Перейти на мобільну версію сайту


21.03.2014

ЗА КРЕДИТ РЕФОРМУЮТЬ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

19 березня пройшла зустріч представників Світового банку з міським головою, депутатами міськради та керівництвом КП «Міськтепловоденергія» щодо подальшого реформування системи теплопостачання в місті.
Іноземні спеціалісти детально вивчили технічну документацію, стан та перспективи теплового господарства Кам’янця та презентували власні напрацювання подальшого розвитку системи банк.jpgцентралізованого опалення.
На їхню думку, нині доцільно відмовитися від роботи ТЕЦ, яка вже вичерпала свій ресурс. Натомість пропонується будівництво двох модульних котелень, одна з яких розміститься на просп.Грушевського, що значно наблизить теплоносій до споживача; заміна старих мереж на нові з використанням попередньо ізольованих труб, а також переведення діючих модульних котелень на автоматичний режим роботи із застосуванням сучасної системи диспетчеризації. Ще одним пріоритетом буде встановлення індивідуальних теплових пунктів та теплових лічильників у 83 багатоповерхових будинках. Це не лише покращить якість опалення та гарячої води, а й знизить втрати в мережах та призведе до економії енергоносіїв.
Для втілення цієї програми КП «Міськтепловоденергія» планує залучити 15,3 млн. доларів США кредиту під 0,5% річних з відтермінуванням сплати тіла кредиту. Основні роботи планують виконати у 2015-2017 рр.
За умови вчасного виконання заплановано, вдасться зменшити річне споживання природного газу на 20,2, води - на 0,5%, електроенергії - на 50,7%.
Варто зауважити, що на отримання такого пільгового кредиту претендувало понад 50 міст України, але спеціальна група Світового банку обрала лише 10. Кам’янець - найменше місто з усіх претендентів, решта - обласні центри.

Теги: Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.