Перейти на мобільну версію сайту


12.09.2014

ЖОДНОЇ СЕСІЇ БЕЗ «МІСЬКТЕПЛОВОЕНЕРГІЇ»...

9 вересня відбулося чергове засідання 68-ої сесії міської ради.
На порядок денний було представлено 7 основних питань, 13 додаткових і аж 164 земельних.
Начальник фінансового управління Оксана Гут прозвітувала про найголовніше й найболючіше для міста питання «Про виконання бюджету міста Кам’янця-Подільського за I півріччя 2014 року».

Заступник міського голови Сергій Бабій проінформував депутатів про зміни до рішення X сесії міської ради щодо розподілу чистого прибутку КП «Крок-Плюс», яке обслуговує проїзд через Замковий міст. Як і раніше було вирішено 80% коштів спрямувати до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста. Зміни відбулися в частині фонду розвитку підприємства: відтепер КП «Крок-Плюс» отримає лише 5%, натомість на на 5% більше матиме Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. Тобто в сумі в музею буде 15%.
Суперечка виникла навколо Програми створення архіву містобудівної документації при комунальному підприємстві «Кам’янець-Подільське міжміське бюро технічної інвентаризації», тимчасово, до утворення комунальної установи «Кам’янець-Подільська служба містобудівного кадастру» при департаменті містобудування та архітектури. Мета Програми - формування та актуалізації інформаційних ресурсів, необхідних для створення єдиної облікової справи об’єктів містобудування для поліпшення управління у сфері містобудівної діяльності, реалізації Генерального плану міста.
Одні депутати стояли на позиції, що не на часі витрачати гроші на програму, більшість наполягала на тому, що вже давно це необхідно було зробити, аби мати реальну картину всіх комунікацій і мереж, щоб у ході проведення будь-яких робіт не виникало зайвих проблем.
Депутати прийняли рішення про об’єднання станції юних техніків та Центру дитячої творчості та створення Центру дитячої та юнацької творчості, який очолив Олександр Ткачук.
Через дефіцит міського бюджету народні обранці написали звернення до обласної ради з проханням виділити додаткові кошти на захищені статті бюджету.
З інформацією про роботу тимчасової контрольної комісії щодо перевірки встановлення тарифів на послуги КП «Міськтепловоденергія» виступив голова цієї комісії, депутат міської ради Дмитро Новіков.
Зокрема на офіційному сайті підприємства розміщені копії вихідних документів, які було надано Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Надалі депутати вирішуватимуть, хто з компетентних осіб та на якій основі працюватиме з ними, щоб визначити їхнє економічне обгрунтування.
На завершення міський голова Михайло Сімашкевич повідомив відповідь на звернення Кам’янець-Подільської міської ради до Державного агентства автомобільних доріг України з приводу ремонту автомобільних доріг міста: Кам’янцю відповіли, що «... за умови наявності коштів транспортні шляхи будуть відремонтовані».
Що ж до земельних питань, то на сесії постійно виникають суперечки з приводу окремих земельних ділянок та дозволів.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.