Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Особистість

НОВИЙ ДИРЕКТОР П’ЯТОЇ
На початку нового навчального року відбулися деякі кадрові зміни в освітянській галузі міста. Так, директором СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики призначено Юрія Бабчинського.
Юрій Васильович народився 6 травня 1979 р. у с.Пилипи-Олександрівські Віньковецького району Хмельницької області.
1985-1994 рр. - навчався в Пилипо-Олександріївській школі І-ІІІ ступенів.

ДАРЧУКА ПЕРЕОБРАЛИ ГОЛОВОЮ ПРАВЛІННЯ
Наглядова рада ВАТ «Подільський цемент» 28 серпня змінила 4-ох з 8-ми членів правління. Про це йдеться в повідомленні компанії.
Від обов’язків членів правління були звільнені Анатолій Дегтярьов, Олена Пасічник, Євген Рей, Геннадій Семенишин.
Замість них були призначені Джон Мадден, Ростислав Сав’як, Андрій Колупаєв, Колм Хофлер. Крім того, головою правління був переобраний Семен Дарчук, а членами правління – Фітцморіс Майкл, Шейн Кармоді, Катерина Абдурахманова.
Як відомо, підприємство контролюється холдингом Cement Roadstone Holdings (CRH, Ірландія).

КАДРОВІ ЗМІНИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ЗНАНЬ
Напередодні 1 Вересня в навчальних закладах району відбулася низка кадрових змін. Так, директором Колубаївська ЗОШ І-ІІ ст. призначено Лілію Блащук.
Лілія Борисівна народилася 12 жовтня 1971 р. у м.Богородчани Івано-Франківської області. 1986-1990 рр. – навчалася в Кам’янець-Подільському медичному училищі. З 1990 р. - навчання в Кам’янець-Подільському педагогічному інституті ім. В.П.Затонського. 1995-2004 рр. – працювала вчителем біології у Демшинській ЗОШ І-ІІ ст. З 2008 року і до призначення - директор Демшинської ЗОШ І-ІІ ст.

У міського голови з 14 серпня новий радник. Ним став Сергій Кротік. Сергій Сергійович відповідатиме за такі напрямки роботи, як спорт і ЖКГ.
Сергій Кротік народився 15 лютого 1974 р. у с.Сокіл. 1991 р. закінчив СШ №15 і відразу вступив до КПСГІ на факультет ветеринарної медицини. Після закінчення навчання, 1996-1999 рр. працював заступником головного лікаря Кам’янець-Подільського м’ясокомбінату.

ТОВТРИ ОЧОЛИВ ГАСЮК
Цього тижня на посаду директора НПП «Подільські Товтри» призначено Леонтія Гасюка.
Леонтій Семенович народився 13 жовтня 1961 р. у с.Крутеньки Хотинського району Чернівецької області.
Після закінчення Крутеньківської 8-річки, вступив до Сторожинецького лісового технікуму за спеціальністю «Лісове господарство». 1980 р. був направлений на роботу в Українську лісовпорядну експедицію.

WHО IS СЕРГІЙ САМАРА?
Завершується сезон відпусток. Та це аж ніяк не стосується міського політичного життя. Таке враження, що цьогоріч воно не лише не відпочивало, а й працювало за двох-трьох. Ба, більше, влаштувало такий собі «казантіпчик»: скандали, відставки, звільнення, листівки, мітинги... Загалом подій би вистачили на декілька років, не те що на «мертвий літній сезон».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

9 липня секретарем міської ради затверджено Анатолія Качуровського.
Анатолій Іванович народився 18 травня 1945 р. У с.Панівці. 1963 р. – закінчив СШ №2, 1965-1967 рр. – служба в армії. У 1968 р. закінчив Кам’янець-Подільський будівельний технікум, а в 1979 р. – Хмельницький технологічний інститут, за фахом - інженер-економіст.
Цього ж дня керуючим справами міськвиконкому затвердили Сергія Самару. Сергій Григорович народився 19 серпня 1970 р. на Ізяславщині.

НОВИЙ ДИРЕКТОР РИНКУ
1 липня на посаду директора ДП КВЗП «Кам’янець» призначено Сергія Чернявського.
Сергій Євгенович народився 29 жовтня 1974 р. у селищі Звенигородка Черкаської області. 1988 р. закінчив Мукачівську середню школу і вступив у К-ПВВІКУ, після закінчення якого служив у інженерній бригаді спеціального призначення м.Бровари.
1993 р. працював у НВО «Каммед»: розпочав з посади слюсаря-збиральника і дійшов до регіонального менеджера. 1995 р. – служба в ОВС, пройшов щаблі від оперуповноваженого КМСД до першого заступника начальника міськвідділу міліції.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ. ГЕРОЙ НАШОГО МІСТА
Непоправною трагедією увінчався справді геройський вчинок кам’янчанина, відданого своїй праці тренера та й просто справжнього чоловіка, котрий без зайвих вагань віддав життя за порятунок своїх учениць...
44-річний вчитель фізкультури НВК №7 та тренер ДЮСШ №1 Андрій Мирославович Купчак, разом зі трьома своїми колегами, привезли на літній відпочинок до Залізного Порту (Херсонська область) 30 своїх вихованок, у тому числі гандбольну команду, яку тренував.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

У МЕРА - НОВИЙ РАДНИК
Ним став Сергій Самара. До призначення на цю посаду Сергій Григорович працював директором департаменту адміністративно-організаційного забезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України.
Сергій Самара народився 19 серпня 1970 р. на Ізяславщині.
Працював завідувачем сектору Південних регіонів, згодом - Західних у Секретаріаті Кабміну. Був першим заступником директора департаменту, начальником відділу з організації роботи територіальних органів та підрозділів міграційної служби України при МВС.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КЕРМО АСОЦІАЦІЇ ОСББ У ЖІНОЧИХ РУКАХ
5 червня у сесійній залі міської ради відбулися загальні збори членів ГО «Асоціація ОСББ Кам’янця-Подільського». Серед багатьох нагальних питань, як от звіт колишнього голови правління Асоціації Ігоря Григоренка, затвердження нової редакції Статуту цієї ГО, чи не найважливішим стало обрання нового голови Асоціації ОСББ, оскільки Ігор Григоренко подав заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку зі станом здоров’я. Правління Асоціації одноголосно обрало нового голову, яким стала голова правління ОСББ «Вікторія-56» Олена Мазур.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

З РАЙОНУ - В МІСТО
12 червня було представлено першого заступника начальника міськвідділу міліції. Ним став майор міліції Віталій Козярук, який відтепер куруватиме слідчий підрозділ відділку.
Віталій Вікторович працює в органах внутрішніх справ з 2003 року. Починав службу з посади дізнавача міськвідділу міліції. За 10 років пройшов чимало службових щаблів, перебував на посадах дізнавача, оперуповноваженого СКР, старшого дізнавача, слідчого,  старшого слідчого, начальник ДСБЕЗ міськвідділу міліції.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МІСЬКА ХІРУРГІЯ МАЄ КИМ ТА ЧИМ ПИШАТИСЯ
2013-ий для хірургічного відділення №1 Кам’янець-Подільської міської лікарні – щедрий на «врожаї». 25 січня його завідувач, головний хірург міста Валерій Арсенюк отримав «Відзнаку року-2012», а в травні під час святкування Дня міста – Подяку від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Ці нагороди – шана від кам’янчан та визнання очільників країни – свідчать про копітку працю колективу хірургічного відділення та про його чималі здобутки.
- Наше відділення вже декілька років поспіль посідає почесне друге місце серед хірургічних відділень області після обласної лікарні, - говорить Валерій Арсенюк.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ХХІ СТОЛІТТЯ У СВІТЛИНАХ
8 червня в приміщенні виставкової зали відбулася персональна фотовиставка Петра Ігнатьєва під назвою «ХХІ століття». Роботи цього митця відомі багатьом кам’янчанам і не тільки, адже Петро Дмитрович був учасником 20 міжнародних виставок. Його світлини експонувалися в Польщі, Австрії, Бразилії, Італії, Гонг-Конгу, Сербії.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ВІТАННЯ ТА ПОДЯКА ВЕЛИКОМУ ВЧИТЕЛЮ
У свій час подільський поет Анатолій Ониськов озвучив красномовні рядки щодо сутності людини в світі. Він написав:
«Слід пам’ятати в посад розмаїтті,
Що найпрестижніших, в тому числі –
Просто людиною бути у світі
Вища з найвищих посад на землі»
Саме до таких людей належать Володимир Іванович Куліченко, сьогодні пенсіонер, а в минулому - великий вчитель, майстер виробничого навчання та вихователь людських душ, людина-легенда, вітання й побажання якому шле колектив професійного художнього ліцею.


Статті 316 — 330 з 364
Початок | Поперед. | 20 21 22 23 24 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.