Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

110 ХОЧЕ НА ОБЛАСТЬ

Участь у виборах до обласної ради задекларували 14 місцевих осередків партій.

Бажання представляти інтереси Кам’янеччинини на обласному рівні задекларували Аграрна партія, "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ", "Відродження", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Громадський рух", "Народний обласна радаконтроль", "За конкретні справи", "Наш край", "Нова держава", "Об’єднання "САМОПОМІЧ", "Опозиційний блок", "Соціалісти", "Українське об’єднання патріотів – УКРОП", Радикальна партія Олега Ляшка.

Від наших міста та району виявили бажання балотуватися до облради 110 депутатів.
Кам’янець-Подільський поділено на шість округів, від №74 до №79, а Кам’янець-Подільський район - на п’ять округів (№80-84 відповідно).

Отож, знайомимо вас зі списком претендентів в обласні крісла:

Аграрна партія України

МІСТО
74    Ітомліна-Напорчук Анастасія Георгіївна
75    Бзинко Ганна Василівна
76    Ліщук Світлана Георгіївна
77    Зарицький Олександр Миколайович
78    Дмитришин Микола Андрійович
79    Долінська Оксана Василівна

РАЙОН
80    Грубі Іван Георгійович
81    Філіпчук Віктор Ростиславович
82    Горбняк Марія Андріївна
83    Мосендз Петро Петрович
84    Гай Ігор Віталійович

"Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ"

МІСТО
74    Юр’єв Володимир Васильович
75    Гаджук Валерій Іванович
76    Каспров Валерій Миколайович
77    Родіков Володимир Генадійович
78    Копилов Сергій Анатолійович
79    Кланца Андрій Іванович

РАЙОН
80    Флаксемберг Аркадій Семенович
81    Міщишин Віктор Володимирович
82    Худняк Віктор Анатолійович
83    Строяновський Василь Станіславович
84    Цуглевич Яків Миколайович

"Відродження"

МІСТО
74    Соловйов Ігор Михайлович
75    Ткачук Борис Миколайович
76    Залевська Світлана Дмитрівна
77    Боровський Анатолій Степанович
78    Середюк Сергій Миколайович
79    Пенцак Ігор Ярославович

РАЙОН
80    Дудко Володимир Тимофійович
81    Ціхоцький Анатолій Омелянович
82    Довбиш Олександр Михайлович
83    Сморжевський Станіслав Броніславович
84    Мельник Сергій Миколайович

ВО "Батьківщина"

МІСТО
74    Фурман Валентина Володимирівна
75    Ряба Ганна Олексіївна
76    Мельницький Василь Іванович
77    Данилюк Анатолій Володимирович
78    Яворський Геннадій Миколайович
79    Федорчук Володимир Володимирович

РАЙОН
80    Урсакі Валерій Леонович    
81    Місюк Микола Васильович
82    Грубі Георгій Борисович
83    Гльос Оксана Іванівна
84    Ярова Марія Володимирівна

ВО "Свобода"

МІСТО
74    Постовий Володимир Ілліч
75    Яриновський Юрій Леонідович
76    Басиста Ніна Петрівна
77    Скрипник Анатолій Юрійович    
78    Мазій Дмитро Костянтинович
79    Магілат Валентина Володимирівна

РАЙОН
80    Атаман Іван Іванович
81    Барановський Володимир Євгенович
82    Коритнік Євгенія Василівна
83    Ільчун Віктор Всеволодович
84    Стебницький Олег Леонідович

"Громадський рух "Народний контроль"

МІСТО
75    Боярська Людмила Володимирівна
76    Дукаєв Хусейн Саідович
77    Коваль Олег Олександрович
78    Пилипчук Леся Валеріївна

РАЙОН
81    Крупельницький Андрій Анатолійович
84    Косткевич Сергій Дмитрович

"За конкретні справи"

МІСТО
74    Поярков Сергій Володимирович
75    Рущак Михайло Юрійович
76    Очеретенко Тетяна Юхимівна
77    Гурман Леонід Дмитрович
78    Рощук Олександр Степанович
79    Козлова Олена Володимирівна

РАЙОН
80    Дубицька Ніна Федорівна
81    Фабіянська Ніна Францівна
82    Шубарський Юрій Володимирович
83    Сущевська Олена Олександрівна
84    Скавренюк Ніна Дмитріївна

"Наш край"

МІСТО
76    Гейдаров Олександр Володимирович
77    Локай Руслан Васильович
78    Демчук Роман Олександрович
79    Коваль Данило Володимирович  
 
РАЙОН
81    Мартинович Андрій Григорович
82    Сапожнік Володимир Володимирович
83    Рарицький Тарас Вадимович
84    Загоруйко Олександр Володимирович

"Об’єднання "САМОПОМІЧ"

МІСТО
74    Ратушний Андрій Іванович
75    Процик Юрій Степанович
76    Демчук Олег Віленович
77    Лютаревич Олена Іванівна
78    Білоус Павло Леонідович

РАЙОН
82    Зелениця Анатолій Володимирович
84    Антонецька Світлана Сергіївна

"Опозиційний блок"

МІСТО
74    Гільовський Ігор Володимирович
75    Попель Віталій Олександрович
76    Худзінська Інна Вячеславівна
77    Абросімов Сергій Анатолійович

РАЙОН
80    Ільчишин Іван Іванович
82    Ткачук Анатолій Вікторович
84    Ткачук Валерій Семенович

"СОЦІАЛІСТИ"

МІСТО
74    Вебер Ірина Ярославівна
75    Кутішевська Леся Володимирівна

"Українське об’єднання патріотів – УКРОП"

МІСТО
74    Безпала Леся Валеріївна
75    Алексеєв Ігор Олександрович
76    Рафієв Хафіз Магерамогли
79    Біллер Микола Юрійович
77    Гузак Володимир Дмитрович
78    Савенков Андрій Вікторович

РАЙОН
80    Лейбенко Тарас Олегович
81    Гуменюк Олександр Леонтійович
82    Рогожа Ігор Миколайович
83    Срібняк Руслан Васильович
84    Андрухович Петро Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка

МІСТО
77    Паур Михайло Миколайович
78    Білик Валерій Григорович

РАЙОН
81    Дибаєв Олег Русланович

Теги: вибори-2015, кандидати в депутати, обласна рада

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.