Перейти на мобільну версію сайту


31.01.2020

З ГОЛОВНИХ ЛІКАРІВ – У ДИРЕКТОРИ

очеретенкоЦього тижня пройшло два конкурсних відбори на зайняття посади керівників медичних закладів «Дитячий медичний центр» та «Лікувальний діагностично-консультативний центр».

Директором КНП «Дитячого медичного центру» стала головний лікар, яка 15 років очолювала дитячу поліклініку, Тетяна Очеретенко. А директором КНП «Лікувальний діагностично-консультативний центр» – Борис Цвігун, який 17 років очолював колектив міської поліклініки.

– Медичний заклад, в якому я стільки років пропрацювала, – це справа мого життя, – зазначила під час своєї презентації Тетяна Юхимівна. – У планах на 2020 рік – не тільки продовження реформування установи, але й розширення зони надання медичних послуг у межах регіону, участь в конкурсах на отримання фінансової допомоги, співпраця з благодійними фондами та громадськими організаціями, запровадження платних послуг, тощо.

Цвігун– «Ми вже готові до підписання угоди з Національною службою здоров’я України, – стверджує Борис Ярославович. – Очікуємо, у разі якщо наша робота і зміниться, то лише в організаційному плані та комп’ютеризації. Передбачаємо, що продовження реформи стане поштовхом до розвитку матеріально-технічної бази закладу, підвищення кваліфікації лікарів та покращення якості надання медичних послуг.

Невдовзі міський голова Михайло Сімашкевич підпише з обома директорами контракти.

ЗдоровецькийЩе один конкурс на заняття посади, 30 січня відбувся в Гуменецькій ОТГ. Посаду головного лікаря Гуменецького комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» очолив Здоровецький Дмитро Миколайович.

– В планах зробити є багато чого. Перш за все продовжити співпрацю з департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА. Якщо дозволить фінансування, ми би хотіли відкрити нову амбулаторію в с.Нігин, 2 ФАПи в сс.Ульянівка та Мале Залісся, придбати новий автомобіль швидкої допомоги для амбулаторії в с.Сахкамінь, – зазначив Дмитро Миколайович.


Теги: нові кадри в медицині

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.