Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

ЗРОБІТЬ УСЕ ПРАВИЛЬНО…

До редакції звернулася мешканка ОСББ, що на вул.Гагаріна, 40 Алла Арцімович з листом від ще чотирьох мешканців.
«Що таке ОСББ? Добре це чи погано? Над цим питанням замислились жителі багатоквартирного будинку на вул. Гагаріна 40, коли вийшли з ЖЕКу «Україна» і створили власне ОСББ. Спочатку справи йшли непогано. Кошти, які сплачували мешканці будинку, в основному йшли на його ремонт, бо ЖЕК не дуже турбувався його станом. Вибрали правління й голову і почали хазяйнувати. Та, як грім з ясного неба, на голову з'явився Ігор Григоренко. Під його пильне око потрапило приміщення загального користування, колишня «Ленінська кімната», і почалася війна. З одного боку Григоренко, з іншого частина мешканців будинку. Вступивши в змову з кількома членами ОСББ, він поміняв замки від вхідних дверей, перекрив доступ у кімнату. Незважаючи на обурення співвласників, Григоренко відчув себе «хазяїном». Неодноразово йому пояснювали, що він лише наймана особа, до майна не має ніякого відношення, але Григоренку цей «шматочок» в центрі міста спокою не давав. На зборах співвласників, в присутності депутата міськради Надії Сільченко, Григоренку діватись було нікуди, і він пообіцяв надати співвласникам ключі від їхнього приміщення. Але не тут то було. Григоренко слово не дотримав, тоді мешканці поставили свій замок, а розлючений Ігор Григорович викликав міліцейський спецназ. Приїхав цілий мікроавтобус в масках і бронежилетах і давай «наводити порядок», поки співвласники їх не отямили і не дали відсіч.
Ось так, шановні кам'янчани, можна попасти «з під ринви та й на дощ». Звісно, за підтримки Надії Сільченко ми відбилися. Ось таке рейдерське захоплення нашого майна. Тепер питання постає інше: потрібен такий управитель ОСББ чи ні? Напевне, виходячи з ЖЕКів, потрібно добре придивлятись куди, як і з ким іти далі?!»
Підписи: Арцімович, Роговська, Міонов, Деканський, Поярська.
19 квітня відбулося зібрання членів ОСББ, на якому був присутній Ігор Григоренко та представники департаменту житлової політики.
З усього стало зрозуміло, що ніякого рейдерського захоплення не було. Лише виникла проблема щодо експлуатації приміщення загального користування. Тож всіма було прийнято рішенням, що кімнату можна використовувати під зібрання ОСББ, відзначення днів народжень, поминок та для інших потреб мешканців.
Стосовно ж «інших потреб». Алла Арцімович раз на місяць використовувала цю кімнату для зібрання прихильників однієї з дестрибюторських фірм, а Ігор Григорович був проти такого, вимагаючи плати за користування приміщенням. У свою чергу, Алла Володимирівна стверджувала, що вона тут не займається бізнесом, і може користуватися приміщенням як і всі. Та, якби там не було, але не лише вона, але й решта, хто хоче користуватися кімнатою, повинні сплачувати за використану електроенергію. Вихід із цієї ситуації,- скласти з управителем угоду та користуватися приміщенням на здоров’я.

Теги: ОСББ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.