Перейти на мобільну версію сайту


03.01.2014

ВЗЯЛИ КУРС НА КЕМБРІДЖ

На запрошення декана факультету іноземної філології Аліси Миколайчук, з 23 по 27 грудня 2013 року, К-ПНУ ім.І. Огієнка відвідала директор міжнародного мовного центру ACESKILLS International UK, професор Джулія Авсюкевич.
Студенти факультету мали унікальну нагоду прослухати та взяти безпосередню участь в інтенсивному мовному курсі з методики викладання іноземної мови та ділової англійської мови. курси.jpeg
Професор Джулія - українка за походженням, проте більшу частину життя провела в Англії. Вона - випускниця Кембріджського університету, тому знання та досвід, якими професор ділиться з українськими студентами, справді унікальні. Варто зазначити, що кожне заняття включало в себе безліч видів роботи - різноманітні вправи, тренування, презентації, ігри тощо. Студенти, котрим пощастило відвідати курси, зізнаються, що вони й досі в захваті від таких лекцій, адже отримали безцінний досвід, знання та вміння, які із превеликим задоволенням зможуть застосувати на практиці. Особливо покращилась вимова та суттєво збагатився словниковий запас, адже слухали і спілкувалися із носієм мови.

Теги: К-ПНУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.