Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

ПІДГОРОДЕЦЬКОМУ – 80

Кам’янеччина багата гарними особистостями, особливо в галузі охорони здоров’я. І серед них виокремлюється Іван Йосипович Підгородецький, який присвятив цій благородній справі понад 50 років. А в ці дні Івану Йосиповичу виповнюється ювілейних 80!

Очоливши на початку 70-их років Кам’я­нець-Подільський тубдиспансер, нинішній іменинник зі своїми соратниками робив усе, аби подолати в регіоні страшну недугу.

Лікування та медичне обслуговування в диспансері пройшли тисячі подолян, котрі завдячують Вам, шановний ювіляре, всім лікарям, медичним працівникам та обслуговуючому персоналу за ту неоціненну допомогу хворим і турботу, яку ви проявляли до хворих, адже їхнє лікування завжди було непростим, а інколи надзвичайно складним.

У диспансері під Вашим керівництвом стали відомими професіоналами своєї справи лікарі Віра Голєва, Валерій Малєв, Раїса Варфоломєєва, Тетяна Скринчук, старша медсестра Галина Сушко, медсестра Алла Михайленко та багато інших.

Ви брали активну участь в громадському житті міста, обирались депутатам міськради кількох скликань, очолювали депутатську комісію з питань охорони здоров’я, наполегливо працювали над вирішенням проблем медицини.

У ці дні соратники та друзі, багаточисельні подоляни шлють Вам, Іване Йосиповичу, найкращі вітання з нагоди Вашого ювілею. Зичать здоров’я, достатку, довгих років життя.

З роси і води, ювіляре!

Від імені друзів Віктор КРІЛЬ, Іван ЯЛОВИЙ.


Теги: ювілей, Іван Йосипович Підгородецький

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.