Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

ЯК ДОТЯГНУТИ ДО КІНЦЯ РОКУ?

Дефіцит міського бюджету має загрозливий характер
Проблеми в Держбюджеті суттєво впливають на міські справи. Ситуація є вкрай складною і загрожує не лише перспективам розвитку міста, але й стабільності функціонування систем життєзабезпечення, надання першочергових соціальних послуг населенню.

Міський голова та депутати стурбовані цим станом речей, адже бюджетних коштів на оплату енергоносіїв у міській казні до кінця 2013 року залишилось лише 573,6 тис. грн, при потребі 16254,57 тис. грн. Залишок коштів на медикаменти та харчування склав 510 тис. грн, при потребі 1438,7 тис. грн. Додаткові кошти на заробітну плату бюджетній сфері (а це - медики, освітяни) необхідні в сумі 11746,8 тис. грн.
Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ міста щомісяця фінансовим управлінням оформлюються короткотермінові позики. Лише тому, за станом на 1 серпня поточного року, заборгованості із заробітної плати немає.
Цілком логічно виникає питання: де раніше бралися кошти? Приведу лише декілька фактів. По-перше, з роками вичерпався ресурс вільних об’єктів комунальної власності, земельних ділянок. Якщо 10 років тому суми від їхньої реалізації сягали більше 20 млн. грн, то у поточному році місто отримало лише 1 млн. 100 тис. грн.
Окрім цього, в 2010 році відмінено ринковий збір – бюджет втратив близько 3 млн. грн. Також переведено з місцевого до Державного бюджетів надходження за адміністративні штрафи у сфері порушення Правил дорожнього руху - і як результат - втрати біля 1,5 млн. грн.
Загалом, за період від грудня 2012 до серпня 2013 року міським головою та депутатами міської ради прийнято та направлено в різні державні інстанції понад 15 звернень. Неодноразово з аналогічними листами про допомогу нашому місту звертався і наш нардеп Володимир Мельниченко.
За його зверненнями кам’янецькій громаді планується виділити додаткову субвенцію із Держбюджету в сумі 1,5 млн. грн на соціально-економічний розвиток.

Теги: бюджет міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.