Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2013

З БІДАМИ - ДО ГОЛОВИ

Кам’янчани, які в різних структурах міста не могли самотужки вирішити свої проблеми, 17 вересня мали зустріч із міським головою Михайлом Сімашкевичем.
Так, до мера звернулася Галина Сірик із клопотанням призупинити демонтаж тимчасових споруд, які власниця не має можливості демонтувати. Пані Галині дали стислий термін привести все до ладу й подати документи на розгляд виконкому.
Підприємець Володимир Чапелюк звернувся з проханням продовжити дію дозволу на розміщення атракціону «Стрільба з лука». Упродовж 7 років він дає можливість туристам та кам’янчанам зустр.JPGпостріляти з лука, а от цього року не продовжив вчасно дозвіл. Крім того, відділ архітектури вважає, що в охоронній зоні такого атракціону не повинно бути.
Пан Володимир не погоджується з цим, адже той куточок перед Вітряною брамою свого часу був захаращений, він його прибрав і утримує в належному стані. Та закон є закон.
Кам’янчанка Оксана Рибак поскаржилася меру на сусідські війни. Із ще однією неможливістю вирішити проблему з сусідом прийшов пан Старшинський з Польських фільварок. Його сусід зачинив громадську вбиральню, а також перекрив стоки до вигрібної ями для решти. На жаль, у місті є проблема з відсутністю централізованої каналізації в окремих районах міста, в тому числі й на вул.Заньковецька, звідки надійшла скарга. Присутній на прийомі Валерій Гордійчук пояснив, що каналізацію туди провести немає можливості й грошей.
Делегація із вул.Леваневського, що на Руських фільварках, прийшла зі скаргою на захоплення землі, що спричинило до звуження тротуару та перенесення звичної зупинки громадського транспорту. Міський голова особисто разом із представниками служб міськвиконкому виїхали на вказане місце й переконалися у справедливості звернення. Мер пообіцяв вирішити цю проблему.
Із заміною труби холодної води, яка прогнила, звернулася Галина Левицька. Вона також розповіла, що їхній будинок на вул.Дружби народів знаходиться у найнижчій точці і його з нарубки постійно заливає фекаліями, а їй, як відповідальній за тепловий лічильник, постійно доводиться прибирати каналізаційні стоки, щоб не зіпсувався дороговартісний лічильник. Директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук пообіцяв наступного ж дня вислати комісію і замінити трубу водопостачання, а також промити каналізацію.
З проблемою безпритульних тварин прийшла Роксолана Михайлівна, яка висловила пропозицію щодо встановлення порядку реєстрації собак бійцівських порід та стерилізації безпритульних тварин.


Теги: міський голова, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.