Перейти на мобільну версію сайту


18.06.2020

«ЖИВА ВОДА» НА ПЕРЕХРЕСТІ ВІКІВ І ДОРІГ

Найбільшою цінністю с. Грушка є муровані криниці. Джерела, з якими пов’язана легенда заснування села. Багато століть це місце слугувало для відпочинку подорожуючих. Хто тут тільки не бував. Люди постійно його облаштовували робили прибудови. 

Територія довкола із часом набула іншого вигляду. Але в цих криницях завжди була цілюща вода, яка освячувалася на великі свята, не втратила вода свого солодкуватого м'якого смаку. І досі місцеві мешканці з повагою ставляться до цих криниць. Час від часу збираються і облаштовують їх, прибирають.

Нещодавно активні мешканці проявили ініціативу і провели благоустрій біля джерел. Участь брали не байдужі жителі с. Грушка, керівник напрямку по туризму в ГО "Подільські спроможні громади" вчитель Грушківського ліцею Оксана Тимчук, в.о.старости Анна Комар, директор БК Марина Ткаченко, Бахнєва Андріана із сестрою Тетяною, Валерій Грамчук, Дмитро Луговий, Андрій Вітер, Анатолій Мостовий, Мороз Микола.

Стінку біля одного із джерел було оздоблено прекрасним розписом. Ми вдячні всім небайдужим мешканцям громади, що брали учась у даній роботі.


Теги: Староушицька ОТГ, Грушка, туризм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.