Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2013

ЗАМКОВИЙ МІСТ ХОЧ НА ЗАМОК!

За повідомленням офіційного сайту міськради, впродовж 1-12 серпня від платного проїзду через Замковий міст у міську казну надійшло 150 тисяч грн. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, перші кошти, зібрані за проїзд через зону платного паркування у Старому місті, будуть витрачені на реконструкцію Замкового мосту.
Зокрема, першочергово проводитиметься капітальний ремонт 994 кв.м тротуару на вул.Замкова (від готелю «Тарас Бульба» до Замкового мосту). Орієнтовна вартість – 228 тисяч грн. Початок робіт – 28 серпня. А вже наступного дня, 29 серпня, розпочнеться капітальний ремонт зливної каналізації Замкового мосту на вул.Замкова, на який планується витратити 41 тис. грн. Далі, 30 серпня, проїзд.JPGфарбуватимуться 80 кв.м металевих конструкцій мосту (вартість – 4,5 тис. грн).
Пропозиції щодо розподілення коштів, запропоновані Михайлом Сімашкевичем, депутати обговорюватимуть і, можливо, підтримають на черговій сесії міськради, яка відбудеться 28 серпня.
Те, що від платного проїзду через Замковий міст міський бюджет отримає чималі надходження, стало зрозуміло вже в перші дні збирання «данини». Як виявилося, набагато складніше втримати ці надходження в сталій величині. Спочатку збунтувалися мешканці Підзамча – і отримали преференції у вигляді 100-гривневих карток (1 грн – за 1 проїзд). Та вже за декілька днів своє невдоволення висловили й мешканці Довжка та Зінківців, які звернулися з проханням до мера, аби він і їм дав дозвіл на отримання таких же пільгових карток. Михайло Євстафійович доручив департаменту ЖПДІ підготувати проект рішення виконкому, який передбачатиме сплату за проїзд через Замковий міст для жителів Довжка і Зіньківців за таким же механізмом, як і для жителів Підзамча. Засідання виконкому планується провести сьогодні.
Цікаво, що робитимуть, коли з подібним проханням під стіни міської ради прийдуть ходаки з Оринина, Залісся і решти навколишніх сіл?
Два тижні роботи пропускного пункту виявилися зовсім непростими, оскільки комп’ютерна програма час від часу давала збій. 10, 15, 30 хвилин, а то й годину система могла взагалі не працювати. За словами заступника міського голови Сергія Бабія, в такий період шлагбаум відкривався і люди проїжджали безкоштовно. Жодної плати в період відключення системи не повинно братися! Та чи не бралося?..
Ще один доволі цікавий момент. У зоні пропускного пункту встановлено знак «Місце для стоянки», але водіям видають чеки, в яких зазначено, що вони заплатили за проїзд, а не за паркування.
- Це питання до водіїв, чому вони не паркуються, - пояснює Сергій Віталійович. – Маючи на руках такий чек, вони мають право паркувати своє авто в межах Старого міста.
Може, й мають, та чи воно їм потрібне? Врешті, більшість водіїв просто проїжджає через Старе місто, а не зупиняється в ньому. Тоді для кого встановили цей дорожній знак? Напевне, для надто цікавих і знаючих закони, аби вони багато не базікали про безпідставність зняття плати за проїзд.
- Онде, знак бачите «Парковка». Так що ви абсолютно законно заплатили за парковку. Проїжджайте і не патякайте зайвого!

Теги: Замковий міст, платний проїзд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.