Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Особистість

ЗАЛИШИВ СВІТЛИЙ І ВДЯЧНИЙ СЛІД

Відійшов в інший світ ветеран Національного університету ім.Івана Огієнка, талановитий педагог, плідний науковець, невтомний працівник вищої школи, життєлюб, творча, неординарна, цікава, щедрої душі людина Анатолій Суровий. Він був яскравою постаттю, частинкою історії нашого навчального закладу, не лише свідком, а й активним учасником тих процесів і подій, які стались в університеті у другій половині минулого століття та останніми роками.

ЛЕГЕНДИ ВІЙСЬКОВОГО УЧИЛИЩА
Ім’я ветерана Збройних сил України, полковника Володимира Кондрушенко буде вписано золотими літерами на скрижалях історії славного Кам’янець-Подільського вищого військового інженерного командного училища ім.маршала Харченка. У далекому 1975 році, переступивши поріг цього навчального закладу рядовим курсантом, він закінчив військову службу полковником - досвідченим офіцером, високопрофесійним фахівцем своєї справи. Всі, хто знає цю чудову, дуже порядну людину, характеризують його тільки з найкращого боку. 

50 – ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК
«У 50 життя тільки починається» - у цьому переконаний наш співрозмовник, староста селища Сахкамінь Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Ляховецький, який 7 лютого святкуватиме свій ювілей.  В'ячеслав Анатолійович родом із селища, в якому нині головує. Після закінчення Сахкамінської 8-річки, навчався на техніка-механіка у харчовому технікумі. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИТАТИ З ПЕЛЮШОК ІЗ ГАЛИНОЮ ТКАЧУК
«Нація духовно бідна, якщо люди не читають», - у цьому переконана педагог із більш, ніж як 40-річним стажем Галина Ткачук. Сьогодні Галина Петрівна на заслуженому відпочинку, але все її життя було нерозривно пов’язане з навчанням та вихованням дітей. Як привити малечі любов до читання, з чого починати батькам та вчителям у навчальних закладах, аби книга стала справжнім другом - на ці та багато інших питань дає відповіді Галина Ткачук.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ
Гіркий сум огортає душу: залишив цей світ колишній викладач економічних дисциплін національного університету ім.Івана Огієнка, наш колега і товариш Юхим Латер, недоживши кілька днів до свого 71-річчя. Уродженець м.Дунаївці, з 9-ти років із сім’єю проживав у Кам’янці-Подільському, в якому закінчив СШ №9, індустріальний технікум, історичний факультет педагогічного інституту. 

ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ
90-річчя з дня народження 14 січня відсвяткував Олексій Корба зі Слобідки-Гуменецької. Ювіляра привітали староста села Юлія Блажко разом із завклубом Яною Кодовбецькою та бібліотекарем Діаною Чемишок.
Олексія Кириловича народився 14 січня 1927 року в селі Голосків. Дитиною пережив Другу світову війну, 15-річного хлопця забрали до Німеччини, де він важко працював.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧУБАЙКО ОЧОЛИЛА КОЛЕДЖ ПДАТУ...
Днями представлено нового директора коледжу ПДАТУ – Олену Чубайко. Останнім місцем роботи Олени Віталіївни був Хотинський технікум ПДАТУ. Третього січня в.о. директора коледжу харчової промисловості призначено Віктора Федоріва.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗАСЛУЖЕНО - «ЧЕСТЬ ВІТЧИЗНИ»
Рік, що минає, для колективу ДП «Нігинський кар'єр» завершується великими звершеннями як у виробництві вапнякового каменю, так і в роботі загалом.
На початку року головною проблемою, яка спіткала працівників підприємства, стало незаконне звільнення Миколи Ткача з посади директора. Проте Феміда вирішила на його користь. Поновлення на посаді дозволило вкотре погасити мільйонну заборгованість перед працівниками підприємства.

УВАГА НА ПЕРВИНКУ
Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун нещодавно розповіла, які зміни чекають на українську медицину з 1 січня 2017 р. За її словамми, сімейні лікарі, педіатри та терапевти почнуть підписувати контракти з пацієнтом на рік. Кожен лікар отримає гроші за реальну людину, яку він веде і яка уклала з ним договір. У громадян буде право самостійно обирати собі лікаря і право замінити його після закінчення контракту, якщо медик за якихось причин не влаштовуватиме пацієнта. У той же час, лікар теж буде зацікавлений у своїй репутації і кількості пацієнтів, адже до цього буде прив’язаний його дохід.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗОЛОТИЙ ФОНД ПДАТУ
У серпні 1980 р., саме в розпал роботи приймальної комісії у Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті (нині Подільський державний аграрно-технічний університет) ректором інституту був призначений Анатолій Байдюк. Тодішній ректор інституту, професор Семен Сербін, пропрацювавши на посаді майже 23 роки, перейшов працювати професором кафедри плодоовочівництва.
Представлення нового ректора Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту Анатолія Тимофійовича відбулося 13 серпня в аудиторії №20 головного корпусу, куди були запрошені члени ректорату.

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Дмитро СПАСЮК
Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.
Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.
Перемогу і золото приніс Дмитру Спасюку бій за Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА, який проходив цими вихідними у спортивній залі ДЮСШ №2.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОЛІМПІЙСЬКЕ СРІБЛО ДЛЯ УКРАЇНИ ТА КАМ’ЯНЦЯ
Під час нагородження міською радою кращих спортсменів міста нам вдалося поставити декілька питань срібному призеру ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро зі стрільби з пневматичної гвинтівки, студенту К-ПНУ, члену збірної України Сергію Кулішу
Автор:  Олег МАЗУРИК

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ. Владислав СПАСЮК
Успішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.
Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.
8-річний Владислав Спасюк, учень 3-Б класу СЗОШ №5, повернувся з нагородою та призами з ІІ Відкритої виставки історико-технічного стендового моделювання.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У ЛІКАРЯ НАВЧАННЯ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ
У цьому переконаний лікар ортопед-травматолог Володимир Гузак. Володимир Дмитрович працює в Центральній районній лікарні, намагається впроваджувати в кам’янецьку медицину досвід, отриманий на численних семінарах та курсах як вітчизняного, так і іноземного рівнів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОНОВЛЕННЯ У РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ
Запущені реформи, які мають змінити не лише підхід у роботі, а й вимоги до працівників тієї чи іншої галузі, потрохи наберають обертів. І якщо в одних сферах їхній рух більш помітний, то в інших він всіляко гальмується чиновниками різних рівнів, які остаточно не визначилася, в якому напрямку рухатися.
Незворотними є ці процеси й для медицини. Те, що вона потребує докорінних змін, більше ніж очевидно. Та якими вони будуть і як швидко прийдуть залишається питанням часу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 46 — 60 з 324
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ
П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ Питання освіти завжди викликало навколо себе безліч думок. Не змінилася ситуація й досі. Новий час вносить нові моменти в обговорення та вибір освіти, проте актуальність цієї теми не згасає. Думки різні, але з тим, що освіченим має бути кожен, погоджуюся всі. Питання в іншому: «Яка саме?».
Ми звикли до того, що освіта створює відмінності між людьми, адже має різний рівень та профіль. А це, у свою чергу, породило масове явище навішування «ярликів» про освічену людину і неосвічену. Проте твердження,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.