Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2019

ЗТМ ОТРИМАЛО ЗОЛОТО

зтмУ неділю, 22 вересня, машинобудівельна галузь відзначамите своє професійне свято День машинобудівника. З нагоди цього працівників ЗТМ, які належить до цієї галузі, відзначив ДП «НТК «ЗТМ».

Молодці місцеві зброярі, вони зуміли вистояти у важкий час безгрошів’я і з приходом нового директора Валерія Кішка підприємство, яке стояло на колінах, вдалося підняти. За короткий час виплатили заборгованість із зарплати і три робочі дні переросли в повний робочий тиждень, причому в дві зміни. 

Як результат, Національний бізнес-рейтинг повідомив, що підприємство підтвердило звання лідера. Про міцні позиції свідчать високі фінансово-економічні показники. Рейтинг проводився серед 315794 субєктів господарювання. У підсумку підприємство посіло 2 місце (Золото) у номінації «Ділова активність» та «Коефіцієнт оборотності активів».

Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварис Абрамовичус відзначив працівників підприємства Миколу Гурського (начальник нестандартного устаткування), Наталію Станіславську (начальника технічного бюро), Анатолія Бойка (начальника складської дільниці), Івана Семенишина (фрезерувальника) та Василя Левичцького (слюсаря-інструментальника) Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок при виконанні замовлень для Збройних сил України та впровадження у виробництво нових технологій, розширення науково-дослідних робіт. Також відзначив Почесною грамотою міський голова Михайло Сімашкевич Валентину Щербань, Олену Лісову, Людмилу Яцюрик, Олександра Березкіна, Людмилу Мельник, Вадима Ферсанова, Анатолія Пасічника, Вадима Бойка, Володимира Пекарчука та Богдана Бугу.


Теги: відзначили ЗТМ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.