Перейти на мобільну версію сайту


09.07.2020

ВИКОНКОМ ЗАТВЕРДИВ

09Члени виконавчого комітету 9 липня розглянули більше 35-ти питань. Серед них - бюджетні, житлово-комунальні, соціальні тощо.

Зокрема, було затверджено результати конкурсу проєктів програм неприбуткових громадських організацій, на які цього року з міського бюджету виділено 50 тис. грн. Нагадаємо, наприкінці червня відбувся щорічний захист програм (проєктів) неприбуткових громадських організацій від міської ради. На конкурс, бюджет якого цього року складав 50 тис. грн, подалося п’ять учасників. Це міська організація товариства Червоного Хреста України, міська організація ветеранів, ГО «Клуб змішаних єдиноборств «Гуни», міське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів, районна дитяча громадська організація «Клуб юних миротворців».

Вони презентували відповідно такі проєкти: «Створення центру роботи з опікунами та доглядальниками людей похилого віку, осіб з інвалідністю та паліативних хворих», «Розвиток аматорської культури серед ветеранів, людей похилого віку», «Digital в спорті: пропаганда через соціальні мережі», «Охорона довкілля» та «Оздоровчий військово-патріотичний табір Chekpoint-2020. Пропаганда здорового способу життя».

Члени комісії на чолі із заступником міського голови Вадима Савчука заслухали презентації та вирішили: на увагу заслуговують усі. Тому було вирішено, що кожна громадська організація отримає на свій проєкт по 10 тис. грн.

Також під час засідання було внесено зміни до міського бюджету. Погоджено вартість платних послуг міської вбиральні, яка була відкрита нещодавно в Старому місті. Так, користування туалетом коштує 5 грн, камерою схову на цілий день - 20 грн, переодягальнею та душем - 60 грн. Кімната матері і дитини - безкоштовна. Як і вхід у вбиральню для осіб з інвалідністю.
Розглянуто стан роботи зі зверненнями громадян у 2019 році. Так, торік зареєстровано на 400 звернень громадян більше, ніж 2018-го. А кількість дзвінків на "гарячу лінію" 15-05 сягнула 13 тисяч.  

Члени виконкому підтримали рішення, які стосуються дітей, що опинилися в різних складних життєвих ситуаціях.

Теги: виконком, засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам.
Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.