя Сиротіна, 1964 р.н., підприємець, Аграрна партія; Сергій Худняк, 1971 р.н., директор ПП «Добробут РБК», «Народний фронт».

Округ №3 (смт Стара Ушиця) – Сергій Волошин, 1979 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Віталій Заклевський, 1958 р.н., начальник служби РДА, БПП «Солідарність; Олена Маланіч, 1987 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія; Олександр Худняк, 1968 р.н., директор ПП «Перлина Поділля 2005», самовисування; Володимир Гураль, 1988 р.н., завідувач сектору РДА, Радикальна партія; Марина Комаровська, 1983 р.н., вчитель, ВО «Батьківщина»; Ольга Лугова, 1987 р.н., фахівець із соціальної роботи, «УКРОП».

Округ №4 (смт Стара Ушиця) – Тетяна Крушевська, 1978 р.н., тренер-викладач, ВО «Батьківщина»; Тамара Твердохліб, 1974 р.н., бухгалтер, БПП «Солідарність»; Василь Блажей, 1965 р.н., підприємець, самовисування; Лариса Іванова, 1969 р.н., продавець, Аграрна партія; Ірина Овчаренко, 1976 р.н., головний спеціаліст РДА, Радикальна партія.

Округ №5 (смт Стара Ушиця) – Володимир Арнаут, 1981 р.н., директор пансіонату «Поділля», самовисування; Тарас Михайлов, 1986 р.н., керівник 35-ДПРП, самовисування; Лариса Левко, 1969 р.н., вчитель-методист, ВО «Батьківщина»; Валентина Сливчук, 1959 р.н., соціальний працівник, БПП «Солідарність»; Ярослава Барвінська, 1979 р.н, підприємець, Аграрна партія; Андрій Дудун, 1971 р.н., держслужбовець РДА, Радикальна партія.

Округ №6 (смт Стара Ушиця) – Людмила Гельдіашвілі, 1967 р.н., вчитель, ВО «Батьківщина»; Олександр Котульський, 1983 р.н., складальник меблів, самовисування; Михайло Кошоватий, 1995 р.н., студент, самовисування; Анатолій Кривіцький, 1958 р.н., сімейний лікар, «УКРОП»; Володимир Фартушняк, 1960 р.н., оператор АЗС, самовисування; Валерій Комарніцкий, 1974 р.н., контролер, БПП «Солідарність»; Олег Антименюк, 1978 р.н., тимчасово не працює, Радикальна партія.

Округ №7 (смт Стара Ушиця) – Тетяна Чумак, 1986 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Валерій Маковецький, 1957 р.н., головний лікар, БПП «Солідарність»; Юрій Лесик, 1968 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Леонід Блажей, 1993 р.н., тимчасово не працює, самовисування; Наталія Яцемірська, 1981 р.н., заступник головного редактора газети «КЛЮЧ», Аграрна партія; Валерій Білик, 1977 р.н., головний бухгалтер, Радикальна партія.

Округ №8 (смт Стара Ушиця) – Андрій Валігурський, 1970 р.н., вихователь, БПП «Солідарність»; Валерій Грамчук, 1968 р.н., ветеринарний лікар, ВО «Батьківщина»; Світлана Яковинчик, 1968 р.н., завідувач ДНЗ, самовисування; Олеся Плякіна, 1972 р.н., касир, самовисування; Марія Горбняк, 1959 р.н., пенсіонер, Аграрна партія.

Округ №9 (с.Гораївка) – Борис Баблюк, 1979 р.н., пожежний-рятувальник, самовисування; Галина Горобець, 1961 р.н., завідуюча СБК, ВО «Батьківщина»; Микола Тимчук, 1979 р.н., фельдшер, БПП «Солідарність»; Василь Бойко, 1994 р.н., водій, самовисування; Світлана Арсенюк, 1965 р.н., вчитель, «Народний фронт».

Округ №10 (с.Гораївка) – Анатолій Литвинюк, 1967 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Наталія Рибак, 1979 р.н., соціальний працівник, самовисування; Галина Урсуляк, 1963 р.н., соціальний працівник, БПП «Солідарність»; Галина Бойко, 1967 р.н., вихователь, Аграрна партія.

Округ №11 (с.Грушка) – Микола Брижак, 1956 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Лариса Розворук, 1971 р.н., землевпорядник, БПП «Солідарність»; Микола Українець, 1955 р.н., пенсіонер, ВО «Свобода»; Ольга Горгулько, 1953 р.н., бібліотекар, Аграрна партія.

Округ №12 (с.Грушка) – Валентина Миколайчук, 1959 р.н., директор Грушківського НВК, БПП «Солідарність»; Лариса Тимошенко, 1968 р.н., медсестра, ВО «Батьківщина».

Округ №13 (с.Каштанівка) – В’яче­слав Багрійчук, 1973 р.н., державний інспектор, БПП «Солідарність»; Дмитро Панькевич, 1979 р.н., приватний підприємець, ВО «Батьківщина»; Сергій Гай, 1979 р.н., тимчасово не працює, Аграрна партія.

Округ №14 (с.Рункошів) – Анатолій Атаманюк, 1969 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»; Петро Кузьмінський, 1962 р.н., фельдшер, «УКРОП»; Валентина Радецька, 1964 р.н., приймальник молочної продукції, ВО «Батьківщина»; Назар Сіньков, 1996 р.н., агроном ФГ «Сад ІІ», Аграрна партія.

Округ №15 (с.Рункошів) – Валентина Мельник, 1963 р.н., завідувач дільничної лікарні ветмедицини, БПП «Солідарність»; Дмитро Мельник, 1964 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Юрій Войтишин, 1981 р.н., лікар-хірург, Аграрна партія.

Округ №16 (с.Крушанівка) – Наталія Кірпота, 1978 р.н., завідуюча ДНЗ, БПП «Солідарність»; Анатолій Кріль, 1959 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Олег Ганюк, 1979 р.н., голова СТ, ВО «Свобода»; Юрій Чорний, 1983 р.н., завсклад, Аграрна партія; Руслан Колінчук, 1976 р.н., викладач, «Народний фронт».

Округ №17 (с.Крушанівка) – Віталій Бевз, 1986 р.н., тимчасово не працює, ВО «Батьківщина»; Анатолій Лавський, 1965 р.н., головний спеціаліст, БПП «Солідарність».

Округ №18 (с.Нефедівці) – Людмила Бадій, 1973 р.н., фахівець із соціальної роботи, «УКРОП»; Олег Гарук, 1959 р.н., директор Нефедівської ЗОШ.

Округ №19 (с.Нефедівці) – Анатолій Святкевич, 1967 р.н., бригадир, БПП «Солідарність»; Раїса Острова, 1960 р.н., завідуюча СК, ВО «Батьківщина»; Зоя Ганюк, 1979 р.н., приватний підприємець, ВО «Свобода».

Округ №20 (с.Лучки) – Віктор Старков, 1960 р.н., лісник, БПП «Солідарність»; Тетяна Твердохліб, 1981 р.н., медсестра, ВО «Батьківщина»; Іван Сіньков, 1964 р.н., директор ФГ «Сад ІІ», Аграрна партія.

Округ №21 (с.Подільське) – Інна Михайлюк, 1983 р.н., завідуюча ДНЗ, ВО «Батьківщина»; Ігор Вольський, 1971 р.н., регіональний менеджер, Аграрна партія.

Округ №22 (с.Подільське) – Тарас Войтишен, 1987 р.н., тимчасово не працює, БПП «Солідарність»; Юрій Годований, 1959 р.н., пенсіонер, ВО «Батьківщина»; Ірина Гарук, 1967 р.н., директор Подільської ЗОШ, Аграрна партія.


Теги: місцеві вибори

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.