Перейти на мобільну версію сайту


17.10.2014

ЗАЛІЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ - ЖИТТЯ КАМ’ЯНЦЮ

З 26 жовтня потяг №117 «Київ - Чернівці» буде в дорозі з Києва до Чернівців на 40 хвилин менше. Буковинці зможуть дістатися до столиці за 11 годин і 6 хвилин. Отже, зміниться і час слідування через нашу станцію.
Так швидко із Києва до Чернівців через Кам'янець-Подільський потяги не ходили навіть при Союзі, а до відміни в 2004 році цього потягу, він перебував у дорозі аж 14 годин 14 хвилин. b_poezd.jpg
З Києва до Кам’янця потягом №117 можнна дістатись за 8 годин і 2 хв., а з Кам’янця до Чернівців - за 3 години 41 хвилину.
Сподіваємось, що при умові успішної експлуатації маршруту після 26 жовтня керівництво «Укрзалізниці» зробить висновки з Кам'янець-Подільського залізничного напрямку і, відповідно до угоди про безупинний пропуск по території Молдови, скористається цим маршрутом і надалі.
Після 26 жовтня потяг №117 «Буковина» за маршрутом «Київ-Чернівці» вирушатиме з Києва о 20:04, у Кам’янець прибуватиме о 03:24 з перервою у 5 хв. рухатиметься до кінцевої, а в Чернівці прибуватиме о 07:10.
За потягом «Буковина» через 6 хвилин, о 20:10, вирушає 59-ий міжнародний потяг «Москва-Софія», який робить круг через Львів і прибуває в Чернівці о 10:09, тобто дорога для буковинців до рідного дому стає на 3 години довшою. Якби 59-ий потяг курсував через Кам’янець, цей час значно скоротився.
Відкритим залишається питання курсування потягу на Одесу. Можливо, вибори розв’яжуть цю проблему і держмужі зможуть вирішити, питання прямого сполучення до моря для кам’янчан.

Теги: залізничний транспорт, укрзалізниця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.