Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2020

ДЕПАРТАМЕНТ ОЧОЛИВ ГАВРИЛЮК

гаврилюкДо обов’язків директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради приступив Петро Гаврилюк. 

Петро Віталійович народився 11 серпня 1984 року в Кам’янці-Подільському.

З 1991 року до червня 2000 року навчався в школі-комплексі естетичного виховання №9 з поглибленим вивченням англійської мови. Пройшов курс навчання у відділі хореографії, останніх два роки – в дитячій художній школі. 2004 році закінчив Кам’янець-Подільське училище культури, отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Хореографія» та здобув кваліфікацію керівника ансамблю народного танцю, артиста ансамблю народного танцю та викладача хореографії.

У 2007 році закінчив навчання в Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Хореографія», отримав диплом спеціаліста і здобув кваліфікацію керівника ансамблю народного танцю та викладача фахових дисциплін.

З січня 2005 року до лютого 2007 року працював артистом балету Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Г. Петровського. 1 листопада 2007 року призначений на посаду балетмейстера народного ансамблю танцю «Кам’янчанка» міського Будинку культури.

З 19 лютого 2007 року працює у Кам’янець-Подільській міській раді. Спершу заступником завідувача відділу культури, потім – завідувачем відділу культури управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики, далі – заступником директора департаменту, начальником управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Одружений, виховує 2 доньки.


Теги: новий директор департаменту гуманітарної політики Петро Гаврилюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.