Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ЗАМІСТЬ «ПРЕСИ» – МОЛОКО

5 жовтня пройшло засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, на якій розглядалося 16 питань.

Підприємцю Хотимському погодили місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, а саме приміщення для продажу фастфуду. Біля магазину «Кошик», що на 30 років Перемоги, не дозволили встановлювати тимчасову споруду, адже ця земля вже в оренді. Також не пощастило підприємцю Шайкіній: комісія не погодилася з продовженням паспорту прив’язки тимчасової споруди для підприємницької діяльності на Жванецькому шосе, адже там вже неодноразово виникали суперечки між сусідами, через те, що в кіоск не підведена вода і там немає туалету, а підприємницька діяльність здійснюється. І помиї виливають людям під ворота.

На місці кіосків «Преса» незабаром з’являться кілька тимчасових споруд з продажу продуктової групи, зокрема, біля Пушкінської, 43 продаватимуть молоко.

А от автобусну зупинку з комерційним блоком біля ринку «Вікторія» (м-н Жовтневий) перенесуть в інше місце, адже вона не вписується у фасадний вигляд. Проте «Пекарня» ТОВ «Український кристал» задовольняє мешканців мікрорайону, а зупинка теж має бути, тому для них буде обрано інше місце. Члени комісії погодилися анулювати паспорт прив’язки тимчасової споруди «Зал бойової слави» у сквері Молодіжний.


Теги: виконком, засідання комісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.