Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

ЯК «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ДОПОМАГАЄ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ?

У березні генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук повідомив у ЗМІ рішення, яке прийняв колектив підприємства, про перерахування свого одноденного заробітку на потреби української армії, яка наразі воює за єдність України та встановлення миру на її теренах.
Але чомусь зараз містом почали ширитися чутки про те, що ці кошти насправді не були передані для допомоги військовим, а їх спрямували в невідомому напрямку. Наприклад, кажуть, що ці кошти передали «Правому сектору».
Адміністрація КП «Міськтепловоденергії» офіційно заявляє, що такі вислови абсолютно не відповідають дійсності і є не інакше, як маячнею.
24 березня було перераховано 103694,33 грн, які є одноденним заробітком КП «Міськтепловоденергія» та ДП «Тепловода», у військову частину А-0553, яка є 8-им окремим полком спеціалізованого призначення, що дислокується в Хмельницькому. Наразі хлопці з цієї частини воюють у Краматорську.
Крім того, за кошти профспілкового комітету було придбано 20 спальних мішків та кариматів на загальну суму 10 тисяч 200 грн для спеціальної патрульної роти Кам’янця-Подільського. Т.в.о. командира цієї роти, старший лейтенант Іван Адамовський напередодні звертався з відповідним проханням.
Також на підприємство звернувся координатор місцевого майдану Василь Товкайло, який попросив допомогти пораненим у боях. Така допомога була надана у вигляді грошей - по 2 тисячі грн трьом пораненим військовим - Зюлковському Іллі Леонідовичу, 1985 р. н., Дідику Анатолію Миколайовичу, 1980 р. н., та Фещуку Ігорю Вікторовичу, 1991 р. н.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", допомога військовим

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.